• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

DeletedUser

Vendég
A Varangyok temploma erősíti a nehéz egységeket. Igaz hogy csak a távolságiakat. A Hősök kohója a nehéz közelieket. Úgy látom hogy a Tűzfőnix egyedi épület a harcokban és csak részlegesen váltható ki. Az csodák mondjuk folyamatosan hatnak a katonákra, de nagy helyet foglal ha ennyi minden le van téve. A Túzfőnixnek "csak" eledel kell és kis helyet foglal. De véges az etetés hatása. Remélem lesz event hogy összeszedjem a többi ereklyét is. 6 hét ehhez kevés.
Bár nincs hír arról hogy a Torony fogja e még változtatni a jutalmakat, hacsak rövid időtartamra is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kira7

Veterán
Egyébként nekem semmi bajom a mannával a toronyban, máshogy közelítettem meg a dolgokat, remélem a magokkal sem lesz gond, természetesen nagyon jó a tűz főnix, attól függetlenül úgy gondolom, a többi is nagyon jó. Az eddig nálam letett csodákkal 3 féle egységre az 5-ös tűz főnix etetéssel meg van az 50 %, bár csak 1 egységre adják a bónuszt ezek a csodák, de nem kell őket etetni legalább.
Szia!
Nem azt mondom hogy a többi főnix rossz , csak azokra van lehetőséged mással helyettesíteni ha nincs meg, a tűzfőnixre nincsen ilyen lehetőség. .
Majd ha elérsz oda , hogy a érző áruk termeléséhez, fejlesztéskehez ( még az ősi csodákhoz is ) isteni mag kell, meg meg vagy unuriumot vagy isteni magot termelsz a kereskedőnél és azok is bomlanak akkor majd megint másképpen közelíted meg :)
 

Moana28

Felderítő
Igen, ez az út még előttem áll:), pont a magok következnek majd, varázslók fejezetben vagyok. Manna után is időztem egy kicsit a stabilizálással, magok után is fogok, mielőtt a torony is kérne. Igazából a csodák fejlesztését sokkal jobban szeretem, mint a kutatást. Számomra nem tűnik soknak a hely, amit foglalnak.
 

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!

Általában megértek mindent, elfogadom, de most nálam betelt a pohár, és innentől egyáltalán nem érdekel az új torony! Csinálom tovább, de ennyi. Röviden: most 7(!!)db rejtélyes láda jelent meg összesen. Figyelmeztetett is a 4.nél, h szedjek be legalább egyet, m nem jelen meg több. Be is szedtem, így jelent meg összesen 7. Szerintetek mennyi ereklyét kaptam? Na? Így van, 0(!!!) db ereklyét. Sok mindent megértek, és természetesen hálás is vagyok a 2db törp páncélkészítőért, meg a csomó gyorsító, kombináló katalizátor, váratlan ajándékokért, stb. De azt senki nem mondja nekem, h a 7db rejtélyes ládából, és a közi ládákból 0db ereklye jön ki. Mára abba is hagyom a játékot, m nem pihentet, hanem most épp szét robban az agyam a sok negatív érzéstől, amit ez most kihozott belőlem! Majd holnap folytatom.
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
"főleg azoknak, akiknek kialakult játék stílusuk volt" egy kezdőnek ilyen nincs, nem lehet okolni semmiért sem.
Pont ezért emeltem ki külön, hogy érthető legyen, hogy nem a kezdőkre gondoltam.
Én nem okolok senkit semmiért, csak picit már zavar, hogy egyesek mennyire fel vannak háborodva azon, hogy nem kapnak annyi ereklyét, amivel korrigálhatnák a saját tévedésüket. Én értem, hogy ez frusztráló, de.....
Egy érdekes hasonlat jutott erről az eszembe, én így látom ezt a dolgot:
Bemegyek a boltba és látom, hogy van 3 különböző ízesítésű csoki, még egyiket sem kóstoltam és kíváncsi vagyok rájuk, de csak 1-re van pénzem. Kiválasztom az egyiket, megveszem, hazaviszem, megkóstolom, nem ízlik. Fogom magam, visszamegyek a boltba és követelem, hogy adjanak egy másik fajtát, mert az amit választottam nem jó. Hát azt hiszem, hogy az lenne a legkevesebb, hogy alaposan kiröhögnek.
Itt, mi már második alkalommal kapunk lehetőséget, hogy helyrehozzuk az esetleges tévedésünket, akkor legalább ne legyünk követelőzőek.
Akinek nem inge, ne vegye magára! ;)
Mint írtam egyedül nem éri meg felmenni a torony tetejére, de ha mégis, nincs rá garancia, hogy bejön az ereklye. Már letettem róla.
Ne haragudj meg, de pont ez a hozzáállás az, ami miatt csak 1 holdkőtárad van és sosincs bűbájtöredéked. A tornyot már a csapat jutik előtt is érdemes volt maxolni...ha akar valamit az ember, akkor azért tenni kell.
 

