• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Rúnadarálás

gilingalang

Veterán
Szeretném javasolni, hogy a rúnaszilánkokat és a törött rúnaszilánkokat is lehessen bontani bűbájtöredékekért cserébe a Varázsakadémia Barkácsolás menüjén keresztül. Nem tudom, hogy mekkora macera lenne fejlesztés szempontból (mivel ezek a raktárban nem látszanak), de ha sokan hasznát vennék, talán átmegy a kérés. Érdekelne még valakit a lehetőség?
 

DeletedUser683

Vendég
Szeretném javasolni, hogy a rúnaszilánkokat és a törött rúnaszilánkokat is lehessen bontani bűbájtöredékekért cserébe a Varázsakadémia Barkácsolás menüjén keresztül. Nem tudom, hogy mekkora macera lenne fejlesztés szempontból (mivel ezek a raktárban nem látszanak), de ha sokan hasznát vennék, talán átmegy a kérés. Érdekelne még valakit a lehetőség?
Támogatom, mert tudom, hogy sokan vannak, akinek csak gyűlik pár csodához a rúna, de nem akarják soha lerakni. Így ezzel a lehetőséggel hasznosítani tudnák azt, ami egyébként csak porosodik a raktárban. Jó ötlet. :)
 

Deleted User - 242797

Vendég
Csatlakozom az előttem szólókhoz és én is támogatom.Jó és hasznos ötlet.:)
 

DeletedUser4332

Vendég
Jó ötlet. Talán az aktivitást is növelné a bajnokiban, onnét is rengeteg felesleges rúna folyik be. Meg az ereklyékre is jó lenne ilyen megoldás. Már sokunknak 2ezer feletti mennyiségek vannak a raktárba és azok is csak porosodnak. Így végre eljutnánk odáig, hogy bármit nyerünk, fel tudjuk használni valahova, semmi sem lenne felesleges, minden hasznos lenne. De jó is lenne. :rolleyes:
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
talán nem megoldhatatlan feladat a fejlesztőknek még egy fület betenni a raktár ablakába, ahol összesítve megjelennének a runák és a szilánkok is és onnan bonthatók is lennének. Ezzel talán a 10-s limit is megszűnne a szilánkoknál, aminek főleg a játék korábbi fázisában lévő játékosok vennék hasznát. Támogatom.
 

GreenKnight

Veterán
talán nem megoldhatatlan feladat a fejlesztőknek még egy fület betenni a raktár ablakába, ahol összesítve megjelennének a runák és a szilánkok is és onnan bonthatók is lennének. Ezzel talán a 10-s limit is megszűnne a szilánkoknál, aminek főleg a játék korábbi fázisában lévő játékosok vennék hasznát. Támogatom.
Nem tudom erre, gondolsz-e, de van egy összesítés, ha ráállsz az ősi csodák ikonjára.
upload_2019-3-6_20-7-55.png
 

DeletedUser3541

Vendég
Jó ötlet. Talán az aktivitást is növelné a bajnokiban, onnét is rengeteg felesleges rúna folyik be. Meg az ereklyékre is jó lenne ilyen megoldás. Már sokunknak 2ezer feletti mennyiségek vannak a raktárba és azok is csak porosodnak. Így végre eljutnánk odáig, hogy bármit nyerünk, fel tudjuk használni valahova, semmi sem lenne felesleges, minden hasznos lenne. De jó is lenne. :rolleyes:

Támogatom! :)

Az ereklyékre már van lehetőséged, gyárts bűbájt és abból töredéket ;)
 

gilingalang

Veterán
Az ereklyékre már van lehetőséged, gyárts bűbájt és abból töredéket ;)
Ezt kifejtenéd légyszi? Nekem új. :oops:

Szerk.: Közben leesett, mire gondolsz. :) Azért nem jutott eszembe, mert így nem tetszőleges ereklyéket használhatunk fel, hanem bizonyos típusú ereklyéket meghatározott kombinációban. @-bere007- meg az összes többi ereklye bontására gondolt szerintem.
 
Utoljára szerkesztve:

Tejinashi

Erős harcos
Támogatom, mert tudom, hogy sokan vannak, akinek csak gyűlik pár csodához a rúna, de nem akarják soha lerakni. Így ezzel a lehetőséggel hasznosítani tudnák azt, ami egyébként csak porosodik a raktárban. Jó ötlet. :)
Én azt csinálom, hogy amit nem akarok lerakni, annak is beteszem a rúnáját, mert vagy elfogadja, vagy törik, Ha törik, akkor abból később rúnát lehet előállítani ahhoz, amit le szeretnék tenni, vagy fejleszteni szeretnék. Ha egy olyanhoz gyűlt össze az összes rúna, amit nem szeretnék letenni, akkor azt kiteszem és amikor felépül egyből lebontom, így ha esetleg már van hozzá fel nem használt rúna, újra elkezdem betenni és vagy elfogadja, vagy törik, és minden kezdődik elölről. Tehát amit nem akarsz kitenni, azt is fel lehet használni azok fejlesztéséhez, amiket ki akarsz tenni, csak áttételesen.
 

