• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Halloween küldetéssor

DeletedUser1519

Vendég
Azt írja az akadémia gyártási sebesség 6,5h/ereklye ergó 1-1 ereklyével 6,5 ora a gyártás, ehelyett 13 óra alatt gyárt le egyet ami miatt 1 nappal tolodik a gyártás miatt aki úgy szerzi a szerzendő 3db bűbájt ami így 1.5 nap gyártási idő. Állítolag 1.5 éve viselik ezt a bugot, nem is értem miért. Legközelebb mi jön? a 3 órás manufakturás gyártás 6 óra alatt készül el és azt is el nézik évekig ?

Nincs itt hiba. 6,5h/ereklye. Az erőteljes ellátás az két ereklyéből készül, vagyis 2x6,5=13h Ugyanígy a mágikus műveltség is. Egy fenséges fabrikálás viszont már 26 óra lenne, lévén 4 ereklyéből készül.
 

nlstemplar

Veterán
Most ugye viccelsz? az elejétől kezdve 10x akkora az ellenség osztagmérete mint az enyém.
Nem viccelek.
A tech-fán haladva osztagméret növekedéseket tudsz kikutatni. Vagyis nagyobb osztagaid lesznek.
A tartományokban való harccal leállsz, így az ellenfél osztagmérete nem fog változni.
Így a 10x-es túlerő egyre kisebb lesz.
Eljuthatsz így egy olyan arányhoz, ami mellett már tudsz csatát nyerni.
 

DeletedUser2286

Vendég
Event időből kicsúszhat az ember a varázsakadémia bugja miatt.
Azt írja az akadémia gyártási sebesség 6,5h/ereklye ergó 1-1 ereklyével 6,5 ora a gyártás, ehelyett 13 óra alatt gyárt le egyet ami miatt 1 nappal tolodik a gyártás miatt aki úgy szerzi a szerzendő 3db bűbájt ami így 1.5 nap gyártási idő. Állítolag 1.5 éve viselik ezt a bugot, nem is értem miért. Legközelebb mi jön? a 3 órás manufakturás gyártás 6 óra alatt készül el és azt is el nézik évekig ?:D
Leírták már neked másik topicban. 6,5h/EREKLYE és nem 6,5h/BŰBÁJ !!!
 

DeletedUser1240

Vendég
Ekkora marhaságot! Most viszonylag gyorsan,honnan szerezzek 19 ereklyét? Aki ezt a Halloweent megszerkesztette gondolkodott egyáltalán? Igy is 1 napja áll a feladat.
 

DeletedUser

Vendég
Ne már ezt a nyavalygást folyton! Majdnem 2 nap alatt megcsináltam az eventet, előretervezéssel, gondolkodással (és a rutinnal, persze). És még 9 nap van hátra, tehát 3-4x meg tudnám még csinálni ezalatt, ha nem tettem volna meg. o_O Aki elhatározza, belevág, megpróbálja, annak valószínűleg sikerül. Ha mégsem, legközelebb már okosabb, ügyesebb lesz ebben is.
 

DeletedUser1240

Vendég
GreenKnight: Ha lesz bajnokság akkor igen,de igy addig semmi holnap estig.

Királyno: Nem nyavalygás,csak amikor nincs honnan akkor nem lehet és ez tény. És lesz itt még ilyen időhúzásos,nézz csak bele a linkedbe és számolj. Valószinű majd az tudja végigcsinálni aki gyémántot is tud költeni rá. A többieknek meg cumi. Nem is csodálkozok hogy sokan abbahagyják a játékot,mert ilyen értelmetlen feladatokkal van teletűzdelve. Na majd kiderül,bár kétlem hogy többségnek sikerülni fog.
 

DeletedUser1646

Vendég
GreenKnight: Ha lesz bajnokság akkor igen,de igy addig semmi holnap estig.

Királyno: Nem nyavalygás,csak amikor nincs honnan akkor nem lehet és ez tény. És lesz itt még ilyen időhúzásos,nézz csak bele a linkedbe és számolj. Valószinű majd az tudja végigcsinálni aki gyémántot is tud költeni rá. A többieknek meg cumi. Nem is csodálkozok hogy sokan abbahagyják a játékot,mert ilyen értelmetlen feladatokkal van teletűzdelve. Na majd kiderül,bár kétlem hogy többségnek sikerülni fog.

