• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

sleeky41

Veterán
Köszi, ez tényleg nagy segítség. :)
Egy apró észrevételem van, azoknak lehet fontos, akik komoly tervet csinálnak. Úgy látom, hogy a start pontok a narancs úthoz vannak hozzáadva. Tehát aki csak 1-1 utat tervez és az nem a narancs, az annyival többet számoljon.

Köszi javítottam mert nekem már bevolt állítva a táblába az út amin megyünk de most mindet beraktam :)
és 20 fővel számolva 1 fónek ennyi jelvény kell

1604768434450.png
 

Erandyll

Felderítő
Üdvözlet Mindenkinek!

A rendelkezésre álló információk alapján úgy látom, hogy ez a kaland nem csak komplexebb, de alapvetően nehezebb is lett.
Néhány észrevételem:

Arany karkötő: ha 3 koronként lehet fejleszteni a T1-es manukat, akkor miért 1 koronként növekszik a kért mennyiség? Ez egyrészt nem logikus, másrészt nem fair hisz nem adott a lehetőség magasabb termelésre, mégis sok a különbség.
Példa: T1 manut lehet fejleszteni Elementál korban (12. kor) de Amuni (13.) és Építmények (14.) korokban nem.
Az infók alapján a következő korokban 1 db karkötő jelvényhez az alábbi mennyiséget kell letermelni (ami még bűbájhasználat mellett is nehézkes):
- Elementál (12.) kor: 51.000
- Amuni (13.) kor: 64.000
- Építmények (14.) kor: 68.000

Arcane Residue: 1 db jelvényhez szükséges 15 db víziópor. Ezt csak és kizárólag a Varázslóakadémián lehet összegyűjteni. Itt 5 vagy 6 óránként cserélődik az 5 barkácsolható tárgy (szerencse kérdése, hogy mekkorát kapunk). Tehát ha még gyorsítókkal össze is lehet hozni párat, ha még többet szeretnénk, akkor 50 gyémántért és további gyorsítókért elérhető csak.

Elemental Marbles: 10 db ereklyét kér. Szerintem ezt a mennyiséget csökkenteni kellene. Varázsakadémián lehet termelni 5 db-os ereklyecsomagot, egyébként pedig a normál tartományokból/ bajnokiból lehet hozni.

Alapvetően nem attól tartok, hogy egy adott csapat nem tud végigmenni a 3 térképen és megszerezni a jutalmakat, de nagyon sokan az örvényre hajtanak. Ha az örvény úgy fog zajlani, ahogy az előzetes információk megosztásra kerültek, akkor azok a csapatok, akik nem használnak fel gyémántot és temérdek gyorsítót, nem lesznek eredményesek a Kaland örvény részében. Mivel ezeknek a jelvényeknek a megszerzése erősen limitált, ezért gyakorlatilag nincs értelme az örvénynek, hisz Minden Testvériség (gyémántok nélkül) néhány kört tud menni mindössze.
A korábbi Kalandokon minden Játékosnak csak az idejét kellett befektetnie a játékba.

Véleményem szerint ezeken mindenképpen módosítani kellene, mielőtt éles szerverre érkezik a Testvériségi Kaland!

Köszönöm a figyelmet.

Üdv, Ergatos
 

DeletedUser

Vendég
Kérnék szépen egy kedves Moderátort a kép törlésére. Nem fordítottam le.
Elnézést a kellemetlenségért.
 

DeletedUser

Vendég
Remélem szép szüliapi ajándékkal észült az Inno.. :)
Köszönjük szépen Corvo ! :)
 

DeletedUser

Vendég
De szupi ! :) Mint a kisvasutas foe event. Nagyon hasonlít. A végén az a 2x2-es épület az olyasmi mint a kívánságkút ? :)
 

DeletedUser

Vendég
De erre egy profi jobban rálát. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Putyika

Veterán
Elementáloknál szomszédi segítségnél 6600 véletlenszerű érzőárut add
etetésnél meg mannát
Ha jól értelmezem, akkor a mana az jön simán, és etetéssel adja a véletlenszerű bónuszos, de nem érzőárut a szomszédi látogatásnál, de csak a ládákhoz, vagyis 1 kajával max. 6x.
 

DeletedUser

Vendég
Ez mennyire reális és értékelhető ? :)
 

Csatolmányok

  • Ice cream_odd numbers.jpg
    Ice cream_odd numbers.jpg
    177,6 KB · Megtekintések: 35

Putyika

Veterán
Ez megint kaját kíván kaját meg nem ad jóformán semmi.
Jogos, de reméljük, hogy hamarosan erre is lesz valami megoldás.
Bár nem hiszem, hogy sokan lennének, akiknek ezt megérné etetni. Ha az Elementáloknál kb. 6000 és 7000 közötti árut ad, akkor az azt jelenti, hogy 1 etetéssel 36000 és 42000 közötti áru gyűjthető be, pedig ott azért már milliós nagyságrendű a készlet általában mindenkinél....én ezt elhanyagolható mennyiségnek érzem, főleg ilyen éhínséges időkben.
 
Fent