DeletedUser3108

Vendég
Én azt csinálom, hogy amit nem akarok lerakni, annak is beteszem a rúnáját, mert vagy elfogadja, vagy törik, Ha törik, akkor abból később rúnát lehet előállítani ahhoz, amit le szeretnék tenni, vagy fejleszteni szeretnék. Ha egy olyanhoz gyűlt össze az összes rúna, amit nem szeretnék letenni, akkor azt kiteszem és amikor felépül egyből lebontom, így ha esetleg már van hozzá fel nem használt rúna, újra elkezdem betenni és vagy elfogadja, vagy törik, és minden kezdődik elölről. Tehát amit nem akarsz kitenni, azt is fel lehet használni azok fejlesztéséhez, amiket ki akarsz tenni, csak áttételesen.
Szia,
Igen, ezt tudjuk, -szerintem mindannyian- viszont vannak olyan felesleges rúnák is, aminek az ősi csodája le van rakva a városban, alkalmasint szép szintre fejlesztve, és nem akarja az ember lebontani. Viszont a rúna csak gyűlik, és gyűlik hozzá... Ha jól értelmeztem, az ötlet erre is megoldást jelentene... :)
 

gilingalang

Veterán
Én azt csinálom, hogy amit nem akarok lerakni, annak is beteszem a rúnáját, mert vagy elfogadja, vagy törik, Ha törik, akkor abból később rúnát lehet előállítani ahhoz, amit le szeretnék tenni, vagy fejleszteni szeretnék. Ha egy olyanhoz gyűlt össze az összes rúna, amit nem szeretnék letenni, akkor azt kiteszem és amikor felépül egyből lebontom, így ha esetleg már van hozzá fel nem használt rúna, újra elkezdem betenni és vagy elfogadja, vagy törik, és minden kezdődik elölről. Tehát amit nem akarsz kitenni, azt is fel lehet használni azok fejlesztéséhez, amiket ki akarsz tenni, csak áttételesen.
Valóban nem mindenkit érint ez a probléma/ötlet, a játékosok egy része azzal küzd, amit te írsz, hogy nincs elég rúnája. Az ötlet azokról szól, akiknek gond nélkül megépülnek az új csodák, emellett halmokban állnak a régiekhez a rúnák és folyton megtelik a törött szilánkok sáv, amit nincs hová tenni. Aktív bajnokizás mellett mi ezzel nem tudunk mit kezdeni és emiatt lenne tök jó, ha a fölösleget lebonthatnánk.
Szerk.: Ha visszatekersz, jó példa erre @GreenKnight screenshotja, nála is lenne mit darálni... :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser683

Vendég
Én azt csinálom, hogy amit nem akarok lerakni, annak is beteszem a rúnáját, mert vagy elfogadja, vagy törik, Ha törik, akkor abból később rúnát lehet előállítani ahhoz, amit le szeretnék tenni, vagy fejleszteni szeretnék. Ha egy olyanhoz gyűlt össze az összes rúna, amit nem szeretnék letenni, akkor azt kiteszem és amikor felépül egyből lebontom, így ha esetleg már van hozzá fel nem használt rúna, újra elkezdem betenni és vagy elfogadja, vagy törik, és minden kezdődik elölről. Tehát amit nem akarsz kitenni, azt is fel lehet használni azok fejlesztéséhez, amiket ki akarsz tenni, csak áttételesen.
Igen, ezt a többség tudja, és én is, viszont a darálással más felhasználási alternatíva is lenne. :)
A többit az előttem szólók leírták.
 

bere007

Veterán
Az ereklyékre már van lehetőséged, gyárts bűbájt és abból töredéket ;)

De amíg azt gyártom, elfogy a katalizátor, mivel azt nem fogok tudni csinálni, tehát hiába lenne töredékem abból, amit gyártok, mert használni nem tudnám. És több ezer ereklyéről lenne itt szó. Így is több, mint ezre bűbáj vár darálásra, meg ugye gyakran van event, ott is kapunk sok szép dara alapanyagot.

Tehát amit nem akarsz kitenni, azt is fel lehet használni azok fejlesztéséhez, amiket ki akarsz tenni, csak áttételesen.
Ez mind szép és jó, de pl nekem 1 kivételével az összes csoda le van téve, mert csak 1et találtam számomra haszontalannak.

Akkor most mit csináljak ezekkel?

upload_2019-3-23_15-33-19.png

Pont erre adna megoldást ez az ötlet.
 
Utoljára szerkesztve:

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Szerintem nem darálni kellene bűbájtöredékért, hanem lehetőséget adni másik rúna gyártásra. Pl 5 aranyszakadék rúnából lehessen gyártani 1 hősök kohója rúnát.
 
Fent