Én sem költöttem az eventre gyémántot, egy feladatom van hátra. Azzal meg megvárom a holnapi bajnokságot. Simán meglesz. Én mindig készülök előre, mert tudom, hogy időnként jön az új event. Nem beszélve a rengeteg segítségről, amit kapunk azzal, hogy előre tudjuk a feladatokat.
 

GreenKnight

Veterán
GreenKnight: Ha lesz bajnokság akkor igen,de igy addig semmi holnap estig.
Lesz bajnokság. Holnap este 8-kor kezdődik. Addig pihi. ÉS??? Akkor még mindig 8 nap 4 óra lesz hátra az eventből.

Nem nyavalygás,csak amikor nincs honnan akkor nem lehet és ez tény.
A feladatokat az event kezdete előtt 1 héttel tudni lehetett. Ha ennyire fontos Neked, akkor miért nem csináltad meg szombatig az előtte levő küldetéseket és szerezted meg a 19 ereklyét az előző bajnokságban? Nem mellesleg ereklyét lehet szerezni a tartományi csatákból és a napi látogatásokból is. Illetve, ha van Végtelen ásatás csodád, akkor az is adja felderítőnként.

Valószinű majd az tudja végigcsinálni aki gyémántot is tud költeni rá.
Ez az event a nagy többségnek gyémánt nélkül is végigcsinálható. A legkisebbeknek és a legnagyobbaknak okoz legfeljebb gondot. A többieknek egy átlagos event. Szerintem a bétán is meg tudták oldani, pedig ott nem is ismerték a feladatokat előre.

Egyébként meg szerintem az event közben szerezhető rengeteg ajándék talán értékesebb is, mint a fődíj.
 

ElfSusa

Erős harcos
GreenKnight: Ha lesz bajnokság akkor igen,de igy addig semmi holnap estig.

Királyno: Nem nyavalygás,csak amikor nincs honnan akkor nem lehet és ez tény. És lesz itt még ilyen időhúzásos,nézz csak bele a linkedbe és számolj. Valószinű majd az tudja végigcsinálni aki gyémántot is tud költeni rá. A többieknek meg cumi. Nem is csodálkozok hogy sokan abbahagyják a játékot,mert ilyen értelmetlen feladatokkal van teletűzdelve. Na majd kiderül,bár kétlem hogy többségnek sikerülni fog.
Ugyan már! A bétán most járok a negyedik könyv vége felé, és megcsináltam az eventet. Nem kell gyémánt hozzá!
 

DeletedUser362

Vendég
kicsit számolj utána... a 17 találkozó után, "szerezz 19 ereklyét" (még 19 tali,) aztán a 23 találkozó után: "szerezz 29 ereklyét" tehát ezt a négy küldit összevonva legalább 88 találkozó kell... 11 tartomány!!!! (jaaaaj de jó!!!!!)
Ezt számolgattam én is :( Nekem egyetlen tartomány már több mint 55 óra. 6-ot kéne megcsinálnom és még ereklyék is
Fizikailag nem fér az időbe :(
 

Wiccara

Veterán
Véleményem szerint hatalmas segítség, hogy puskázhatunk a feladatokból ( köszipuszi bétások :)
Újoncként nem hitetlenkedek; igenis meg lehet csinálni, mert ismerek olyat, aki nálam kisebb, és már elkészült az eventtel! Csodájára jártunk a két szép építményének, ezek alapján mondhatom, hogy a grafika nagyon ott van! ;)
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Próbálok számolgatni. Nem emlékszem a bajnoksági találkozókat elfogadja a Halloween vagy nem, vagy csak a tartományi találkozókat fogadja el? Köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! Próbálok számolgatni. Nem emlékszem a bajnoksági találkozókat elfogadja a Halloween vagy nem, vagy csak a tartományi találkozókat fogadja el? Köszönöm
Szia,
Csak a tartományi találkozókat fogadja el, a bajnokságiakat nem. Ereklyéket viszont tudsz szerezni a bajnokságon is, illetve a szomszédi látogatáskor is kaphatsz, nem csak tartományból tudsz hozzájutni.
 

