• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.8

Ubulharcos

Újonc
Üdv, remek hogy sorra jönnek ki a frissítések a játékhoz, csak sajnos a wiki egy kicsit el lett hanyagolva merthogy nagyon sok minden hiányzik róla ami már rég bent van a játékban... :(
 

GreenKnight

Veterán
Baráti segítségnyújtásnál a meglátogatott játékos avatarja alatt a saját helyezésem jelenik meg. Nem nagy probléma, de kicsit zavaró.
 

DeletedUser436

Vendég
Baráti segítségnyújtásnál a meglátogatott játékos avatarja alatt a saját helyezésem jelenik meg. Nem nagy probléma, de kicsit zavaró.
Mindegy, hogy hova mész, felfedezett, idegen, barát mindenütt a saját helyezésedet látod.
 

Vanek

Veterán
Baráti segítségnyújtásnál a meglátogatott játékos avatarja alatt a saját helyezésem jelenik meg. Nem nagy probléma, de kicsit zavaró.

A hibajelentéseknél már szerepel (mert oda kell külön írni az ilyen bugokat) - és az 1.9-es verzió megjelenésével a hiba javítva is lesz.
 

sanyy01

Felderítő
Sziasztok. Nem tudom másnál is jelentkezik e a probléma.. De a vihar Tűi új csodánál a fejlesztés után nem csökken akkora mértékben a seregképzési idő mint azt megadták.. Jóval kevesebb.. Egy példa a kardtáncos 27 mp képzését a már 21% kellene csökkentenie a csodának és csak 26 mp re hozta le.... Kicsit becsapva érzem magam.. a többi képzési egységnél is sajnos ez a tapasztalható.:(:(:(o_Oo_O:mad::mad:
 

DeletedUser729

Vendég
Sajnos te számolsz rosszul, és nincs itt semmilyen hiba. A vihar tűi egyike azon csodáknak, amik jónak tűnnek egészen addig, amíg utána nem számol az ember. A bónuszok nem szorzódnak, hanem összeadódnak, vagyis az alapértékhez viszonyítja a bónuszt, ami ugye 100% és nem a magas szintű kaszárnya bónuszához. Hogy számszerűsítsem a dolgot:
A kaszárnya bónusza 19-es szinten 875%, erre jön rá a vihar tűi által adott 21%. Vagyis a 875% helyett a te bónuszod most 896%.
Nem túl acélos, de ez a helyzet. Az új csodaduókból szerintem a középső adag sikerült a leggyengébbre, a végtelen ásatás még a tűnél is gyengébb. Én ki sem kutattam őket.
 

sanyy01

Felderítő
Sajnos te számolsz rosszul, és nincs itt semmilyen hiba. A vihar tűi egyike azon csodáknak, amik jónak tűnnek egészen addig, amíg utána nem számol az ember. A bónuszok nem szorzódnak, hanem összeadódnak, vagyis az alapértékhez viszonyítja a bónuszt, ami ugye 100% és nem a magas szintű kaszárnya bónuszához. Hogy számszerűsítsem a dolgot:
A kaszárnya bónusza 19-es szinten 875%, erre jön rá a vihar tűi által adott 21%. Vagyis a 875% helyett a te bónuszod most 896%.
Nem túl acélos, de ez a helyzet. Az új csodaduókból szerintem a középső adag sikerült a leggyengébbre, a végtelen ásatás még a tűnél is gyengébb. Én ki sem kutattam őket.
Érem azt hittem nem az alapértékekéhez számolja.. na mindegy... végül is valamennyivel gyorsul..és talán fullon elég jo lesz már.. köszi a felvilágosítást. Hát igen nem minden csodát érdemes megépíteni..
 
Fent