• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[25047] Bajnoki automata harc

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Ubulharcos

Újonc
Üdv a tegnapi nap folyamán tapasztaltam ilyet először lehet a böngésző hibája nem tudom, vagy esetleg a játék utolsó frissítésével került be valami rejtett bug de a tegnapi nap folyamán 10 tartományból 4-5 úgy ment le hogy minden csata után mikor kiválasztottam az egységeket és rányomtam az automata harcra eltűnt az az ablak (aminek egyébként is el kéne) viszont hogy mi lett a csata eredménye egységek vesztesége stb az már nem jött be bárhova kattintok inaktív marad a háttér mintha egy ablak lenne megnyitva de nem látni semmit (nem jelenik meg semmi)
HTML5-ben használom a játékot ezzel a böngészővel:
A Google Chrome naprakész
Verzió: 71.0.3578.98 (Hivatalos verzió) (64 bites)
A jelenlegi konfigommal elég érdekesnek találom ezt a fagyás dolgot, nem tudom hogy mi lehet probléma de ugyan ez ma is előjött és teljesen véletlenszerű de csak a bajnokinál tapasztaltam és elég bosszantó hogy minden egyes ilyen fagyásnál F5-el kell frissítenem az oldalt hogy folytatni tudjam a bajnokságot.
ui: úgy vettem észre csak paladinnal csinálja
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
A jelenség ismert, továbbítottuk a fejlesztőcsapat felé, vizsgálat alatt van.

Valami oknál fogva nem mindig jön elő, keressük a jelentések közt a közös tényezőt.
Eddig a paladin és/vagy cerberus egységekre tudunk tippelni. Ha bárkinek van egyéb tapasztalata, az ide leírhatja és továbbítjuk.
 

Corvo

Veterán
A jelenség ismert, továbbítottuk a fejlesztőcsapat felé, vizsgálat alatt van.

Valami oknál fogva nem mindig jön elő, keressük a jelentések közt a közös tényezőt.
Eddig a paladin és/vagy cerberus egységekre tudunk tippelni. Ha bárkinek van egyéb tapasztalata, az ide leírhatja és továbbítjuk.
Bétán már kb 3 hete megvan ez a hiba.
 

DeletedUser3

Vendég
Bétán már kb 3 hete megvan ez a hiba.
Tudom, hogy ezzel nagyon próbálsz segíteni, de ez nem viszi előrébb a dolgot. Igen, a bétán is előjött, viszont mivel látszólag random fordul elő, nem lehetett egyszerűen kijavítani.
 

Corvo

Veterán
Tudom, hogy ezzel nagyon próbálsz segíteni, de ez nem viszi előrébb a dolgot. Igen, a bétán is előjött, viszont mivel látszólag random fordul elő, nem lehetett egyszerűen kijavítani.
Bocs rossz válaszgombot nyomtam meg nem neked akartam válaszolni, hanem volt testvéremnek ubulharcosnak.
 
Sziasztok!
A hiba fennáll jelenleg is, nem vagyok egy nagy harcos, automatán szoktam lezavarni a csatát, de folyamatosan folyamathibára hivatkozva kidob a játék, utána pedig nagyon lassan tölt vissza. Én rókát használok, ami naprakész verziós.
 

Dennisor

Újonc
Lehetetlen a bajnokizás, mivel vagy be sem tölt a térkép, vagy 1-2 csata után lefagy. Különben nem csak ekkor, épület lerakásakor is lefagy, jobb esetben folyamathibát ír. - chrome HTML5-
 

DeletedUser782

Vendég
Felháboritó!!! álandoan kapcsolati hiba, hibát jelez! nem lehet a KALANDOT befejezni!!
 
Seregképzésnél lefagy, kidob, termelések leszedésénél is úgy mutatja leszedtem, újraindítom, leveszi az aranyat és a szerszámot hozzá, de mégsem indul el, a zz a manu fölött lebeg, majd kidob. Így nem lehet játszani, mára befejeztem, meglátom holnap lesz-e javulás. Mit ne mondjak azért egy kaland közben ez eléggé gáz, hogy a folyamatban lévő termelésekkel ennyit kell kínlódni!
 

DeletedUser1802

Vendég
Folyamatosan lassú a játék, böngészőből kidobál harc közben, a cseten vagy megjelenik az üzenet vagy nem. A levelezés is random módon jelenik meg, lassú vagy egyáltalán nem működik. Chrome - HTML5.
Mobilon se jobb a helyzet, lassú az egész bajnoki, ki-kidob, a csetre írott üzenetek látszólag megjelennek a falon, de belépve a PC-s böngészőbe , nos ott nem jelent meg semmi se. Vernee Active - Android 7.0
 

DeletedUser3

Vendég
A tegnapi hiba nem az, ami az eredeti volt.
Elkezdődött egy bajnokság, ilyenkor sokan nekirohannak a játéknak, kicsit lassabb a szerver. A rendszergazdák megoldották, adtak még pár giga memóriát és pár processzormagot a varázsdoboznak.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent