• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.57

DeletedUser3682

Vendég
Érdekes módon előbb jött a mobil (Android) frissítés mint a bejelentés. Gondolom időben feladták ellenőrzésre, hogy csütörtökön már elérhető legyen. Reggel meg bután néztem az új verziót és kerestem a fórumon a változás leírást. :p
 

Dizel1

Veterán
Lesz egyszer az életben olyan frissítés, ami megváltoztatja a napi feladatok kiadását?? Ez totális csőd, hogy a "Bölcsek" össze vissza ugrálnak, ahogy átpörgetem a feladatokat. A kalandoknál meg aztán teljes agymenés. Miért nem lehet megcsinálni legördülő menüvel az elutasíthatókat? Kurzor rávezet, Bölcsek jobbra kigördül, adott Bölcsre kurzor rávezet, feladatok legördül. Mi ezzel a probléma?
 

DeletedUser3

Vendég
Lesz egyszer az életben olyan frissítés, ami megváltoztatja a napi feladatok kiadását?? Ez totális csőd, hogy a "Bölcsek" össze vissza ugrálnak, ahogy átpörgetem a feladatokat. A kalandoknál meg aztán teljes agymenés. Miért nem lehet megcsinálni legördülő menüvel az elutasíthatókat? Kurzor rávezet, Bölcsek jobbra kigördül, adott Bölcsre kurzor rávezet, feladatok legördül. Mi ezzel a probléma?
Értjük a problémád, viszont kérlek, fogadd el, hogy ezt nem olyan egyszerű megcsinálni, mint amilyennek látszik. A teljes küldetésrendszer átdolgozása tervbe van véve, és amikor erre sor kerül, akkor lesz a helyzet javítva. Addig kérlek légy türelemmel.
 

Dizel1

Veterán
Értjük a problémád, viszont kérlek, fogadd el, hogy ezt nem olyan egyszerű megcsinálni, mint amilyennek látszik. A teljes küldetésrendszer átdolgozása tervbe van véve, és amikor erre sor kerül, akkor lesz a helyzet javítva. Addig kérlek légy türelemmel.
Köszönöm.
 

Vmadar

Felderítő
Értjük a problémád, viszont kérlek, fogadd el, hogy ezt nem olyan egyszerű megcsinálni, mint amilyennek látszik. A teljes küldetésrendszer átdolgozása tervbe van véve, és amikor erre sor kerül, akkor lesz a helyzet javítva. Addig kérlek légy türelemmel.

Sziasztok.

Tudom, hogy csak panaszkodni járok ide és előbb utóbb ki is fogom tiltatni magamat a fórumról de sajnoa ezt nem tudom szó nélkül hagyni.
Ahogyan korábban írtam mozogtam korábban ilyen körben (és csináltam is) és tudom, hogy egy menüt megírni http-ben kb 5 perc. Amennyiben ez a fejlesztőknek nem menne ajánlom figyelmükbe a http://weblabor.hu/cikkek/designbolkeszoldal oldalt. Biztos vagyok benne, hogy az épületek átírása (amiért még mindig nagyon haragszom) sokkal több időbe telt, de hogy egy menü megírása... Ha szeretnék én szívesen megcsinálom a sok fejlesztő együttes honoráriuámért :DDDD Értem én, hogy a hozzá nem értőket el lehet altatni ezzel a szöveggel, de ez nevetséges egy hozáértő számára.
 

DeletedUser3682

Vendég
Uhh egy szakértő... Egy nagyon nem hivatalos válasz egy játékostól:

Nem html fejlesztés, hanem flash és mobil alkalmazás...

Nem a tényleges programozás a kritikus szerintem, hanem a "workflow" módosítása. A ciklikus küldetések most nem teljesen függetlenek. Van, hogy két kötelező küldetés aktív vagy előkerül egy olyan opcionális ami egyszeri lehetőség. Ez most egy logikus rendszerben működik, csak látni kell a mintát...
 

DeletedUser3

Vendég
Nem a tényleges programozás a kritikus szerintem, hanem a "workflow" módosítása
Ez.
Nem akarnak a fejlesztők kétszer dolgozni rajta. Mert minek. Ahogy már írtam párszor, a küldetésrendszer újra lesz dolgozva, akkor fognak bekerülni a változások hozzá. Előtte nem. Nem fognak most javítgatni a rendszeren, ha úgy is tudják, hogy pár hónapon belül teljesen át kell írni az egészet.
 

