• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Adika04

Újonc
Nekem is kérdésem lenne. A kultúra letevés közben, a varázslatos sakk készletet akartam letenni, 3 db-ot belőle, de az aranykirály letevésénél gondom támadt. Sem mozgatni, sem odébb rakni nem tudtam. Minden mozgatható volt körülötte, csak az aranykirály nem. Nagy idegességemben a nyomkodás közepette, véletlenül eladtam. Visszakaphatom-e, vagy újra várnom kell, amíg barkácsolhatok egy újat.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
hogyan szerezhetek Kitályi Restaurációs áldást
Kedves Chingu!

Testvériségi tagként tudod a bajnokságokban megszerezni. A közösen elért jutalomládáknál a 4., 6.,8. és minden azt követő láda tartalmaz 1 db-ot.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

DeletedUser

Vendég
Szia !
Fentebb írták hogy a bajnokságon a 10-ik ládában van tervrajz. :)
A másik opció hogy költesz rá némi gyémántot. De jobb a bajnoki. Csak mindig legyen elég áldásod,
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Sziasztok!

Arról van már infó, hogy az event után, a régi vagy az új jelvényekkel várható e, a kaland?
Ha nincs, akkor várható hogy lesz, vagy inkább számítsunk a meglepetésre?
 

DeletedUser4917

Vendég
Prémiumbővítés néha 10 % kal olcsóbb szokott lenni . Vajon mikor lesz ilyen legközelebb ?
 

DeletedUser

Vendég
Én arra lennék kíváncsi hogy megújult Óriáskerék mikor ér át ide.
Nagyon jól néz ki, bár fordult egy picit, mintha ezáltal látványosabb is lenne. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Húhú :) Buli van Elvenarban , kb. 1 - 2 hét múlva adja a varázslatos épületek akciója után , jegyezzük meg .
Csak azt nem tudom hány havonta van , de ez most nem is érdekel .
Lenne egy olyan kérdésem , hogy aki vegyesen bajnokizik milyen stratégiával csinálja , gondoltam ezentúl nem csak harcolok . Toronynál néha szoktam azt csinálni ha túl sokfajta az ellenség és ezért a veszteség is nagyobb lenne pl. 3. toronyban akkor ott fizetek , DE ! sohasem használok el gyémit inkább nekifutok többször előbb - utóbb a rendszer megkegyelmez , persze ahhoz több termelő épület kell amihez több hely kell és a gyémi így is úgy is visszacsorog a rendszerbe , de a torony inkább hozza és ne vigye a gyémit , mindenki maga dönti el , hogyan játszik , de azért jótanácsot szívesen fogadok .

és mégvalamit Elvenari kispajtásaim építsük a városokat mert valaha nem volt Elvenar ...
 

Erandyll

Felderítő
Sajnos nincsen tervrajzom! Az hol lehet szerezni? Köszi
Szia Chingu!

Tervrajzokat és királyi restaurációt úgy tudsz szerezni, ha csatlakozol egy Testvériséghez és a Testvériség megcsinálja a Bajnoki rendszerben a 10 láda követelményét, ekkor tudsz szert tenni 1 db Tervrajzra :)
Én speciel nem váltanám át a Tervrajzokat a helyedben Királyi Restaurációra, főleg ha a városodban van már varázslatos műhely vagy varázslatos lakóépület :)

Üdv, Ergatos
 

DeletedUser6096

Vendég
Szóval azt tanácsoljátok, hogy írjak a supportnak? Magyarul ha nem termelsz ráfaragsz, ha termelsz akkor is. Kérdés: minek ehhez a support?
 
Fent