• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok tanácsot szeretnék kérni abban hogy tudnék jobban harcolni? Sokszor el veszitem a csatát. Köszönöm a válaszotokat.
huh. először is ezt olvasd el ezek az alapok
ennek fényében válaszd ki a megfelelő egységeket a harchoz és vedd figyelembe a sebzés/lőtávolságot is. az azonos "fajtájú" egységek is különböznek. a varázslók erősek nehéz távolsági/közelharciak ellen. ellenben a kaszárnyában készült mágus "jó" mindkettő ellen. a banshee az inkább nehéz távolsági ellen erős a közelik ellen gyengébb míg a virág mágus inkább nehéz közelik ellen jó. tehát ha több az ágyús akkor inkább tegyél be bansheet ha meg sok a paladin akkor virág mágust.
a türelem nagyon fontos nem mindig jó támadni az első körben néha jobb elbújni h közelebb jöjjön az ellenfél mozgékonyabb tagjai így sok egységet spórolhatsz.
és végül ami fontos ősi csodák. ezeknek a fejlettségén múlik szinte a harcban nyújtott teljesítményed + egyéb egység túrbózók pl hp növelő épület tűz főnix érdemes ezen erpsítéseket jól időzíteni és kihasználni mert ugye ha gyenge az egységed hiába a taktikázás
és szerintem ennyi az alapja az egésznek ha megérted h melyik egység melyik egység ellen jó és melyik mennyit lép így tudsz kalkulálni velük és ezt pedig gyakorolni kell és rá fogsz érezni
 

Florarium

Újonc
Sziasztok!

A wikit olvasgatva találtam rá erre a kihívások fülre. Én még nem futottam beléjük (igaz, nem játszom olyan hű de régen :)). Érdekelne, hogy ilyenek szoktak még lenni? Vagy csak még kis szinten vagyok ehhez?

Köszönöm
 

liliputy

Veterán
Sziasztok! Mióta elkezdődött a deszkabajnokság, azóta állandóan folyamathibát küldözget a gép, élvezhetetlen a játék :mad:
 

Deleted User - 344303

Vendég
Sziasztok!

Még nagyon az elején vagyunk a játékban párommal. Nagyjából azonos szinten állunk, ám észrevettünk egy számunkra furcsa dolgot. Ő az egységeit 24 perc alatt termeli meg, míg én nekem egy egység előállítása 1 óra 37 perc. Miért lehet ez? Mi befolyásolja az egységek termelési idejét? Hogyan tudnám felgyorsítani a termelést/kiképzést?
Ja nem tudom lényeges infó e, de telefonról játszunk...

Előre is köszi a válaszokat.
 

DeletedUser5427

Vendég
Sziasztok!

Még nagyon az elején vagyunk a játékban párommal. Nagyjából azonos szinten állunk, ám észrevettünk egy számunkra furcsa dolgot. Ő az egységeit 24 perc alatt termeli meg, míg én nekem egy egység előállítása 1 óra 37 perc. Miért lehet ez? Mi befolyásolja az egységek termelési idejét? Hogyan tudnám felgyorsítani a termelést/kiképzést?
Ja nem tudom lényeges infó e, de telefonról játszunk...

Előre is köszi a válaszokat.
Attól is függ a különbség hanyas szinten állnak a kaszárnyáitok ( mennyire fejlettek), hány fegyvertárral rendelkeztek, illetve a Technológia fán Fejlett felderítők és Osztag méret kikutatások - esetén, melyikőtök tart előrébb. Ha húzod felfele a kaszárnyád ( fejlesztgeted) hamarabb leképzi a csapatokat. Minél több fegyvertárral rendelkeztek annál hatékonyabb a városok harci felépítése. Ha rásegítetek egyéb tárgyakkal, Tűzfőnix, vagy idő limites event tárgyak meg még tudtok dobni a hatékonyságon. Illetve harcosokat segítő csodák, Vihar Tűi, Katonai Monostor és a harcosokat tápoló csodák sora, elég hosszú.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@KisBunda elég sok minden befolyásolja a kiképzési időt. elsőnek a kaszárnya szintje nyilván minél magasabb annál gyorsabban termel illetve tehetsz be 1x 3-5 ablakba is egységet. utána a fegyvertárak szintje/mennyisége. minél több/nagyobb annál több egységet tudsz termelni 1x-re így nő a kiképzési idő. ezután jönnek az ősi csodák. a vihar tűi csökkenti az egység termelési időt a kaszárnyában törp védőbástya/gombák szentélye növeli a kiképzési méretet így több egységet tudsz kiképezni 1x-re ami több idő.
gyorsítani tudtommal csak a vihar tű nevezetű csodával tudod vagy pedig azzal h emeled a szintjét a kaszárnyának :)
 

