• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Világ választás lehetőség is

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 8 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    8
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Előszőr kérdésként merült fel bennem, de aztán gondoltam, hátha kiforrná magát ötletként is. :)

Egy új (első városos) játékosnak lehetősége van arra, hogy válasszon, melyik civilizációval szeretne fejlődni (Emberek vagy Elfek). Utána a Rendszer random bedobja valamelyik világba (Arendyll/Winyandor). Szívesen látnék egy olyan fejlesztést is, hogy ezen 2 világ közül választani lehessen, melyikbe szeretnénk játszani.

Már a játék kezdete is sok randomitással van ellátva, ami (szerintem) természetes. Gondolok itt arra, hogy mik legyenek a Bónuszaink, hol helyezkedjünk el a térképen stb.. Igazság szerint azért is jutott eszembe ez a dolog, mert ha valakinek sikerül(ne) megkedveltetni a játékot egy ismerősével, aki eddig még nem játszott vele, biztos szívesen segítené a fejlődésben, hogy mi, merre, hány km-re, valamint könnyebb lenne a csatlakozás és az egymásra találás is testvériségen belül.

Megjegyzés: Nem tudom, hogy azért van e az, hogy nem lehet választani, mert a két világ leterheltsége nem sokban különbözik.(?) (a felmerülő kérdés is ez lett volna nagyjából, vagyis a miértje) :)

Tisztelettel,
Mihaszna
 

DeletedUser6259

Vendég
Kedves MIhaszna ! :)
Az ötleted nagyon is szimpatikus. Nekem legalábbis tetszik ! Hasonló módon "landolunk" akár a FoE 5 szervere közül az egyekin az Elvenar esetében is így van, , sőt más országokban például az USA-ban a 8 szerver egyikén. (remélem jól tudom a számot). :) Van egy teóriám, hogy esetleg pont oda érkezünk ahonnét egy játékos kiesett. Nem biztos hogy pont a helyére, de arra a szerverre ahol kevesebben vannak. A bónuszos árúkkal kapcsolatban, az is lehet hogy pont az lesz, amiból úgymond "hiánycikk" van. :) Azt tapasztaltam több azonosító után, hogy ide-oda tett a térképre és mindig más szerverre. De a bónuszos anyagaim szinte mindig ugyanazok voltak. Vagy így van megtervezve a rendszer. Erről a support tudna bővebb információt adni. Kedves gondolat hogy a felvetésed egyik alapköve hogy a barátok megtalálják egymát. :) Erre is nagyon jó dolog a fórum. Itt lehet érdeklődni hogy merre járnak a barátok. S ha a másik szeveren vannak, adott a lehetőség, hogy szinte azonnal átváltsunk a másik világra. Persze a közösségi oldalakon is lehet érdeklődni hogy ki merre jár. De ha az ötletedből valóság lenne, én azonnal támogatnám ! :)
Tisztelettel és üdvözlettel: venom
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Erandyll

Felderítő
Abszolút támogatom :) Páromnak pár hete mutattam a játékot, felregisztráltuk és bedobta Winyandorba. Az én fő szerverem Arendyll világában van, így megcsinálta Winyandoron a kezdő küldetést és utána elkezdte Arendyllt. Winyandor meg abba lett hagyva :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A javaslat már továbbításra került, de szeretnénk megköszönni, ismételten említésre került.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent