• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Aktivitásszint mutatása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

gilingalang

Veterán
Az jutott eszembe a közelmúlt fórumos testvériség keresései kapcsán (ne legyen túl inaktív / ne legyen túl aktív, stb.), hogy mivel az Inno látja a napi belépéseket mindenkinél, talán nem lenne nehéz ezekből egy testvériségi átlagot generálni és megjeleníteni az infók között. Pl. ahol mindenki minden nap belép, ott 7-es lenne ez a szám, ahol meg vannak inaktív játékosok vagy kevesebb az elvárás, ott 3,6 vagy 4,7 és így tovább.
Ez alapján mindenki belőhetné, hogy a jelenléte hová elég (és mondjuk a bemutatkozásban leírtakhoz vagy a nem leírtakhoz képest mi a realitás a csapatban).
Az egyéni aktivitás mutatás sem lenne mondjuk rossz, ha jobban belegondolok... már ha van érdeklődés az ötletre.

upload_2019-9-20_10-45-56.png
 

SirSmithy

Veterán
Tetszik az ötlet! Támogatom.
Miért? Annak idején nehéz volt találnom egy 10 ladazos testvériséget, mert nem hittek a képességeimben és aktivitásomban. Nos így legalább már az 50%ot számokkal alá tudnám támasztani.
 

Deleted User - 204368

Vendég
szerintem rossz ötlet. sértené a személyes szférát h számszerűsíted az aktivitásomat. meg kéne hagyni a szabad teret a játékosoknak
 

Deleted User - 204368

Vendég
Milyen személyes szférát? Nem egy-egy nick, és avatar mögé bújunk mindannyian? ;)
Támogatom, jó ötlet! :)
azt a személyes szférát h onnantól nem RED1 vagyok hanem 5.8 (mondtam egy számot) és nem ez alapján kell meglőni egy játékost vagy lehúzni már a legelején. ha kihagy 2 hetet már le van húzva az átlaga a béka segge alá. és nem helyes az embereket ily módon megfigyelni egy géppel. ha érdekel az aktivitása tartsd számon hányszor látogat. érdekes h algoritmussal akartok figyeltetni egy másik személyt egy játékban
 

Deleted User - 204368

Vendég
Azta, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen felhangja lesz, de gondolom mindent fel lehet használni jóindulattal és rosszindulattal is. Az utóbbi nem az én öltetem volt, hanem a tiéd. :)
rávilágítani vmi rossz oldalára nem rossz dolog. attól h nem gondolsz rá nem azt jelrnti h nem létezik
 

Deleted User - 204368

Vendég
:D:D:D
Nem dramatizálod egy kicsit túl a dolgot? Nem tetszik az ötlet, oké. Értem, hogy lenne olyan, akit ez rosszul érintene. Ha a többség így látja, majd jól nem megy át. (Egyébként valószínűleg amúgy sem...)
nem hiszem. mert innen nincs megállás. nézzük meg hányszor logol be egy nap. hányszor indítja el a 3 órás termelést. még a legutoljára mikor volt elérhető funkciónak volna értelme. de ennek nincs.
 

DeletedUser1802

Vendég
Támogatom az ötletet, új jelentkező felvételénél is jó jönne, ha nem bemondásra kellene elhinni, hogy mennyire aktív. Ha már igen aktív a csapatunk, érdemes kiszűrni a kevésbé lelkes pajtikat. És persze a nyugisabb csapatoknak is jobb, ha kevésbé izgága kolléga kerül felvételre.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent