• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Caitlen legutóbbi tartalma

  1. Caitlen

    Support Nem tudok belépni

    Reggel óta nem jutok be normálisan egyik szerverre sem :( Tableten,egyfolytában az internet kapcsolatom ellenőrzését kéri, laptopon néha bejutok,de bármit csinálnék,rögtön folyamat hibát jelez és kidob,avagy be sem tölt és szerver hibát ir ki :( Minden más oldal rendesen betölt,tehát nem az...
  2. Caitlen

    Javítva Nem tölt be a játék

    Winyandorra nem enged be fél 8 óta :( Tableten,mobilon miért nem tudja azt kiirni,hogy karbantartás miatt jelenleg nem elérhető? Miért kell a szivbajt hozni az emberekre,hogy az internete szállt el,nem működik??? :(
  3. Caitlen

    Javítva Nem tölt be a játék

    Fél 8 óta nem tudok belépni,azért ez már nem kevés idő,ahogy olvasom 5 ora környékén volt az első jelzés a be nem töltésről :(
  4. Caitlen

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    A 15 %os az a bónuszos árúidra vonatkozik, a másik az 55%-os pediglen a fenséges bűbáj hatását emeli meg 5%-al...nem egy és ugyanaz,hanem más-más mind2 főnix bónusza/hatása :) Ha jól értelmeztem eddig :)
  5. Caitlen

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Sziasztok! A Főnix eventben most csak 1-es bónuszos árút kér,azaz manukombók nem kellenek most egyáltalán?
  6. Caitlen

    Kibeszélő Az Amunik visszataláltak

    Ezen az oldalon sok segítséget találsz, a fordító is egészen jól szerepel :) https://elvengems.com/amuni/research/
  7. Caitlen

    Kibeszélő Új verzió: 1.57

    Mi történt a chat-el? Teljesen üres,behalt? Még a szöveg,hogy "jelenleg nem elérhető" az sincs,csak a nagy semmi :( Örülhetünk,hogy nem tegnap a nagy hajrában lepett meg minket :D
  8. Caitlen

    Testvériségkaland 2018 06 25

    Igen,jó kérdés :) Véghajráztunk,s többünket is kidobott :) Valószínűleg,az oka,hogy a térképen voltunk bent,s az időzítéskor "útban" voltunk :D Pár pillanattal később a senki földjén lettünk volna,lévén, vége a kalandnak :D
  9. Caitlen

    Kibeszélő Crash és az élőholtak - mobilos küldetéssor

    Szép estét! Az előbb lettem kész a 29 ereklyés feladattal,amit a laptopon csatáztam meg,majd mentem a mobilomra az elfogadásért és a nyereményemért,amit a táblázatban úgy láttam, 2 épület is lesz. A mobilon szépen kizöldült,kipipálódott a feladat,az érte kapott jutalmat leokéztam,aztán...
  10. Caitlen

    Kibeszélő Elvenar mobilizálva - Kibeszélő

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Tabblet vásárlás előtt állok,s az iránt érdeklődőm,milyen feltételeknek kell megfelelnie,hogy azon is tudjak játszani? Elolvastam az eddig írtakat, de szeretném,ha mégis megerősítenétek a kritériumokban,ne fogjak mellé. Semmi tapasztalatom a tabbletekről...
  11. Caitlen

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Az osztagméret kikutatása és feloldása a techfán is változást eredményez a tartományok nehézségi fokán,így bizony érdemes mindet feloldani. Az emberes városomban még a tündér portált is visszaépítettem a termelőivel együtt,hogy a feloldáshoz épp szükséges ambróziát megtermelhessem :D Lett is...
  12. Caitlen

    Kibeszélő Halloween küldetéssor

    "Igen :) ugyanúgy körbepásztázod az egész galaxist érte :D Sőt, ahogy a mogyit is írta a gép, a ládát is kiírja, miután a segítségnyújtás alap jutalmát megkapod." Ha nincs elnémítva a játék hangja,akkor még egy "tádáááááám"-ot is hallasz,s úgy már biztos nem mulasztod el,a végigpásztázást :)
  13. Caitlen

    Nem hiba Erőteljes Ellátás

    Nálam is előfordult,párszor,de azt hittem én nyomtam félre :(
  14. Caitlen

    Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

    Sziasztok! Jupijééééééé!!! RNSZ helyett HNMSZ-vel /hihetetlen nagy mázli szerencse / megkaptam a 3. fődíjat! :) Nem készültem tudatosan a dupla csírás napokra,sőt! A lakosságot is adó épületekre mindig nyitottam ládát,s biza néha 5-6x is kellett,hogy megkaphassam az épp kívánatos,napi...
  15. Caitlen

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Az eventek épületei közt megnyerhető orkfészek ad orkokat,pl. a mai nyeremény is azt ad,nyerd meg 1-2x és máris termeli neked az orkokat,kis idő elteltével összegyűlik annyi,hogy tudj haladni a térképen ismét :)
Fent