DeletedUser2182

Vendég
Szia,
Csak a tartományi találkozókat fogadja el, a bajnokságiakat nem. Ereklyéket viszont tudsz szerezni a bajnokságon is, illetve a szomszédi látogatáskor is kaphatsz, nem csak tartományból tudsz hozzájutni.
Köszönöm. Szomszédi látogatásból hogy lehet ereklyét szerezni. Lehet, hogy az csak nagyobb fejlettségnél lehetséges, mert én még nem találkoztam ilyennel. Azt hiszem én már a végét nem tudom megcsinálni, na de majd legközelebb! :D :D
 

Wiccara

Veterán
Szomszédi látogatásból hogy lehet ereklyét szerezni.
Szia, ezt a wikiből ollóztam neked:
" Szomszédi segítség nyújtásakor lehetőség van jutalomládákat találni. Minden alkalommal megjelenik egy üzenet az elrejtett ládáról, amit a város körüli területen találhatsz meg. Ezek a ládák véletlenszerű jutalmakat rejthetnek:
  1. Tudáspontok
  2. Ereklyék
  3. Bűbájok
Egy nap maximum 3 ilyen láda található."

Ez, és még sok remek szösszenet egy helyen:
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Szomszédi_Segítség#Jutaloml.C3.A1d.C3.A1k
 

DeletedUser2182

Vendég
Szia, ezt a wikiből ollóztam neked:
" Szomszédi segítség nyújtásakor lehetőség van jutalomládákat találni. Minden alkalommal megjelenik egy üzenet az elrejtett ládáról, amit a város körüli területen találhatsz meg. Ezek a ládák véletlenszerű jutalmakat rejthetnek:
  1. Tudáspontok
  2. Ereklyék
  3. Bűbájok
Egy nap maximum 3 ilyen láda található."

Ez, és még sok remek szösszenet egy helyen:
https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Szomszédi_Segítség#Jutaloml.C3.A1d.C3.A1k
Nahááááááááááááááát! Én minden nap látogatom a szomszédaimat, de még soha nem találkoztam efféle ládákkal. Ez olyan, mint a mogyorógyűjtésnél a lehullott mogyoró?????????????????
 

Wiccara

Veterán
Nahááááááááááááááát! Én minden nap látogatom a szomszédaimat, de még soha nem találkoztam efféle ládákkal. Ez olyan, mint a mogyorógyűjtésnél a lehullott mogyoró?????????????????
Igen :) ugyanúgy körbepásztázod az egész galaxist érte :D
Sőt, ahogy a mogyit is írta a gép, a ládát is kiírja, miután a segítségnyújtás alap jutalmát megkapod. Legközelebb, ha reggel körbecsókolod a szomszédaidat, várd meg, hátha csak elszaladtál eddig előle ;)
 

DeletedUser2182

Vendég
Igen :) ugyanúgy körbepásztázod az egész galaxist érte :D
Sőt, ahogy a mogyit is írta a gép, a ládát is kiírja, miután a segítségnyújtás alap jutalmát megkapod. Legközelebb, ha reggel körbecsókolod a szomszédaidat, várd meg, hátha csak elszaladtál eddig előle ;)
Pont most jártam körbe a testvériséget is és a tartományt is. Mindig kiírja hogy egy kincs van a városban, de sajnos semmit nem találtam. :( :( Ez a láda nem minden nap van? ........Pedig úgy szeretek nyerni valamit :D :D "szeretnék"
 

Caitlen

Felderítő
"Igen :) ugyanúgy körbepásztázod az egész galaxist érte :D
Sőt, ahogy a mogyit is írta a gép, a ládát is kiírja, miután a segítségnyújtás alap jutalmát megkapod."

Ha nincs elnémítva a játék hangja,akkor még egy "tádáááááám"-ot is hallasz,s úgy már biztos nem mulasztod el,a végigpásztázást :)
 
Fent