• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve 4az1ben csata/tárgyalás

gilingalang

Veterán
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de aktív bajnokizós + tornyozós csapatként mi lassan ínhüvelygyulladást kapunk a minden sátor/találkozó x 4-4 menet összes kattintásától heti szinten. A bajnokságban autoharccal ez 33 katt sátranként, úgyhogy a minimál 8 sátort 5 körrel beszorozva is 1.320 kattintásnál tartunk alaphangon... totál ki lehet égni benne.
A torony bonyolultabb ügynek tűnik, de a bajnokságban szerintem össze lehetne vonni a 4 találkozót abban az esetben is, ha egy mega-sereggel szemben kellene arányosan több saját egység befektetésével autoharcolni és akkor is, ha négyszeres árut kellene befizetni egy egyszeri tárgyalásért. Szóval mit szólnátok egy OPCIONÁLIS 4az1ben autoharc/tárgyalás gombhoz bajnoksági sátranként?
 

Deleted User - 204368

Vendég
rengeteg ilyen feltevés volt... nem értem ezzel a gonddal miért nem kezdenek vmit
 

Deleted User - 373998

Vendég
Ha volt/van alternatív megoldási javaslat, összegyűjthetjük itt, hátha az új modik látnak majd valamelyikben fantáziát. A korábbi ötletek nem hinném, hogy továbbításra kerültek... :confused:
Kedves @gilingalang
Minden ötlet fontos, a támogatott, és a kevésbé támogatott is. Azon dolgozunk, hogy minden Ötlet méltó helyre kerüljön, viszont kell idő, hogy rendezni és továbbíttatni tudjuk. Kérjük türelmeteket.
Köszönjük a megértéseteket.
 

Calyr

Veterán
Támogatom, egyértelműen.
Viszont arra gondoltam, hogy érdemes lenne még konkrétabb lenni, kitalálni a pontosabb hogyanját, és azt megszavazni - a régebbi ötleteknél úgy láttam, nagyobb eséllyel mentek át azok, amelyek alaposabbak voltak.

Szóval itt szerintem arról lehetne szó, hogy
- ez mindenképpen opció legyen, azaz a bajnoki ne fixen erre változzon, hanem lehessen választani, hogy "teljes" 4 csatás tartomány legyen vagy "rövidített"1 csatás.
- ezesetben az osztagméret lehetne a közös nevező az egy csatás verzióban és ha szerencsénk van, akkor a fejlesztőknek semmi mást nem kell tennie, mint összevonni a négy csata egységeit egy csapatba. És ugyanez áll az alku költségekre is. Én arra tippelnék, hogy a játék előre tudja ezeket a paramétereket, azaz már nem kell külön kiszámíttatni, így talán kevesebb programozói munka.
- legyünk őszinték, egy ilyen fejlesztés elsősorban nekünk lenne jó, az Innonak az az érdeke, hogy a játékosok minél több időt a játékban töltsenek. Ezért szerintem a fenti ötlethez, ha nem megy máshogy az elfogadás, meg kellene szavazni egy minimális plusz költséget, amellyel ez az egyszerűsítés végrehajtódik. És akkor az Inno sem mondhatja/gondolhatja azt, hogy ez így neki nem éri meg,
A hangsúlyt azért tenném a minimálisra, mert azért ez játékosi szempontból nagyon nem mindegy - én maximum plusz 5 % drágítást (ellenséges sereg és alku költség növekedést) tudnék elképzelni ide. De a 2-3% lenne reálisabb, még azzal is mindkét oldal úgy érezheti, hogy előrébb van.

Kedves Gilingalang, mint az ötlet felvetője, légyszíves mindenképpen véleményezd/értékeld ezt, mert innen indulna minden. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
kicsit átgondoltam és ilyen formában nem támogatom. nem biztos h ez így jó 5let lenne. vegyük alapul a drágakő bajnokit. ott főként mágussal kell harcolni de van olyan bajnoki rész ahol 4-5 íjász van és egy nehéz távoli csak. na ezt ha összevonják az adott tartományban a többivel elég szép veszteségied lennének így kicsit át kéne dolgozni a bajnoki összetételét is h működhesen normálisan
 

Rikari

Veterán
kicsit átgondoltam és ilyen formában nem támogatom. nem biztos h ez így jó 5let lenne. vegyük alapul a drágakő bajnokit. ott főként mágussal kell harcolni de van olyan bajnoki rész ahol 4-5 íjász van és egy nehéz távoli csak. na ezt ha összevonják az adott tartományban a többivel elég szép veszteségied lennének így kicsit át kéne dolgozni a bajnoki összetételét is h működhesen normálisan
Igen eltérően használjuk a harcosainkat a bajnokságokban. Nem lehet általánosságokban beszélni erről. Erre példa az, hogy én másként harcolok, másként megyek neki az ellenfélnek egy drágakő bajnokságban. Részemről és mindkét fajban játszóként ez a válogatás vált be. A seregek fontossági sorrendben szerepelnek az ajánlásban.
Elfeknél ajánlott képzés: Gólem, Treant, Íjász, Varázslónő, Virágmágus
Embereknél ajánlott képzés: pap, ágyús, paladin íjász
Ennél a bajnokságnál nagy szerepe van a virágmágusnak és a varázslónőknek, viszont ha sok a dryad, akkor gólem, treant kombó, embereknél ágyús, paladin.
Ebből azonnal látszik, hogy nálam nem csak a mágusok kapnak hangsúlyt. Abban viszont igazad van, hogy érdemes összeválogatni az egységeket. Ilyenkor előnyt élvez a manuálharc, vagy ha már működik a kedvelős/vagy egyben vihető autogomb, akkor azt ki kell iktatni. Szerencsés lenne, ha bármelyik is bevezetésre kerül, akkor azt bármikor, attól függően, milyen bajnokságban vagyunk, ki-be lehessen kapcsolgatni... és már miért ne lehetne. :)
 

bere007

Veterán
kicsit átgondoltam és ilyen formában nem támogatom. nem biztos h ez így jó 5let lenne. vegyük alapul a drágakő bajnokit. ott főként mágussal kell harcolni de van olyan bajnoki rész ahol 4-5 íjász van és egy nehéz távoli csak. na ezt ha összevonják az adott tartományban a többivel elég szép veszteségied lennének így kicsit át kéne dolgozni a bajnoki összetételét is h működhesen normálisan

Még jó, hogy opcionális lenne. Ha egy ilyen csata kifog rajtad, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy külön csinálhatod. Akin meg ez nem fog ki, mert tudja, hogy hova miket pakoljon, azt meg ne tartsák fel... ha meg annyira dúrva lenne 1-2 helyen a felállás, akkor azt külön kell csinálni... ha esetleg lenne is pár ilyen, de ha a többsége egyértelmű, már akkor is sokat nyernénk vele. Olyan nincsen, hogy x bajnokin csak x és y egységgel kell menni és akkor sima ügyed van. Aki ezt mondja, az nagyot téved. Az igaz, hogy minden bajnokinál van egy fő csapásirány, hogy miből kell sok, de ezeken kívül még több fajta is kell ahhoz, hogy sikeres legyél, csak nem olyan nagy számban.
 
Fent