• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. gilingalang

    Ͼӫʞẋƥộɲ ✋

    Felvételi lehetőség a Cökxponban! Nálunk a helyed, ha szeretnél: - Aktívan játszani és egy lelkes, összetartó, megbízható közösség tagja lenni; - Hetente legalább 5x pacsizni és cserébe ugyanennyi motiválást begyűjteni a többiektől; - Azonos szintű árukkal legalább 1:1 arányban kereskedni (=...
  2. gilingalang

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Fekete egyszarvú (aka póni :))
  3. gilingalang

    Bevezetve 4az1ben csata/tárgyalás

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de aktív bajnokizós + tornyozós csapatként mi lassan ínhüvelygyulladást kapunk a minden sátor/találkozó x 4-4 menet összes kattintásától heti szinten. A bajnokságban autoharccal ez 33 katt sátranként, úgyhogy a minimál 8 sátort 5 körrel beszorozva is 1.320...
  4. gilingalang

    Lezárva Aktivitásszint mutatása

    Az jutott eszembe a közelmúlt fórumos testvériség keresései kapcsán (ne legyen túl inaktív / ne legyen túl aktív, stb.), hogy mivel az Inno látja a napi belépéseket mindenkinél, talán nem lenne nehéz ezekből egy testvériségi átlagot generálni és megjeleníteni az infók között. Pl. ahol mindenki...
  5. gilingalang

    Kívánságkút

    Az előbb beszedtem a kutakat és ezt a hibaüzenetet kaptam: A gyémántok használata technikai okok miatt jelenleg nem lehetséges. A nyeremények pedig nem villantak fel, ahogyan szoktak... olyan, mintha semmit nem nyertem volna, sem gyémántot, sem mást. Menjek a supportra vagy általános probléma és...
  6. gilingalang

    Rúnadarálás

    Szeretném javasolni, hogy a rúnaszilánkokat és a törött rúnaszilánkokat is lehessen bontani bűbájtöredékekért cserébe a Varázsakadémia Barkácsolás menüjén keresztül. Nem tudom, hogy mekkora macera lenne fejlesztés szempontból (mivel ezek a raktárban nem látszanak), de ha sokan hasznát vennék...
  7. gilingalang

    Lezárva Új pónik ♥

    Póni_Mozgalom_2.0 Új pónikat [= unikornis] Elvenarba a pop art és a Póni Kultusz hódolóinak! ♥ A korábbi pirospóni és rockerpóni kérést kiegészíteném egy hollófekete szárnyas póni [népi nevén pegazus] javallatával, illetve arra invitálnám a kedves támogatókat, hogy ne álljunk meg itt, osszátok...
  8. gilingalang

    Atomvillanás áldás

    Szeretném javasolni egy olyan új áldás bevezetését, ami automatikusan letarolja az ellenfelet az összes megnyitott bajnoksági tartományban és ezzel hozza egy teljes kör pontszámát vagy kiszereléstől függően X db sátorét. (Nem ragaszkodom az "atomvillanás" névhez, tőlem lehet "zajos tücsök" is...
  9. gilingalang

    Katonás kultik

    Kérvényezném, hogy újra katonai egységeket termelő kultikat lehessen nyerni az eventeken. (Az egyértelműség kedvéért: nem a katonák erejét szorzó 2x2-es cuccokra gondolok, hanem azok megtartása mellett további kultikra, amikből konkrétan ork tábik, vallorián őrök, meg miegymások potyognak ki.)...
  10. gilingalang

    Hosszabb üzik

    Sziasztok! Fel lehetne esetleg emelni az üzenetek maximális karakterszámát? Mondjuk a duplájára? :rolleyes: Köszi, gg
  11. gilingalang

    R.I.P. chat...

    ...de legalább a számláló már nem mutat 100-at! :D
  12. gilingalang

    Pirospóni és rockerpóni

    Sziasztok! Szeretném javasolni, hogy az elvenar pop art részlege ne álljon meg a korábban tervezett ötféle póninál [=unikornis], a következő eventben a tavaszra és a közelgő motoros szezonra való tekintettel lehetnének tulipiros és fekete, szegecses bőrszerkós pónik is. Határtalan boldogságot...
  13. gilingalang

    Cökxpon (-(-‿(-‿-)‿-)-)

    A nyúlon túl, Japán és a Hold között. Itt a helyed, ha szeretnél: - Aktívan játszani és a városod fejlesztéséhez tippeket, infókat kapni nagyvárosokkal (200e pont feletti) is rendelkező, tapasztalt játékosoktól; - Hetente legalább 5x pacsizni és cserébe ugyanennyi motiválást begyűjteni a...
Fent