liliputy

Veterán
.ha akar valamit az ember, akkor azért tenni kell.
Nyilván végig csinálom, mert tudom, hogy a végén ott viritó ereklye 100% bizonyossággal az enyém. De nem ez az első alakalom, hogy elmentem eddig, vagy tovább és semmi. Ahogy olvasom az előttem szólókat ez nem csak velem fordul elő. Szóval szerintem nem a hozzáállásommal van gond.
 

Moana28

Felderítő
Imádom a csokit :p nem veszem magamra a dolgot, ez egy játék :) részemről ez úgy néz ki, hogy bemegyek a boltba, 3ból választok egy csokit, ízlik, viszza megyek, megkóstolom a másikat, meg a 3. at is. Ha elfogy, rendelek még :p
Egyébként pont a karácsonykor rendeltem gyümölcs kenyér sütőformát, szeretek sütni :p Úgy történt, vettem egyet, de nagyon hamar eltűnt a gyümölcs kenyerem, gyerekeim gondoskodtak róla ;) A sütőmben el fér 3 db, uh vissza mentem, de már elfogott a forma. Rendeltem még 2 t, megmondák, mikor mehetek majd érte. Az első formát 899ert vettem, a másik 2 ugyan olyan képzeld, 1199 volt darabja, de megvettem, mert kellett, most pedig boldogan sütöm egyszerre a kenyereim :) Róluk van szó, ezt nem kitalált sztori. Általában a szolgáltatók kielégítik a vevők igényeit. Amire nagy a kereslet, arra dobnak egy kis pluszt, növelve a hasznot, de nem küldik el az embert melegebb éghajlatra sem szó szerint, sem virág nyelven.
 

Csatolmányok

  • IMG_20210218_104554.jpg
    IMG_20210218_104554.jpg
    929,2 KB · Megtekintések: 7
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Lehet ez egy gondolatolvasó játék, mindenkinek azt adja, ami karmikus értelemben úgy pakol terheket a lelkére, hogy segíthet neki jobb emberré válni. :) (nagy nehezen kaptam sárga ládát, erre persze megint k****b**** ereklye jött)

Családosoknak egy tipp: a ládanyitásra oda kell hívnia gyerkőcöt, hogy kattintson, előtte jól megbeszélni, hogy milyen nyereményre kell szuggerálni, és ha bejön, az nagy öröm, jó buli,ha meg nem, akkor valahogy így csak kisebb lehet a mérgelődés is. :)
 

