• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Erandyll

    Visszautasítva A Végtelenség Tornya - Gyémántért cserébe(?)

    Szia Mihaszna! Nagyon tetszik az ötleted, főleg az, hogy ez a ládikó megmaradna pluszba a kövi toronyra is, így nem lenne az a kötelezettség, hogy 1 heti toronynál kéne ellőni 500 gyémit :) Szóval részemről abszolút támogatom :) Üdv,
  2. Erandyll

    Javítva Tündékirálynő kertje

    Köszönjük szépen a gyors reakciótokat :)
  3. Erandyll

    Javítva Tündékirálynő kertje

    Tündérkirálynő kertje Az event kezdését követően a tableten és asztali gépen is az látszik, hogy vége van az eventnek.
  4. Erandyll

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  5. Erandyll

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Szia sleeky! Én úgy olvastam, hogy az arkános jelvénybe belenyúltak :) Nem 10 víziópor kell hozzá, hanem 9. És a karkötők mennyiségi elvárásain is könnyítettek még koronként. Üdv,
  6. Erandyll

    Már felvetett Világ választás lehetőség is

    Abszolút támogatom :) Páromnak pár hete mutattam a játékot, felregisztráltuk és bedobta Winyandorba. Az én fő szerverem Arendyll világában van, így megcsinálta Winyandoron a kezdő küldetést és utána elkezdte Arendyllt. Winyandor meg abba lett hagyva :)
  7. Erandyll

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Köszönöm szépen :)
  8. Erandyll

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Sziasztok! A feladatsorom már megvan :) Az evenethez tartozó képet megtalálhatom valahol? Szeretném a laptopomra háttérképként applikálni :) Előre is köszi :) Üdv,
  9. Erandyll

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    @sleeky41 csak egy megjegyzés: Szerintem a "Druida stáb" rosszul került fordításra :) ;)
  10. Erandyll

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Nagyon szépen köszönöm :)
  11. Erandyll

    Továbbítva Belépés idejének a kiírása

    Sziasztok! Az utolsó belépés idejének kijelzését abszolút támogatom, a másikkal nem értek egyet. Jó az alapgondolat @sleeky41 :) Tetszik :) Üdv, Ergatos
  12. Erandyll

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Sziasztok! Mindkét szerveren a karaktereimmel 3 illetve 9 macskányira vagyok attól, hogy megszerezzem a 9. ereklyét és így 10-es szintre fel tudjam húzni az épületet. Szóval picit szerencsével abszolút teljesíthető. Végig a 420-as pakkokat vettem meg :) Üdv,
  13. Erandyll

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia Chingu! Tervrajzokat és királyi restaurációt úgy tudsz szerezni, ha csatlakozol egy Testvériséghez és a Testvériség megcsinálja a Bajnoki rendszerben a 10 láda követelményét, ekkor tudsz szert tenni 1 db Tervrajzra :) Én speciel nem váltanám át a Tervrajzokat a helyedben Királyi...
  14. Erandyll

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Üdvözlet Mindenkinek! A rendelkezésre álló információk alapján úgy látom, hogy ez a kaland nem csak komplexebb, de alapvetően nehezebb is lett. Néhány észrevételem: Arany karkötő: ha 3 koronként lehet fejleszteni a T1-es manukat, akkor miért 1 koronként növekszik a kért mennyiség? Ez egyrészt...
  15. Erandyll

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Ez az, tökéletes! Ezer hála, köszönet :)
  16. Erandyll

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Sziasztok! Nem találtam, így ide írom. A Ködös Erdős képeket le lehetne valahonnan tölteni? Be szeretném állítani valamelyiket háttérképnek. Nagyon szépre sikeredtek :) Gratula a fejlesztőknek és köszi a Feladatsort ;)
  17. Erandyll

    Testvériségi Kaland 2020 Augusztus

    Sziasztok! Csak a véleményemet szeretném elmondani a mostani Testvériségi Kalanddal kapcsolatban. Így, hogy a végére értünk, megfogalmazódott bennem néhány gondolat: - Az, hogy a testvériségi kaland idén pénteken kezdődött és csütörtökön ért véget, szerintem nem volt egy jó húzás. hétvégén...
  18. Erandyll

    2020 Mágikus ereklyeminta

    9. sor 8. oszlopban van a rossz ereklye, ami egy elixír ereklye és a helyére varázspor ereklye kellene :)
  19. Erandyll

    Továbbítva Tervrajzok raktározása.

    Maximálisan támogatva. Ment az Igen :)
  20. Erandyll

    Továbbítva Testvériség gomb a Kereskedőben (mobil)

    Ez nekem is hiányzik, jó gondolat :) Abszolút támogatom :)
Fent