• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Katonás kultik

gilingalang

Veterán
Kérvényezném, hogy újra katonai egységeket termelő kultikat lehessen nyerni az eventeken.
(Az egyértelműség kedvéért: nem a katonák erejét szorzó 2x2-es cuccokra gondolok, hanem azok megtartása mellett további kultikra, amikből konkrétan ork tábik, vallorián őrök, meg miegymások potyognak ki.)

Bízom a szintén sokládázós játékostársak támogatásában!

Ui.: Ha volt már ilyen javaslat, csak elkerülte a figyelmemet, akkor töröljétek nyugodtan.
 

Wiccara

Veterán
Azt hiszem az én szélességem kicsit többet nyom.. de minimum plusz egy szavazat ;)
Nagyon hiányoznak nekem a katonai kultik!
Az áruval kombinált kulti lehet, hogy jó annak, aki Istenháta mögött lakik kettővel, és tesóságellenes remete; de valljuk be, ennél azért nagyobb számban vannak a békés harcosok ;):rolleyes:
 

gilingalang

Veterán
Tényleg csak ennyien szeretnénk ezeket a cuccokat? o_O
Az eddig támogatásokért természetesen NAGY KÖSZIK ♥
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3108

Vendég
Bár én alapvetően keveset harcolok, mégis van a városomban ilyen épület, mert bajnokságnál nagyon jól jön. (Az áruval kombináltakat le sem rakom...)
Tehát: TÁMOGATOM!
:)
 

DeletedUser1519

Vendég
Bár abszolút nem vagyok harcos alkat, s alig csatázom, akkor is támogatom ezt az ötletet. Sokkal több értelme van az ilyen épületeknek, mint a 24 óránként 100-600 ilyen-olyan árut dobó kotláknak. Ez kb. olyan, mintha a 10.000 forintos vacsi után 100 forintot dobnék a pincérnek.
 

gilingalang

Veterán
Ezt a problémát már ketten-hárman (?) feszegettük a közelműltban több beszélgetésben is.
És milyen jól tettétek :) Én meg jól elolvasgattam a jelzéseket és gondoltam, ha nektek is hiányzik a cucc, akkor itt egyesíthetnénk igényeinket egy egyértelmű kérés formájában és akkor hátha @Hoshi lesz oly kedves és továbbítja majd az ötletet a döntéshozók felé. Köszönöm az ötlet támogatását mindenkinek!
 

Dizel1

Veterán
Kicsit leült a téma. Pedig jó volt. Ráfrissítek, hátha nem múlik el.

Biztos jó dolog, hogy csak a katonai erőadókra lehet duplázni??

Legyen már helyettük mindenféle állatra meg zsoldosra kiképző épület! Legalább néha 1-1 darab. Felváltva. Ha már egyszer volt kétféle.
 
Fent