• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Világtérkép

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Ubulharcos

Újonc
Üdv, Jó lenne ha a világtérképet le lehetne kicsinyíteni egér görgővel mint a városban pl felderítés miatt, mert így akinek sok tartomány van már felderítve sokat kell keresgélni hogy merre tovább. Ennél jobban nagyítani nem kell de kicsinyíteni jólenne.
 

DeletedUser434

Vendég
Üdv, Jó lenne ha a világtérképet le lehetne kicsinyíteni egér görgővel mint a városban pl felderítés miatt, mert így akinek sok tartomány van már felderítve sokat kell keresgélni hogy merre tovább. Ennél jobban nagyítani nem kell de kicsinyíteni jólenne.
Kedves @Ubulharcos ! :)

Ezek szerint, Te is - Velem együtt -, a "szerencsétlen" FireFox böngészővel játszók táborát gyarapítod!!!
Képzeld, CSAK MI nem tudjuk használni, a böngészőnk Zoom funkcióját, a többiek tudják kicsinyíteni, nagyítani a térkép, és a város nézetet is, mert Náluk működik a böngészőjük saját Zoom-ja...
Ránk nem gondoltak, és nem is tervezik, le Vagyunk sajnálva, ez van... :( :(
Ha nagyon égetően szükséged van a kicsinyítésre, akkor addig menj át másik böngészőbe, pl. Explorer, Én is ezt szoktam csinálni, és csak azért nem maradok annál, mert sok hibával fut ott a játék, Nekem a FireFox alatt a legstabilabb..

Jó játékot! :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent