• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3

Vendég
Mi van a chat-tel??? Reggel óta állandóan frissítenem kell, ha látni akarom, hogy ki mit ír. Még az se jelenik meg frissítés nélkül, amit én írtam. Ez így használhatatlan. :(
Sajnos volt egy hardveres probléma, ami néhány játékosnál kilőtte a chatet, ezen a fejlesztők dolgoztak, elvileg már működnie kell, de ha nem, kérlek jelezd.

Sziasztok :)
Ma reggel óta nem tudok belépni :(
Azt sem tudom jó helyre írom e. :(
" Ebbe a világba nem tudd belépni. Később próbálja újra."
Légysziiii segítsetek mi a szösz van :(
Pusz Pac :)
Kérdés: melyik világ, mobil vagy böngésző: de egyébként valószínű a fenti probléma javításának mellékhatása. Már helyre kellett hogy álljon

Sziasztok,
Lehet tudni, hogy lesz-e új világ indítva és ha igen, kb. mikor?
Egyelőre nincs tervben új világ indítása, és a második világ indításakor kapott fogadtatásokból ítélve én ennek örülök is. :)
Új világ indítása akkor esedékes, ha a játékosok száma, vagy aktivitása indokolttá teszi azt a terhelés megosztása miatt.

A cset szinte naponta törlődik, régebben legalább a 100 bejegyzés mindig látható volt. Mobilon nincsen üzenet, csak a cset van kommunikálásra, de az meg eléggé defektes.
Nem szinte, hanem pontosan naponta törli, hogy ne legyen túlterhelt a chatszerver.

Tervbe van, hogy megint lesz jó csetünk, ami az utolsó 100 bejegyzést megjegyzi és nem törlődik belőle az üzenet, amikor gondol egyet?
Nem, nincsen... muhaha... *ördögi kacaj*

[/sarcasm]
De. Csak nem olyan egyszerű, mint látszik.
 

DeletedUser4345

Vendég
Újabb kérdés merült fel. A Trading Outpost (+5% portal refill 2 naponta) várhatóan következő eventeken is megszerezhető lesz?
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! :)
Sokadjára futok neki a témának, de szeretném megkérni @Hoshi -t. hogy továbbítsa a fejlesztők felé, hogy a tekercses, és még néhány bajnokiban a nyerhetetlen találkozókat legyenek szívesek kiegyensúlyozni. Ha már van lehetőség harcolni, és én szeretek, akkor legyen nyerhető, még ha fifikával is, és nagyobb elhullással, de nyerhető legyen minden találkozó. Méltatlannak tartom, hogy vannak egyes találkozók pár bajnokiban (a mostaniban különösen), amikor bármit teszel, bármit csinálsz, nem lehet megnyerni. Ha 6 kör van, akkor 6 körben is megnyerhetőek legyenek a találkozók, arról nem is beszélve, hogy már korábbi körökben is vannak nyerhetetlen találkozók, amelyekben olyan lehetetlen dolgokat képes művelni az ellenség, hogy nagyon elkeserítő. Ha már játék, lehessen élvezni, még ha az előrehaladáshoz képest egyre nehezebbek is a találkozók. Nem preferálom a kivásárlást, a katonákat azért képezem, hogy harcoljanak, vagyis én harcoljak velük. :D Köszönöm előre is, a hasonlóan gondolkodó társaim nevében is! :)
 

DeletedUser4332

Vendég
Ha 6 kör van, akkor 6 körben is megnyerhetőek legyenek a találkozók

De akkor ezzel arányosan a többi szinten is könnyebbé kell tenni a találkozókat és a kivásárlás árát is csökkenteni kell, hogy az is arányos legyen a harccal. Olyat nem lehet, hogy az 5. kör ugyan olyan nehéz, vagy egy hangyányit könnyebb, mint a 6. kör holott az sokkal több pontot ad és az sokat tud dobni a bajnokis pontokon. Tudod, a játékegyensúly megőrzése. ;) A játékosok zömének nincs ideje a 6. körre a kicentizett idők miatt (köztük vagyok én is, nekem is csak 5 kör fér bele), akkor ennyi erővel reklamálhatnánk mi is, hogy ne kelljen várni 16 órát, vagy legyen rá +1 nap, hogy mi is ki tudjuk maxolni a tartományt, vagy ne is legyen 6. kör, elég az 5 is... de nem tettük, mert aki ráér és van elég kapacitása rá, hogy fellépjen gyakrabban az akkor legyen így "jutalmazva", hogy a közelebbi tartományokból tudjon még kisajtolni pontot, de természetesen nehezebben. Én is bajnokizok, én is harcolok (bár auto harccal, a kézire nincs időm), csak ha reménytelennek látom a helyzetet, csak akkor vásárlok. Azzal, hogy könnyítsenek, azzal természetesen teljes mértékben egyetértek, hiszen így még többet tudnék kivenni belőle a távoliakból, de azt, hogy csak a 6. körön könnyítsenek, ami a legtöbb pontot adja, az nem igazságos. Vagy legyen könnyítve az összes, vagy egyik se. Tudod, a játékegyensúly. ;) És amúgy is, ez nem egy fagolyó. :rolleyes:
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves @-bere007- ,

