• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Főnix Evolúciója

*HighlyEffective*

Erős harcos
Az általam ismert weboldalon ( https://elvengems.com/phoenix-2019/sequential-quests/ ) még mindig a 114 feladat szerepel.
Hol található az idegen nyelvű leírás ?
Az elvengems-t az amerikaiak üzemeltetik, ők még csak most törölgetik a csipát a szemükből. :) Az új feladatokat pedig csak egy-két órája dobták be, úgyhogy a francia meg német béta játékosok osztják a lapokat jelenleg. A feladatsor is a beta forumon van fent angolul:
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/evolution-of-phoenix.12632/page-11#post-72700
(a német fórumon is fenn van németül, ha az jobban megy
https://de.forum.elvenar.com/index....volution-des-phönix.14312/page-17#post-196770)
 

DeletedUser3801

Vendég
Nyehh??? Értem én hogy 114 van, de akkor most miért dob be egy 115-dik pontot? A főnixkultusz visszatérése. Szerezz 15 kosár élelmiszert - jutalom: 65 esszencia. Ez mi, meglepi? :)
 

DeletedUser4520

Vendég
15 db műhely 9 órás
9 db műhely 1 napos
gyűjts 18 ereklyét
oldj meg 12 találkozót, vagy 60 bajnoki találkozót
12 db 1. bónuszos 9 órás
10 db 1. bónuszos 1 napos
15 db 1. bónuszos 3 órás
6 db 1. bónuszos 2 napos
gyűjts 18 ereklyét
oldj meg 12 találkozót, vagy 60 bajnoki találkozót
fedezz fel egy tartományt, vagy fejlessz egy épületet lvl 16 vagy magasabbra
15 db műhely 9 órás
20 db műhely 1 napos
oldj meg 12 találkozót, vagy 60 bajnoki találkozót
12 db 1. bónuszos 9 órás
10 db 1. bónuszos 1 napos
15 db 1. bónuszos 3 órás
6 db 1. bónuszos 2 napos
fedezz fel 2 tartományt
gyűjts 18 ereklyét

Remélem, jól fordítottam - annyira azért nem tudok jól angolul. Minden esetre db számra megvan :)
 

Corvo

Veterán
Erre azt tudom mondani a nyavalygó bétások fogták volna be a szájukat, 4 nap alatt, gyémánt nélkül kockulás nélkül nem leszek kész az biztos. :)
Az utolsó előtti feladat 2 felfedezés 72 órás felfedezéssel ez vicc.
 

bere007

Veterán
Erre azt tudom mondani a nyavalygó bétások fogták volna be a szájukat, 4 nap alatt, gyémánt nélkül kockulás nélkül nem leszek kész az biztos. :)
Az utolsó előtti feladat 2 felfedezés 72 órás felfedezéssel ez vicc.

Én örülök neki, hogy járatták. Ha 65 pontot ad az összes, akkor is majdnem 3 nagydíj feloldható lesz ezzel, az még minimum 1, de inkább 2 főnix fejlesztés, így egy kis szerencsével a gyémánt nélkül játszóknak is meglehet a 9es főnix. Meg amit meg tudsz csinálni, azért is adnak majd nyereményt, tehát így is többet nyersz. Meg a béta az már csak ilyen... :D


Már pár napja végeztem velük, ezért meg is lepődtem ma, amikor 2 csuklyás csajt láttam. :D Köszönjük a plusz feladatokat.
 

DeletedUser683

Vendég
Erre azt tudom mondani a nyavalygó bétások fogták volna be a szájukat, 4 nap alatt, gyémánt nélkül kockulás nélkül nem leszek kész az biztos. :)
Az utolsó előtti feladat 2 felfedezés 72 órás felfedezéssel ez vicc.
Ez plusz lehetőség további eszenciák gyűjtésére, ennek csak örölni kellene, akármennyit is lehet belőle teljesíteni. ;)
Én mindenesetre köszönöm! :)
Remélem, jól fordítottam :)
Köszi szépen! :)
 

Mr.Dog

Újonc
Végig csináltam a feladat sort, most egy nap elteltével megint ad feladatot. Van esetleg erről is egy lista?
 

DeletedUser4362

Vendég
Ez nevetséges!
Két nagydíjat pörgettem most ki sorban, és egyetlen egyszer sem kaptam napi exkluzívot!!!
Ha a többi event is ilyen félkarú sz@r lesz, akkor inkább kihagyom őket!
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
A napi díjak csak dísznek maradtak bent a rendszerben. Ez már csak abból is látszik, hogy a fejlesztők nem vették a fáradságot, hogy akár csak egy új napi díjat is készítsenek, a régi épületeket hasznosították újra. :(
 

DeletedUser2601

Vendég
Meg kell cáfoljalak, mert a 3 ereklyéből egyet én is a szomszédok látogatásából szedtem össze. Nem lehet, hogy összekeverted az ereklyét és a bűbájt?
Nem, biztosan emlékszem. Bár már mindegy, lassan végzek a feladatsorral. Azért köszi!
 
Fent