• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Prom3theusz legutóbbi tartalma

  1. Prom3theusz

    Nincs tervben Zsoldostábor

    Megnéztem a Techfát. Még 3 városbővítést fog adni összesen. Megnéztem a hozzászólókat, sokkal nagyobb területük van mint nekem, tehát bevásárolták magukat a játékba. Egészségükre! Csak ne legyenek álszentek, hogy mit tegyen le az ember! Ha rózsaszín plüss nyulakat kértem volna egy szolid...
  2. Prom3theusz

    Nincs tervben Zsoldostábor

    Akkor viszont ki kellene venni a területkorlátot a felfedezett tartományoknál. 592 tartományom van felderítve. Nekem semmi alapbővítésre nincs lehetőségem, csak gyémántért tudnék területet venni, ami vetekszik lassan a való világ telek áraival. Ha nem támogatod, úgy:Legyen a Te hited szerint!
  3. Prom3theusz

    Nincs tervben Zsoldostábor

    Az Elvenar történelmét tekintve sok mindenhez hozzányúltak a fejlesztők! Régen nem tudtad az épületeket raktárba rakni, más volt a bajnokság, nem volt torony stb.... Itt egyszer kiképzed és a következő hétvégét a fele nem éri meg............... Való világra fordítva: A zsoldját nem tudja elkölteni.
  4. Prom3theusz

    Nincs tervben Zsoldostábor

    Sziasztok! Mint a neve is mutatja zsoldos, tehát a történelmen végigtekintve a zsoldosok mindig is pénzért működtek együtt a regnáló hatalommal. Szerintem sokaknak segítség lenne, ha alapanyagok helyett aranyért tudnánk kiképezni egységeket. Köszönöm, hogy elolvastad és támogatod!
  5. Prom3theusz

    Nincs tervben Testvériségi Kaland - együttes csapatraktár

    Szia! Nekem nem okoz gondot, hogy más tegye be a legyártott jelvényemet, mert a Testvériségemet viszi előre. Majd ha rájössz mit jelent lemondani a "dicsőségről" akkor majd megértesz. Hiába kommunikálsz ha valaki éjszaka tud játszani, mikor Te alszol, mert teszem azt fel délutános műszakban...
  6. Prom3theusz

    Nincs tervben Testvériségi Kaland - együttes csapatraktár

    Picit továbbfűzném a gondolatot. Jó lenne, ha a közös raktárból bárki tudna tenni és nem kellene ácsorogni és várni a másikra, mert neki van, de csak 5 óra múlva tud belépni és mondjuk Te már akkor alszol.
  7. Prom3theusz

    Javítva Testvériségi kaland arany karkötő pontszám

    Úgy nézem javítva lett amit köszönünk! Azonban az így elveszett pontokkal mi lesz? A testvériségemben még hárman jelezték a hibát. Piszok Alfréd, Fountes03, Tavita. Az a kalandban kb 3-4 karkötőt jelent a testvériségnek. Nem fejenként, összesen, de akkor is hiányzik.
  8. Prom3theusz

    Javítva Testvériségi kaland arany karkötő pontszám

    Nálam is ez a helyzet. 6698 pontot mutat miközben 33000 kellene. 5 acél manufaktúra darabja 6600 acéllal. Valami nem kerek. A testvériségben másoknál is ez a helyzet.
  9. Prom3theusz

    Új hiba Elvenar faj rosszul van pozicionálva az utakra

    Szeretnek a fűben mászkálni. És? :)
  10. Prom3theusz

    in memorian Orkonavirágok, avagy egy jelenség margójára (vitaindító)

    Sok levelet kaptam Én is. Nem mentem. Aztán mentem, de magányba egy kis időre. Majd jött egy játékos társ aki szintén megunta az örökös hajtást és top-on levést. Hónapokig 2-en voltunk (folyamatosan jöttek a levelek) aztán egy nap lettünk 10-en és így tovább. Szétesett csapatok játékosai. Nincs...
  11. Prom3theusz

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Van 8 db holdkőtár a raktáramban. 2 db lerakva. A 8 db eladó! :) Érdekelne 10-es szintű Panda és vagy Jegesmedve. : ) Vagy törp páncélkészitő is jöhet helyettük. :) A csere-bere se lenne rossz dolog, de már ráírom: ELUTASÍTVA.
  12. Prom3theusz

    In Divo Speravi

    Történt pár változás. Lett pár új tag és már 18-an aktívak vagyunk. Az utóbbi hetekben nem az a kérdés, hogy lesz-e 10 láda hanem az, hogy akarunk-e 10 ládás bajnokit vagy pihenjünk egy kicsit. :) Hely még mindig van kiadó. Lassan indul a kaland ahonnan el szoktunk hozni minden értelmes dolgot...
  13. Prom3theusz

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Egyre jobban érlelődik a gondolat, hogy ezt a torony dolgot hanyagolni kell. Vasárnap neki duráltam magam kisebbik városomban. 6 bónusz ládát adott be, mind a 6 a legkevesebbet adó fajta. 4 hét alatt 0 főnix ereklye. Bűbájtöredéket már gombosvillával forgatom, nehogy összepenészedjen, mert annyi...
  14. Prom3theusz

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    A "kicsi (varázslók szintjén)" lévő városomba a varázsakadémián folyamatosan ott a lehetőség a kisállateledel barkácsolásra. Van is 84 darab raktáron már, de nincs mit etetni vele, vagy nem éri meg. A "nagyvárosnál (nagykövetségek)" meg ahol használni is lehetne, ott alig tudok barkácsolni olyan...
  15. Prom3theusz

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Két hét, két acc. Kétszer félig, kétszer teljesen a tetejéig. 1 db főnixereklye az is bónusz ládából 30%-os esély mellett. Sok szép. Ja és a második héten adta a bónuszládát a magas folyosókig. :)
Fent