• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Furcsa jelenségek...

DeletedUser256

Vendég
Ja... :(
Minden hozzászólásánál ez van?
Még szerencse, hogy valaki idézte a verseket, így megmaradtak :)
 

DeletedUser157

Vendég
sziasztok nem tudom jó helyre írok. olyan gondom van hogy a tündéreknél járok és az elvégzendő feladatok sorra törpös feladatok ,és ráadásul azok amiket nem lehet elutasítani,és egyszer már meg csináltam őket. mi a teendő ilyenkor??
 

Vanek

Veterán
sziasztok nem tudom jó helyre írok. olyan gondom van hogy a tündéreknél járok és az elvégzendő feladatok sorra törpös feladatok ,és ráadásul azok amiket nem lehet elutasítani,és egyszer már meg csináltam őket. mi a teendő ilyenkor??

Mivel elutasíthatatlanok, így meg kell csinálni őket, ha tovább akarsz jutni. Sajnos ez ilyen.
(Egyébként a 'tündéreknél járok' részhez egy pici megjegyzés: egyrészt csak akkor lesz valaki a tündér részen belül, ha már kikutatta az első tündér technológiát (ha még csak pakol bele pontokat, akkor még nem); másrészt pedig ha már ez mégis megvan, akkor a törpés küldetéseknek jön a befejezése, hogy ők kivonulnak - vagyis még a tündéres kor elején is lesz pár törpés küldetés (átvezető).)
 

DeletedUser157

Vendég
a fran.... már az éjfarmot is kikutattam szóval nem annyira az elején vagyok,és már egyszer megcsináltam a feladatokat. de köszönöm a gyors választ
 

Vanek

Veterán
a fran.... már az éjfarmot is kikutattam szóval nem annyira az elején vagyok,és már egyszer megcsináltam a feladatokat. de köszönöm a gyors választ

Amire még gondolni tudok, és nem hiba: ha megépítesz egy törpés csodát, akkor annak a csodájához kapcsolódó küldetései előjönnek bárhol és bármikor - és akkor is, ha már egy törpés (vagy bármilyen más) csodát megépítettél, mert ez most egy másik csoda, amihez megint csak jár a 'csodafelépítéses küldetéssor'. Ha esetleg mégsem ez van a háttérben, akkor lehet, hogy hiba. Érdemes megkérdezni a supportnál (játékon belül); aztán majd legfeljebb ők elmondják a tutit. ;)
 
Fent