• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Törp páncélkészitő

    Üdv Sajnos a törp páncélkészitő nem adja meg a 150% egység életerő bonuszt. Sem a csata elött nem látom az infóban, sem a csata után sem a kaszárnyában. Utána számoltam Vihar harcos alap életerő: 447096 + 111,2% (vagyis + 497394,3) (9 szintű szentélyből kapok 111,25%-ot) amit a kijelzésnél is...
  2. Épitmények - Lakóépület

    Üdv A lakóépületek 32-es szinten a begyűjtés ikon eléggé elvan csúszva illetve nagyon "lent" van.
  3. Nem hiba Főépület fejlesztés

    A főépület 30.-ik fejlesztése -2000 körüli pontot eredményezett vagyis nem plusz pontot kaptam érte hanem mínuszt
  4. [25047] Bajnoki automata harc

    Igen én is úgy vettem észre hogy csak a paladinnál csinálja
  5. [25047] Bajnoki automata harc

    Üdv a tegnapi nap folyamán tapasztaltam ilyet először lehet a böngésző hibája nem tudom, vagy esetleg a játék utolsó frissítésével került be valami rejtett bug de a tegnapi nap folyamán 10 tartományból 4-5 úgy ment le hogy minden csata után mikor kiválasztottam az egységeket és rányomtam az...
  6. Elementálok - csatorna építés megszakítás

    Üdv csatorna építés megszakításánál csak az aranyat és az alapanyagot kapom vissza az érő árut elveszik, azt nem kéne visszakapnom?
  7. Alkímiai intézet

    Üdv, az alkímiai intézet textúrája rossz helyen jelenik meg a nekromanta intézeten a nekromanta intézet fejlesztése közben.
  8. Kaszárnya hiba

    Üdv, a sok sok nem a mi hibánkból elveszett idő miatt, hogy nem tudjuk a sereget gyártani lesz valamiféle kompenzálás?
  9. Kibeszélő Furcsa jelenségek...

    Sziasztok lehet hogy hülyeséget beszélek de nem kéne elöbb a tündérek "kort" teljesen befejezni és aztán berakni egy újat? Mert tudtommal a tündérek egységei még mindig nem gyárthatóak
  10. Kibeszélő Új verzió: 1.8

    Hopp látom közben frissült ;) 1 hete még semmi nem volt
  11. Kibeszélő Új verzió: 1.8

    Üdv, remek hogy sorra jönnek ki a frissítések a játékhoz, csak sajnos a wiki egy kicsit el lett hanyagolva merthogy nagyon sok minden hiányzik róla ami már rég bent van a játékban... :(
  12. Világtérkép

    Én nem a bőngészőt saját zoomjára gondoltam hanem magában a játékban lehetne egy zoomot rakni a térképre. 102cm-es UHD tv-n nem annyira izgalmas a böngésző zoomját használni mert kb semmit nem látok belöle
  13. Világtérkép

    Üdv, Jó lenne ha a világtérképet le lehetne kicsinyíteni egér görgővel mint a városban pl felderítés miatt, mert így akinek sok tartomány van már felderítve sokat kell keresgélni hogy merre tovább. Ennél jobban nagyítani nem kell de kicsinyíteni jólenne.
Fent