Moana28

Felderítő
Lehet...a sors, a karma...
vagy ha nem akar ma, akkor holnap. :)
Én eventen is hívom a gyerekeket ládát nyitni ;) jól szokott sikerülni, itt az ereklyéknél is bevált a segítség:) Lányom támogatni is szokott ha van kedve, tetszenek neki is az épületek, csak azt nem értjük, a városomban miért van rosszul a sok törpe... A kedvence a "zuhanyzó jeti":D /Téli idézés /, örök darab marad a városomban. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagy és örök igazság a Calyr mondott ! :)
Pici lányom sorba szerezte meg a napidíjakat. Tele vagyok velük mert szépen " balettoznak" rajta. A Gólem is marad, bár a 2-ik fejezetben szereztem. De ő meg mesét ,mond. :) Nélküle semmilyen ládát nem szabad nyini. Az az ő privilégiuma. :)
 

WarriorKingu

Erős harcos
Tessaiga jól mondja, de csatolok még konkrétabb képet.
2764 bővítmény megtekintése
Az alap a 440 db. Az aranyfőnix etetéses bónusza az utolsó sor, a 66 (ez itt 15 %). Azaz ebből lehet 300 %-al 1320 db.
Ez amúgy valóban nem sok, tekintve, hogy az etetés hatása 3,5 óráig tart, ezért úgy érdemes használni, hogy a Fenséges fabrikálás bűbáj mellett, reggel, az esti 9 órás termelést kell vele begyűjteni, plusz még egy 3 órásat.
Ez atomtipp! Köszi szépen! ;)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Egyre jobban érlelődik a gondolat, hogy ezt a torony dolgot hanyagolni kell. Vasárnap neki duráltam magam kisebbik városomban. 6 bónusz ládát adott be, mind a 6 a legkevesebbet adó fajta. 4 hét alatt 0 főnix ereklye. Bűbájtöredéket már gombosvillával forgatom, nehogy összepenészedjen, mert annyi van. Sok erőfeszítés, befektetés és az időgyorsítókon kívül gyakorlatilag semmi. A belengetett váratlan ajándékból is 2-3 alkalommal lett valami. A probléma az, hogy ez nem egyedi eset. Testvériségem tagjai is morognak.
 

Atram

Újonc
Ha egy Holdkőtárszettet (ami 5 db-ból áll) szinte lehetetlen másfél hónap (6 hét) alatt összeszedni, akkor mennyi az esélye annak, hogy ennyi idő alatt valaki 9 fejlesztő ereklyét nyerjen? Ez a lehetőség inkább azoknak kedvez, akiknek 3-4 ereklye hiányzik a 10-es szinthez.

A Holdkőtárszettre már korábban is voltak panaszok, mivel a piacot elözönlik a Tekercs ajánlatok, amiket senki vesz meg, mivel már majdnem mindenki rendelkezik legalább 1 db teljes Holdkőtárszettel. Így ezt az ideiglenes változást én ennek tudom be. Ettől függetlenül mindenkinek sok szerencsét kívánok a gyűjtögetéshez.
Szerintem is.
Olyan is lehetne, amiben nem tekercset lehet termelni, mert akinek meg pont az a bónusz manufaktúrája az hátrányba jerül, hisz nem tud érdemben kereskedni vele.
 

Atram

Újonc
Egyre jobban érlelődik a gondolat, hogy ezt a torony dolgot hanyagolni kell. Vasárnap neki duráltam magam kisebbik városomban. 6 bónusz ládát adott be, mind a 6 a legkevesebbet adó fajta. 4 hét alatt 0 főnix ereklye. Bűbájtöredéket már gombosvillával forgatom, nehogy összepenészedjen, mert annyi van. Sok erőfeszítés, befektetés és az időgyorsítókon kívül gyakorlatilag semmi. A belengetett váratlan ajándékból is 2-3 alkalommal lett valami. A probléma az, hogy ez nem egyedi eset. Testvériségem tagjai is morognak.
Nekem is csak veszteség. Szinte soha sem azt adja amiben reménykedek.
 