Deleted User - 344303

Vendég
Attól is függ a különbség hanyas szinten állnak a kaszárnyáitok ( mennyire fejlettek), hány fegyvertárral rendelkeztek, illetve a Technológia fán Fejlett felderítők és Osztag méret kikutatások - esetén, melyikőtök tart előrébb. Ha húzod felfele a kaszárnyád ( fejlesztgeted) hamarabb leképzi a csapatokat. Minél több fegyvertárral rendelkeztek annál hatékonyabb a városok harci felépítése. Ha rásegítetek egyéb tárgyakkal, Tűzfőnix, vagy idő limites event tárgyak meg még tudtok dobni a hatékonyságon. Illetve harcosokat segítő csodák, Vihar Tűi, Katonai Monostor és a harcosokat tápoló csodák sora, elég hosszú.
Nagyon köszi a választ
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem , hogy a kereskedő isteni mag termelését ha 1 nap után szedem be akkor az mennyi lesz ?
Egy : Ami 1 nap után jár = a főépület szintjének és a teljesített tartományoknak a szorzata
vagy ?
Kettő : A begyűjtési bónuszt kapom ami = a főépület szintjének és a csodák szintjének szorzata
A kérdés azért érdekel mert ha a csodák szintje magasabb mint a megszerzett tartományok száma akkor elvileg 1 nap után mindkettő járna vagy nem ?
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok az lenne a kérdésem , hogy a kereskedő isteni mag termelését ha 1 nap után szedem be akkor az mennyi lesz ?
Egy : Ami 1 nap után jár = a főépület szintjének és a teljesített tartományoknak a szorzata
vagy ?
Kettő : A begyűjtési bónuszt kapom ami = a főépület szintjének és a csodák szintjének szorzata
A kérdés azért érdekel mert ha a csodák szintje magasabb mint a megszerzett tartományok száma akkor elvileg 1 nap után mindkettő járna vagy nem ?
Szia!
Bocsánat, de ez 5.-es matek. Tehát ...
Van olyan lehetőség, hogy: a * x
és van egy másik, amely: a * y
Kérdésed: melyik a nagyobb? x vagy y?
Hmmm. Mi itt a gond? :rolleyes:
Én kérek elnézést, de ... biztosan jól fogalmaztad meg a kérdést?
 

DeletedUser4917

Vendég
Akkor felteszem egyértelműbben , lehet kicsit bonyeszul fogalmaztam .
Tehát ha 1x szedem le a kereskedő isteni mag termelését , azaz megvárom amíg letelik a 24 óra akkor csak a 24 órás termelést kapom meg vagy megkapom hozzá az egyszeri leszedés után járó bónusztermelést is ?
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok az lenne a kérdésem , hogy a kereskedő isteni mag termelését ha 1 nap után szedem be akkor az mennyi lesz ?
Egy : Ami 1 nap után jár = a főépület szintjének és a teljesített tartományoknak a szorzata
vagy ?
Kettő : A begyűjtési bónuszt kapom ami = a főépület szintjének és a csodák szintjének szorzata
A kérdés azért érdekel mert ha a csodák szintje magasabb mint a megszerzett tartományok száma akkor elvileg 1 nap után mindkettő járna vagy nem ?
Nem vagy, hanem ÉS. Mindkettő jár már 3 óra után is. Természetesen a termelésnek az időarányos része, viszont a begyűjtési bónusz teljes egészében. Ezért nem érdemes 1 napot várni, hanem 3 óránként beszedni a magot.
 

DeletedUser4917

Vendég
Nem vagy, hanem ÉS. Mindkettő jár már 3 óra után is. Természetesen a termelésnek az időarányos része, viszont a begyűjtési bónusz teljes egészében. Ezért nem érdemes 1 napot várni, hanem 3 óránként beszedni a magot.
Ó , ez a válasz meglepett . Akkor 3 óránként beszedem :)
Köszönöm szépen !
 

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok!

Hol lehet megnézni, hogy a Sötét Egyszarvú az egyes szinteken miket ad? Sajnos ezt sehol sem találtam. Előre is köszi!
 

VednofQ

Felderítő
Egyfajta ellenőrző kérdésként, hogy tényleg így működik,
az Ősi Csodáknál a Törött Szilánkok 10 felett nem gyűjtődnek, nem tárolódnak, hanem a 10+-ok elvesznek?

A kijelzés szerint 10 Törött Szilánkot kell összegyűjteni, lehet beváltani egy Rúnaszilánkhoz.
Azt tapasztaltam, hogy ha már betelt a sor és egy bajnoki tartomány megharcolásával rúnaként kapok még Törött Szilánkot, akkor az nem tárolódik, mint pl. a TP sorban a 10 feletti TP-k, hanem elveszik.
 
Fent