DeletedUser4140

Vendég
Kíváncsi lennék, hogy vajon hogyan áll a 100%-ig Flash player használatát nem igénylő HTML5 verzió, ami szerintem a komplexitását tekintve valószínűleg a 2.0-ás verzió lesz, ha majd elkészül. Egyébként az Adobe állítólag majd valamikor 2020-ban nyugdíjazza majd a Flash Playert.
 

DeletedUser3

Vendég
Kíváncsi lennék, hogy vajon hogyan áll a 100%-ig Flash player használatát nem igénylő HTML5 verzió, ami szerintem a komplexitását tekintve valószínűleg a 2.0-ás verzió lesz, ha majd elkészül. Egyébként az Adobe állítólag majd valamikor 2020-ban nyugdíjazza majd a Flash Playert.
Nem kell aggódni, a HTML5 verzió a béta szerveren már tesztelhető, és ide is érkezni fog (nem azonnal, és még nincs konkrét dátum, de mindenképp a Flash végső nyugdíjazása előtt).
 

DeletedUser3682

Vendég
Nem kell aggódni, a HTML5 verzió a béta szerveren már tesztelhető, és ide is érkezni fog (nem azonnal, és még nincs konkrét dátum, de mindenképp a Flash végső nyugdíjazása előtt).
No most kellemesen meglepődtem. Kíváncsian várom. Flash kukázásának igazzán itt az ideje...

Ígérem utoljára kérdeztem: mobil verzióban a csodák bekapcsolása mikorra várható?
 

Caitlen

Felderítő
Mi történt a chat-el? Teljesen üres,behalt? Még a szöveg,hogy "jelenleg nem elérhető" az sincs,csak a nagy semmi :(
Örülhetünk,hogy nem tegnap a nagy hajrában lepett meg minket :D
 

DeletedUser3

Vendég
Mi történt a chat-el? Teljesen üres,behalt? Még a szöveg,hogy "jelenleg nem elérhető" az sincs,csak a nagy semmi :(
Örülhetünk,hogy nem tegnap a nagy hajrában lepett meg minket :D
Egy új chatszerver lett aktiválva, emiatt a régebbi üzenetek eltűntek, viszont az újak már rendesen megjelennek.
 

DeletedUser

Vendég
Egy új chatszerver lett aktiválva, emiatt a régebbi üzenetek eltűntek, viszont az újak már rendesen megjelennek.
Szia Hoshi!
Nem egészen rendesen. Ma mobilról írtam a chatre és ők nem látták a nevemet. Mellesleg mobilon a saját üzeneteimet én viszont egyáltalán nem láttam. Vicces volt, mert válaszoltak rá és csak azt láttam. :) Ezügyben egyénileg van valami teendőnk vagy közpoti a hiba?
De tény, hogy a 100-as helyett mostmár rendesen mutatja az új üzenetek számát is. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Szia Hoshi!
Nem egészen rendesen. Ma mobilról írtam a chatre és ők nem látták a nevemet. Mellesleg mobilon a saját üzeneteimet én viszont egyáltalán nem láttam. Vicces volt, mert válaszoltak rá és csak azt láttam. :) Ezügyben egyénileg van valami teendőnk vagy közpoti a hiba?
De tény, hogy a 100-as helyett mostmár rendesen mutatja az új üzenetek számát is. :)
Böngészőnél eg cache takarítás és böngészőfrissítés nem árthat.
Mobilon ha minden kötél szakad, akkor az alkalmazás újratelepítése.

Olyan szempontból nem központi a probléma, hogy nem mindenkinél fordul elő. Viszont a pontos okát még nem tudjuk sajnos. Kivizsgálás alatt van a dolog.
 

DeletedUser3682

Vendég
Jó lett a csoda kezelés. :D Kár, hogy csak a sajátomat tudom fejleszteni.

WM, a telhetetlen

Most tünet fel, hogy mindent eggyel magasabb szintűnek mutat...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent