• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.8

DeletedUser256

Vendég
Jók az új ősi csodák :) Viszont megvan az első hiba: 10 törött rúnaszilánkból ugyan csinál egy új rúnát, de azt írja, lehet belőle csinálni még (sajnos csak azt írja, különben elég gyorsan meglettek volna az ősi csodáim :D), de hogyha kérem az egész, biztos rúnát, egy hibajelentés fogad, hogy nincs elég törött rúnaszilánkod. Frissítés megoldja, de az ősi csoda ablak bezárása-megnyitása nem :)
 

DeletedUser262

Vendég
a 2 új ősi csoda pedig megtévesztő így mert a tudásfán 1 csodaként szerepel, közben egyszerre fejleszti ki a 2 csodát
 

maya77

Tag
:) Megkaptuk a frissítést..ami szokás szerint ,kicsit döcögött mire elindult, nálam.
Egyik gépemen be sem tudtam lépni ..másikon mint a szél repültem a városomba :)
Az uj csodák szintén szépek és hasznosak is.na de mikorra lesz meg...És HOVÁ TESZEM...na de idő mint a tenger ...Türelem...ebbe a melegbe?? Eléggé változó.
-Kérnék szépen mászik kiccci várost a drágaszágaimnaaaaak .:D
annyi szép kis erdei út kering a városom körül..még sehová nem vezet...egy félre eső kis rét is jól jönne ..Nem szeretném bontani ,a meglévő manukat ..az építészeim igy is lázadnak a sok gyönyörű tavam bontása miatt..A csigákat meg nem szeressük mert nyálkásak...büdösek..nem elfeknek való építmények..igy igaz felhős égboltunk van ,még a legszebb napokon is..de érzékeny bőrünk legalább nem ég meg a napon :D
Ha már a közepéről kezdik szelektálni az inaktívakat ..remélem valami biztatót jelent..és betelepülhetünk vagy terjeszkedhetünk már.
Kilépve a megszokott játékmenet medréből.

Az most nagyon tetszik, hogy fel vannak tüntetve a pontszámok mi mennyit ér, kicsiknek hasznos információ !
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Nagyon örülök a két új csodának....:Dde annak nem,hogy nem tudom hová tenni.A szomszédom kérdeztem ez ügyben,de nem engedi kitenni a csodámat hozzá.:eek::Dmert talán nála lenne még helyo_O
Kedves Fejlesztők!!Ha azt szeretnétek,hogy a játékos haladjon és ne morgolódjon,akkor legyetek szivesek területeket adni!!!:rolleyes:
 

DeletedUser3

Vendég
Soha nem fogom megérteni, miért olyan nehéz területet felszabadítani, ha a csodákkal, bűbájokkal meg minden mással nem kis mértékben lehet növelni a termelést...
 

Erica

Veterán
Soha nem fogom megérteni, miért olyan nehéz területet felszabadítani, ha a csodákkal, bűbájokkal meg minden mással nem kis mértékben lehet növelni a termelést...
Hoshi kedves....szomorúan olvasom,hogy "nem érted",még is mit töröljek?Pénzért vett Itemeket,vagy lakóházakat amik a lakosok számát ugyan abban a pillanatban pl:mínusz 3000 redukálja,vagy manufaktúrákat amik az árut biztosítják és nem kis idő volt felfejleszteni ?????Ugye ezt viccnek szántad,hogy nem érted???Meg se láttam ezt a hozzászólásodat:mad:o_O
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser729

Vendég
Ha a csodát valaki mindenképp le akarja rakni, akkor talál rá módot, én így gondolom. Engem inkább az érdekelne - mivel nem tudom, hova írjam, ezért írom ide - hogy a zsoldostábor bedöglött mint projekt? Hónapok óta semmi hír róla.
 

DeletedUser379

Vendég
milyen video? milyen pasas?
én csak az Alan Walkerest látom ezen az oldalon:(
 
Fent