Nem kötekedni akarok, de @Djyahel nem azt írta, hogy a hatodik (számmal: 6. vagy 6-ik) kör legyen könnyebb, hanem hogy maga ez a típusú bajnokság. Nem ő az egyetlen akinek ez feltűnt, hogy egyes áruhoz tartozó bajnokságok lényegesen könnyebbek a többinél. Tudod, a játékegyensúly miatt ez sem jó. ;)
A felvetés egyébként már továbbításra került korábban is, most újra továbbítjuk.
 

DeletedUser4332

Vendég
nem azt írta, hogy a hatodik (számmal: 6. vagy 6-ik) kör legyen könnyebb.

Akkor elnézést, félreértettem ezt

Ha 6 kör van, akkor 6 körben is megnyerhetőek legyenek a találkozók

Ezt én úgy értelmeztem, hogy a 6. körben nehezebbek a harcok és van, ami nyerhetetlen és legyen megnyerhető (magyarán könnyebb).

egyes áruhoz tartozó bajnokságok lényegesen könnyebbek a többinél.

Igen, ezt tudom. A térképen is meg a bajnokiban is valamelyik könnyebb, valamelyik nehezebb. Még régebben a kristály bajnoki picit könnyebb volt, mint a többi, válaszként megkaptuk, hogy most az lett a legnehezebb. Ami nehezebb, mint a jelenlegi tekercses bajnoki. De amúgy ez is relatív. Emberekkel vagyok, annyira nem volt veszélyes, mint a kristály. Az egyik elf csapattársamnak meg sokkal nehezebb volt ez, mint a kristály. Mivel az elfeknek nincsen olyan távolra lövő katonájuk, mint az ágyús és papjuk sincs (az ő elmondásuk szerint a mágus egységük csak porfogónak jó, semmi haszna) és ez a 2 fajta egység kulcsfigura volt a mostani harcokban. Akkor az egységek is egységesítve lesznek? Vagy csak a tulajdonságuk? Mert így lenne csak igazán meg a játékegyensúly. ;):D
 

