• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériségi Kaland 2020 Augusztus

Erandyll

Felderítő
Sziasztok!

Csak a véleményemet szeretném elmondani a mostani Testvériségi Kalanddal kapcsolatban.
Így, hogy a végére értünk, megfogalmazódott bennem néhány gondolat:
- Az, hogy a testvériségi kaland idén pénteken kezdődött és csütörtökön ért véget, szerintem nem volt egy jó húzás. hétvégén amikor a legtöbb ember otthon van, sokkal aktívabban tud játszani és akkor az örvénynél még lehetett volna termelni 5-15 perces vagy 1 órás termeléseket is, így nagyon sok jelvény maradt a raktárunkon, mivel nem tudtuk a hosszú termelésekhez a megfelelő rövideket időben legyártani.
- A 19:00-ai zárási időpontot egyáltalán nem értem az indokokkal együtt sem, ami a játékban hírként került megjelölésre. Ez sem tetszett. Van aki mondjuk 5-ig 6-ig dolgozik. Szerintem este 7-11 között nagyon sokan vannak akik játszanak, mert akkor már nem kell menni boltba, se főzni, tehát van "én-idejük".
Korábban vasárnapról hétfőre virradóra hajnali 1-kor volt vége a kalandoknak, az áprilisinál ha jól emlékszem ez ki volt tolva hajnal 2-ig.

Véleményem szerint a kalandot hétfőtől vasárnapig kellene tartani, és a zárás időpontja nem 19:00 kellene, hogy legyen, hanem minimum 22:00 vagy 23:00.
Sokkal lelkesebbek lennének az emberek és több élménnyel gazdagodnának.

A csapatunk ettől függetlenül nagyon lelkes volt és Arendyll világában elhoztuk a 4. helyet, aminek nagyon örülök, de ha egy mód van rá, és lehetne, akkor a legközelebbi kaland picit optimálisabban kerüljön az élő szerverekre.

Köszönöm, hogy végigolvastátok! Szép napot kívánok Mindenkinek! Üdv, Ergatos
 

DeletedUser4681

Vendég
Szia!

Néhány pontban hasonló vélemény fogalmazódott meg nálunk is, bár nem kimondottan kritikaként - inkább meglepetés volt a legtöbbje.

A kaland időtartama szerintem érdekes próbálkozás volt, és a bűbájgyűjtés szempontjából kifejezetten hasznos (főleg, ha kisebb vagy kevésbé fejlett tagok is vannak a csapatban, akiknél az akadémia csak aműgy lassan termelne). Az utolsó napi zárás már inkább problémás volt, nálunk többen is - a tavaszihoz hasonlóan - este érkeztek volna meg a fináléra, és szembesültek azzal, hogy már rég vége a kalandnak. Ezt mindenképpen át kellene gondolni, mert sokan járhattak úgy, hogy emiatt pontoktól, helyezésektől estek el. Nekünk sikerült az eddigi helyezésünk közelében végezni, de ki tudja, nem kerültünk volna pár hellyel előrébb, ha később ér véget a verseny. Szóval szerintem mi is támogatnánk egy pár órával későbbi végzést, de ha lehet, azért ne nyúljon bele az éjszakába. Az előzőnél pár tagunk egyszerűen már nem tudott éjjel 1-2 óráig fenn maradni csupán a játék kedvéért (család, munka, stb. miatt).

Ami részemről esetleg "kritika", hogy az éppen aktuális épületfejlesztő bűbájon kívül aránytalanul keveset érnek a pályák végén kapható nyeremények, ami nincs összhangban az értük szükséges befektetéssel/termeléssel, és nem kimondottan motiváló erejűek. De talán még a végső sorrendben kapható nyeremények sem. Nem játszok a kezdetektől fogva, de évek óta nem látok ebben változást.

Lehet tudni, fontolgatják-e a kalandok ezen részének átalakítását?
 
Fent