• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Bejelentkezési probléma

Ma 2020.10.10. 05:30 tól ez van.
Csak nálam?
Mobilról viszont működik.
06:35-kor belépett, de iszonyúan lassú. :(



1602303124307.png
 
Utoljára szerkesztve:
Este egy tezsvír már panaszkodott, de nekem akkor még viszonylag jól működött.
Most 50 műhely termelését 5-ösével betakarítani, a kovácsokat begyűjteni, majd az egészet berakni a feladatba a Testvériségi kalandnál ~10 perc volt. :(
Vagy a szerver haldoklik, vagy dugulás van a sávszélességben. :D
...,de nem nálam, mert a sebességteszt annyit mutatott, amennyiről az előfizetésem szól.

Most se enged be. (11:30) :(
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,

Köszönjük a hibajelzést, továbbítottuk fejlesztő csapatunknak, akik már dolgoznak a hiba elhárításán. Addig is arra kérünk mindenkit akit érint a hiba, lépjen kapcsolatba velünk további információkért, és ezzel segítsetek a hiba kivizsgálásnak folyamatában, mivel egyelőre a probléma csak bizonyos játékosokat érint, és ahhoz, hogy gyorsabban javíthassuk több adatra lehet szükségünk a jelenség kapcsán.

Köszönjük szépen mindenkinek a megértését, együttműködését és türelmét az ügyben!
 

DeletedUser362

Vendég
Én sem tudok reggel óta belépni :(
Reggel még azt írta ki, hogy Szerverhiba..., most pedig 11/27-ig betölt és utána semmi!!!
Miért?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Én sem tudok reggel óta belépni :(
Reggel még azt írta ki, hogy Szerverhiba..., most pedig 11/27-ig betölt és utána semmi!!!
Miért?
Kedves @Szundari

Nagyon sajnáljuk, hogy problémákat tapasztalsz a játék elérésekor. Tudunk arról, hogy a Google Chrome böngészőt használók körében bejelentkezési problémák, vagy a szokásosnál lassúbb játékmenetet léphet fel. Ezen probléma nem feltétlen a mi oldalunkról ered, inkább a böngésző miatt tapasztalhatóak a kellemetlenségek, ugyanakkor dolgozunk a megoldásán. Arra kérünk mindenekelőtt, hogy hajtsd végre az alábbi hibaelhárítási lépéseket:

  • A böngésződ beállításainál kérjük, keress rá a "Hardveres gyorsítás alkalmazása lehetőség szerint" (angolul "Use hardware acceleration when available") opcióra és győződj meg arról, hogy engedélyezve van. Ha ez nem volt engedélyezve, kérjük, engedélyezed majd kattints az "Újraindítás" (angolul "Relaunch") gombra. supporthardwarechrome86.png
  • A biztonság kedvéért törölheted a gyorsítótáradat is (CTRL+SHIFT+DELETE).
  • Ezt követően, kérjük, próbálj újra bejelentkezni.
  • Ha ezen lépések nem voltak a segítségedre a probléma megoldásában, javasoljuk egy másik böngésző használatát. Kérjük, ha más böngészők esetén is problémákba ütköznél, jelezd és örömmel leszünk a segítségedre.
    Amennyiben nem sikerült a hibát kiküszöbölni, kérlek lépj kapcsolatba a Support munkatársaival. Köszönjük a megértésed.
 
Az nem lehet, hogy épp ennyi embernél a gép hibája lenne.

Részben géphiba is.
Gyenge, régi a videó kártya. :(

Kicsit kutakodtam a külföldi szerverek fórumain is, miért nem műxik a játék a chrome böngészőben.

Kb. ennyi jött le nekem.
- Az Innogame fejlesztői a chrome-ra mutogatnak, mert nem kezeli megfelelően a régi vidijókártyákat.
- A chrome FlashPlayer támogatást a böngészőben külön engedélyezni kell a beállításokban.
(2020. decemberében végleg megszűnik a flash támogatás.) :(
- A chrome 2020.10.08-án frissített új verzióra.
(Azóta nem működik a játék megfelelően. Lassú, vagy be se enged a játékba.)

A frissítés automatikusan ismét kikapcsolta a flash engedélyezését, ezért nem tudtunk belépni sem. Most kipróbáltam, engedélyeztem a flasht. Sajnos csak félig oldotta meg a problémát. Belépni betudtam a chrome-al, de lehetettlenül lassú.
(A hardveres gyorsítás végig engedélyezve volt, tehát nem ez volt a probléma gyökere.)

Az opera böngészővel elfogadhatóan működik a játék.

(Az igaz, hogy időközben meghalt az asztali gépem, és a kölcsönkapott laplopba hiába gyömöszöltem bele még 1 Gb ramot. A 3 Gb, - úgy hogy abból még a vidijókártya felzabál 500 Mb-ot, - nem könnyítette meg a dolgot. Még a legalacsonyabb grafikai beállításoknál is előfordul, hogy kidob, de ez már gép/memória hiba. :) )
 
Fent