• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Furcsa jelenségek...

DeletedUser379

Vendég
Utálok ilyet mondani, de ez tényleg tetszik Maci :)

(...nem akart jót és nem akart rosszat, épp csak hozzáadott vmit ehhez a monoton játékhoz, szívből-lélekből.
Ha én az lennék aki nem vagyok, nem maradna el az elismerés.)
 

DeletedUser296

Vendég
Az Orkokra várva..


Tündérek fején taposók,
Nyálkás, bűzös Ork manók,
Siessetek, várunk Rátok,
Véget ér a „Tündér-átok”,


Minden virág szirma hull,
A városunk is „kifakul”,
Korhadt gombák, bugyogó lápok,
Véget ér a „Tündér-átok”,


Mégsem lesz ez rossz Nekünk,
Színektől sem szédülünk,
Bőrök, cölöpök, árkok,
Véget ér a „Tündér-átok”,


Varangyok, legyek, zúzott koponyák,
Milyet egy Elf, Ember sose lát,
Hamarosan jó barátok,
Véget ér a „Tündér-átok”,


Várunk Rátok édes borral,
Friss, ropogós Tündérhússal,
Elássuk a csatabárdot,
Véget ér a „Tündér-átok”,


Csontkupacok, leölt vadak,
Gyertek már, az idő szalad!!!! :)
Ez nagyon jó lett, igazi sokoldalú tehetség vagy;):)
 

DeletedUser436

Vendég
Tetszik az új faj, jók az új képek :) Ha barátságos lesz, beeresztem. Ha csak a tündéreket kergeti el, beeresztem. Ha velem is kötözködik megverem :p
 

Ubulharcos

Újonc
Sziasztok lehet hogy hülyeséget beszélek de nem kéne elöbb a tündérek "kort" teljesen befejezni és aztán berakni egy újat? Mert tudtommal a tündérek egységei még mindig nem gyárthatóak
 

DeletedUser7

Vendég
A fejlesztők sajnos problémákba ütköztek a tündér egységek fejlesztése során. Ugye ezeknek az egységeknek új képességeket akartak adni, nem olyat, mint ami mondjuk egy varázslónőnek van. Sajnos ezek az új képességek viszont nem könnyen implementálhatóak, így a tervezettnél lényeges hosszabb ideig tart a fejlesztésük és lehet hogy a teljes harcrendszert újra kellett volna írni (ne feledjük el, hogy az AI-nak is meg kell tanítani az új egységeket például, hiszen az ellenfelet, és az automata harcolókat is a gép irányítja). Ha a fejlesztők erre a problémára áltak volna rá, lehet hogy még hetekig, vagy akár hónapokig leállt volna a fejlesztés menete, túl sok játékos jutott volna el a tündér kor végére, s az új faj megjelenését várták volna. Emellett személy szerint nem tudom megmondani, hogy mikor fognak a tündérharcosok megjelenni, hiszen egy komplex problémáról van szó, nincs belátásom a fejlesztésekbe. A fejlesztők biztos nem tettek még le ezen egységek bevezetéséről, csak a megjelenésük időpontja tolódott ki.
 

DeletedUser1168

Vendég
No igen ha a játék tervezésekor nem gondoltak az új fajok esetleges új egységeire, akkor igen problémás lehet most menet közben áttervezni a játék harcrendszerét.
 

DeletedUser938

Vendég
Sziasztok ! A bétán már láttam , aki építi a lakóházát , elfeknél 4x3 méretre fog növekedni . Nem tudja valaki esetleg hány lakost fog adni a lakóház, ha már ekkora növekedésen esik át ??? Vagy még nagyon nagy titok ??????
 

DeletedUser594

Vendég
Sziasztok ! A bétán már láttam , aki építi a lakóházát , elfeknél 4x3 méretre fog növekedni . Nem tudja valaki esetleg hány lakost fog adni a lakóház, ha már ekkora növekedésen esik át ??? Vagy még nagyon nagy titok ??????
21-es szinten elvileg 850 lakost ad
 

DeletedUser1030

Vendég
Sziasztok,
tud már vki vmi konkrétat arról, hogy mikor is jönnek ezek a figurák? :) Vagy ez még csak a mézesmadzag?
köszi
 
Fent