DeletedUser683

Vendég
De akkor ezzel arányosan a többi szinten is könnyebbé kell tenni a találkozókat és a kivásárlás árát is csökkenteni kell, hogy az is arányos legyen a harccal. Olyat nem lehet, hogy az 5. kör ugyan olyan nehéz, vagy egy hangyányit könnyebb, mint a 6. kör holott az sokkal több pontot ad és az sokat tud dobni a bajnokis pontokon. Tudod, a játékegyensúly megőrzése. ;) A játékosok zömének nincs ideje a 6. körre a kicentizett idők miatt (köztük vagyok én is, nekem is csak 5 kör fér bele), akkor ennyi erővel reklamálhatnánk mi is, hogy ne kelljen várni 16 órát, vagy legyen rá +1 nap, hogy mi is ki tudjuk maxolni a tartományt, vagy ne is legyen 6. kör, elég az 5 is... de nem tettük, mert aki ráér és van elég kapacitása rá, hogy fellépjen gyakrabban az akkor legyen így "jutalmazva", hogy a közelebbi tartományokból tudjon még kisajtolni pontot, de természetesen nehezebben. Én is bajnokizok, én is harcolok (bár auto harccal, a kézire nincs időm), csak ha reménytelennek látom a helyzetet, csak akkor vásárlok. Azzal, hogy könnyítsenek, azzal természetesen teljes mértékben egyetértek, hiszen így még többet tudnék kivenni belőle a távoliakból, de azt, hogy csak a 6. körön könnyítsenek, ami a legtöbb pontot adja, az nem igazságos. Vagy legyen könnyítve az összes, vagy egyik se. Tudod, a játékegyensúly. ;) És amúgy is, ez nem egy fagolyó. :rolleyes:
Asszem rendesen félreértettél. ;) Nem a hatodik körön kellene változtatni, hanem a nyerhetetlen találkozókon, ami bizony akad egyes bajnokikban már a 3., vagy a negyedik körben is. Más találkozókat meg lehet teljesíteni. Erre vonatkozott a kérésem. Én a hatodik körig mindig harcolok, amíg csak van katonám. Egyébként most 5 fejezetben tudom próbálni, mert több fiókom van több szerveren, és a kevésbé fejlett városoknál már gyakran harmadik körtől a legtöbb találkozó teljesíthetetlen. Nekem elég erősek a nagyvárosban a katonai bónuszaim, és most volt több katonám is, amin lehetett, azon kísérleteztem, hogy ne a levegőbe kérjek. :) @Hoshi köszönöm szépen! :)
Még régebben a kristály bajnoki picit könnyebb volt, mint a többi, válaszként megkaptuk, hogy most az lett a legnehezebb.
Szerintem nem lett a legnehezebb, csak a 3. körtől be kell nézni a találkozókra, mert a tereptárgyak miatt a nyerhetőnek tűnő találkozókat auto módban elveszíthetjük. Pont az az egyik bajnoki, ahol nincs szükségem kivásárlásra, végigharcolom. ;)
A következő, a selyem bajnoki is hasonló, hogy 3. körtől inkább a manuális harcot érdemes vinni (amúgy a többinél is javasolt), mert lesznek összefüggő tereptárgyak, amik elzárnak minket, és ezt auto módban nem látni, nyerhetőnek tűnik egy bizonyos felállásban,. de aztán jön a vesztés. Még ha auto harcolsz is, legalább érdemes bekukkantani a találkozókba íjászokkal, aztán berakni a megfelelő egységeket a megfelelő sorrendben, és úgy próbálni. De jobb a manuális harc, mert ez is(mármint a selymes), meg a kristályos is simán nyerhető manuális harccal. :)
Mivel az elfeknek nincsen olyan távolra lövő katonájuk, mint az ágyús
Van, a Henye béka. ;) Meglepődnél, hogy mennyiszer, és mióta használom egyes bajnokságokban. Most kapott előléptetést is, jól fog jönni akár az elixír, akár a drágaköves bajnokiban megtoldva Virágmágusokkal. Egyéb bajnokságokban is akad találkozó, amikor jól jön. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4352

Vendég
Sziasztok!

Kérdésem az, hogy hol és hogyan lehet tűzijátékot készíteni?
 

DeletedUser3438

Vendég
Sziasztok!
A Kereskedelmi bástya nevű épülettel kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Ma másodszor szedtem be a három épület termelését, de a Raktár Áldások részlegében csak az első beszedés két napja ott lévő mennyiségét találom. :(
Ez az 5% Portálprofit áldás nem gyűjthető mint a többi áldás? Esetleg járt még így valaki?
A nyeremény leírásánál nem láttam olyat, hogy azonnal vagy 48 órán belül fel kéne használni.
A segítségeteket előre is köszönöm! :)
 

creatin

Erős harcos
Sziasztok!
Ma másodszor szedtem be a három épület termelését, de a Raktár Áldások részlegében csak az első beszedés két napja ott lévő mennyiségét találom. :(
Ez az 5% Portálprofit áldás nem gyűjthető mint a többi áldás?

Nekem 2 ilyen kis épületem van és már 8 áldásom van a raktárban, azaz szépen lehet gyűjtögetni őket. Ha a frissítés nem hoz eredményt, akkor nincs más hátra, mint írni kell a Support-nak. (vagy véletlenül elhasználtad őket...)
 

DeletedUser3438

Vendég
Köszönöm a választ! :)
Tehát gyűjthető, ez jó hír! Nem használtam el, nem is tudnám, az Erdei Elfeknél tartok, de még ki sincs kutatva az Erdei Tisztás (portál épület / raktár) így nem is tudtam volna hová használni! Természetesen más portál nincs a városban, tehát oda sem. Esetleg "hiba" lehet, hogy lestem mikor beszedhető és pár másodperc múlva kattintottam! Minél többet szeretne beszedni az ember fia ...
Nem marad más mint a Support.
 

DeletedUser83

Vendég
Sziasztok.

Ha volna kedves egy admin segítene nekem...
Miért nem látszik az aláírás?
Köszönöm szépen.
 
Fent