• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3271

Vendég
Szia! Ezek szerint még az előző fejezetben voltál, amikor megnyerted, és az az időpont számít. Így nem fog neked sajnos manát termelni....
Igen, még az előzőben voltam. Volt egy ilyen sejtésem, de reménykedtem, hátha van megoldás.
Köszönöm a válaszod!
 

DeletedUser2204

Vendég
Sziasztok :)
Le akartam tölteni az elvenart app-ot androidos telefonomra, de azt írja, hogy az alkalmazás nem kompatibilis az eszközzel... Ezzel tudok mit kezdeni? Vagy egyáltalán nincs mód a letöltésre ? :(
 

DeletedUser1637

Vendég
Helloka ! :)

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a tartományi bővítéseknél a '' következő bővítéshez szükséges '' : 0 mit jelent?
Eddig, ha jól emlékszem, mindig kiírta, mennyi tartományt kell teljesítenem, hogy kapjak 1 területet.
Ha valaki már felvetette, akkor elnézést, nem találtam meg.

Üdv
frenemy
Kérlek nyiss erre egy hibajegyet, és utánanézünk. :)
Sziasztok :)
Le akartam tölteni az elvenart app-ot androidos telefonomra, de azt írja, hogy az alkalmazás nem kompatibilis az eszközzel... Ezzel tudok mit kezdeni? Vagy egyáltalán nincs mód a letöltésre ? :(
Jelenleg még tesztelés alatt áll, így nem érhető el hazánkban. Amit lesz ebben változás, itt a fórumon értesítünk benneteket.;)
Sziasztok!
Bocsánat, ha már valaki kérdezte, nem sikerült választ találnom a kérdésemre.
Erdei elfeknél járok és most tettem le Estrella Bárónő Álarcolsbálját, hogy termelje nekem a manát (merthogy "manát termel magasabb szinteken"), de nem manát termel, hanem alapanyagot. Mit rontottam el?
Köszönöm:
kisdodoka
Mindig a megszerzés pillanata számít, és olyan értékekkel kapod meg, amelyik fejezetben tartasz. Fejezetlépés pedig mindig a következő fejezet elején lévő Fejlett Felderítő kutatás feloldásával történik meg. :)
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok :)
Le akartam tölteni az elvenart app-ot androidos telefonomra, de azt írja, hogy az alkalmazás nem kompatibilis az eszközzel... Ezzel tudok mit kezdeni? Vagy egyáltalán nincs mód a letöltésre ? :(
Apkpure-ról le tudod tölteni. Én 3 tableten próbáltam, de kettőn el se indult, a harmadikon pedig szétesett a kép. A telómra felment, de 4,5"-on élvezhetetlennek tartottam. Úgyhogy maradt a Puffin az Androidon.
 
Sziasztok, az utolsó felfedezett tartományom, az árukon kívűl orkokat is kér, amit majd az orkok, és goblinok-nál tudok feloldani. De könyörgöm, még csak a törpök végén vagyok!!!!!!! akkor addig nem tudok területet szerezni???? csak lóvéért?????
 

DeletedUser2062

Vendég
Sziasztok, az utolsó felfedezett tartományom, az árukon kívűl orkokat is kér, amit majd az orkok, és goblinok-nál tudok feloldani. De könyörgöm, még csak a törpök végén vagyok!!!!!!! akkor addig nem tudok területet szerezni???? csak lóvéért?????
Szia! :)
Üdv a klubban! :D
Majd a Tündéreknél is lesznek megszerezhető bővítések. :)
 

DeletedUser992

Vendég
Azonos távolságra lévő tartományoknál miért van az, hogy az egyik könnyű a másik pedig közepes? Köze van ahhoz, hogy a fejezet utolsó kutatása is kész?
 

DeletedUser1637

Vendég
Az eventek épületei közt megnyerhető orkfészek ad orkokat,pl. a mai nyeremény is azt ad,nyerd meg 1-2x és máris termeli neked az orkokat,kis idő elteltével összegyűlik annyi,hogy tudj haladni a térképen ismét :)
Ahogyan @Meoni is írta, csak akkor termel orkokat, ha ork fejezetben szerzi meg, korábbi fejezetekben alapanyagot termel. :)

Azonos távolságra lévő tartományoknál miért van az, hogy az egyik könnyű a másik pedig közepes? Köze van ahhoz, hogy a fejezet utolsó kutatása is kész?
Lehetséges, ha van egy korábban felfedezett, de még nem teljesített tartományod, és egy újat fedeztél fel, mert közben minden felfedezéssel picit nő a felfedezés költsége, és egy picit nő a teljesítés nehézsége. A techfa végén érdemes hanyagolni a felfedezést, amíg a következő fejezet Fejlett Felderítő kutatást fel nem oldottad, ha nem szeretnél nagyobb mértékű drágulást, és teljesítésbeli nehézséget, mert a tartományok nehézségét mindig a felfedezés költsége határozza meg, és ezt mindig a Fejlett Felderítő kutatás feloldása teszi olcsóbbá. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

liliputy

Veterán
A szomszédi látogatások során kapott kincsesládákban lévő áruk mennyisége miért a következő játékos látogatásakor íródik jóvá? Ha esetleg valamilyen okból kifolyólag nem megy tovább a látogatás, akkor a kincsesláda tartalma elvész.
A logika azt diktálja, hogy amikor rákattintunk a "nagyszerű" feliratra, akkor kell megkapni a nyereményt. Legalábbis minden más esetben így működik.
 

DeletedUser683

Vendég
Ha esetleg valamilyen okból kifolyólag nem megy tovább a látogatás, akkor a kincsesláda tartalma elvész.
Nem vész el. Számos alkalommal leírták már itt (is), hogy a rendszer minden belépéskor újraszámol mindent, és amit még nem írt jóvá, azt megteszi. Semmi se veszik el, amit megszerzel, legfeljebb hiba folytán, arra meg ott a support rendszer. Annyiszor itt vagy, mégse olvasol vissza, pedig szinte mindig ott van valahol a kérdéseidre a válasz. ;)
 

DeletedUser2984

Vendég
üdv! isteni magot csak a kereskedő termel? lehet valahogy növelni a mennyiségét vagy a gyorsaságát?
 

GreenKnight

Veterán
üdv! isteni magot csak a kereskedő termel? lehet valahogy növelni a mennyiségét vagy a gyorsaságát?
Ha belépsz a kereskedőhöz akkor minden részletesen olvasható.
A napi termelés mennyisége a befejezett tartományok és a főépület szintjének szorzata. A begyűjtési bónusz az ősi csodák és a főépület szintjének szorzata. Ezek emelésével tudod növelni a termelést.
Illetve a minél gyakoribb (ha lehet 3 óránként történő) begyűjtéssel, hiszen minden ilyen esetben megkapod a termelésen felül a begyűjtési bónuszt is.
Ezen kívül az elvenari kereskedelmi központ termel még isteni magot és egyben csökkenti az éjszakai bomlás mértékét is.
 

DeletedUser1476

Vendég
Motiválásoknál,csak nagyon ritkán ad árut,miért ?!
Olyan játékosokat motiválok,akik segítenek nekem is,és mégsem ad árut !
 

DeletedUser2169

Vendég
Motiválásoknál,csak nagyon ritkán ad árut,miért ?!
Olyan játékosokat motiválok,akik segítenek nekem is,és mégsem ad árut !
X órán belül kell visszamotiválnod... az arany kezecske elméletben már jól működik klánon belül (is), világtérképre meg az értesítésekből tudsz az árus játékosokhoz könnyebben ugrani. aztán látogatod a többit a térképen aranyért...
 
Fent