liliputy

Veterán
probléma az, hogy ez nem egyedi eset. Testvériségem tagjai is morognak.
Én is, mi is hasonló cipőben járunk, nálunk is ugyan ez a helyzet. 180 fokos fordulatot vett a torony, rossz irányba. Ez a változtatás nem arra szolgált, hogy nagy élvezettel várjuk a vasárnapokat, amikor indul az új torony.
Egyre jobban érlelődik a gondolat, hogy ezt a torony dolgot hanyagolni kell.
Ha nem változik a helyzet, valószínű egyre kevesebben fogják látogatni.
Azt nem értem, hogy ami korábban bevált, jól működött, miért kell mindig elfusefálni? Vagy ha mindenképp változtatni kell, akkor inkább bővítsék a jutalmak körét, ahelyett hogy leredukálnák a szinte semmit mondó jutikra. Mert ugye a tapasztalat azt mutatja, hogy amit ujításként betettek, abból majdnem a 0-val volt egyenlő a megnyert ereklye.
Úgy látszik csak morgunk, de láthatólag semmi értelme. Kiváncsi vagyok, ha letelik a 6 hét, mi lesz az összkép, mit fognak reagálni a sokunk által felvetett negatív tapasztalatra.
 

Wiccara

Veterán
180 fokos fordulatot vett a torony, rossz irányba.
Szia,

nem értek egyet, bár emlékszem, nálad a torony a bűbájtöredéket se akarja adni gazdagon :(
Eddig 3 ereklyét adott nekem; amivel már 12 figyel a raktárban; mivel tűzfőnixem van,és még egy sajnos nem lehet..
de ugyanúgy adta a torony ezidő alatt továbbra is a dzsinnt, a varázslatos műhelyt és a páncélkészítőt is, ezért nem érzem rossz iránynak a változást, sőt, a csapat tagjai erősebben húznak önként a csúcsig, ami szintén pozitív.
Ne kenődjetek el, ha majd lesz főnix event, be lehet húzni az ereklyéket; és végre van valami változtatás! A 6 hét után remélhetőleg nem süllyedünk vissza a régibe, hanem hoznak megint valami érdekeset.
 

Mihaszna

Veterán
2021-02-23.png
2021-02-23.png


;)

001.jpg
 

liliputy

Veterán
nálad a torony a bűbájtöredéket se akarja adni gazdagon
A helyzet továbbra sem változott, nagyon szerényen méri most is a bűbájtöredéket.
ugyanúgy adta a torony ezidő alatt továbbra is a dzsinnt, a varázslatos műhelyt és a páncélkészítőt is
Szerencsés vagy és úgy látszik tényleg azoknak jönnek a jó jutik, akik amúgy is dúskálnak minden féle jóban.
Továbbra is az a véleményem, hogy nem volt szerencsés a torony feje tetejére állítása, és csak azt tudom mondani, hogy a szegény embert még az ág is húzza.
 

bere007

Veterán
A 6 hét után remélhetőleg nem süllyedünk vissza a régibe, hanem hoznak megint valami érdekeset.

Vissza süllyedés alatt a szettes épületeket érted? Azokat, amik adnak manát, tekercset, bizmutot, fagyantát, törmeléket és KK-t elég szép mennyiségbe, mindenféle nagyobb igény nélkül? A gyémántszerzés egyik legjobb módja a barkácsolás lett, amihez ez elengedhetetlen szerintem. Azt meg kár tagadni, hogy ez a szett lett az egyik legerősebb és leghatékonyabb együttes amit sikerült nekik összehozni. Persze nem pillanatnyi termelésbe, hanem ok-okozat öszefüggésbe, globálisan nézve a játék felépítését. Bár nekem már van sok és többet már nem is nagyon tudnék letenni, de ettől függetlenül nagyon rossz ötletnek tartom ennek a kivezetését, mert nagyon sok játékosnak meg nagyon jól jönne. Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy eddig ami épületet kivettek, vagy nagyon behúzták nála a féket, azt azért csinálták, mert túlságosan erősre sikeredett. Az új nem mindig jelenti azt hogy jobb, sőt...
 
Fent