• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Aratási fesztivál

DeletedUser3108

Vendég
Szia Rekadora! :)
Bocsáss meg, hogy kijavítalak. sajnos nem így van (de mi is töprengtünk az elején ezen). A dűnék templomának van egy alap presztízse, ami 1000, és ezt veszi alapul a játék, amikor egy olyan épület kerül mellé, ami százalékos arányban javítja a presztízst, vagyis a 8%-os épület 80 presztízst biztosít a városodnak, legyen bármilyen szintű a dűne. :)
Egyébként minden lerakható presztízst biztosító épület szükséges a teljes fejlesztésekhez, amiket a küldetések kérnek, vagyis a 4 templom pillér, a 3 pálmakert, és a 2 templom is.
(amúgy sajnos rossz helyre került a kérdés, és én is elkövettem a hibát, és itt válaszoltam, elnézést!)
Hello @Djyahel,
Ezt nem tudtam, köszönöm szépen a felvilágosítást. Megmondom őszintén, hogy nem számoltam utána, hanem a %-os érték miatt feltételeztem. Viszont így teljesen mindegy a sorrend... :)
@Lynetel, elnézést a félretájékoztatásért! :oops:
Szép napot! :)

Ui: Bocsi az off-ért...
 
Sziasztok
Engem ugyan nem hozott lázba az event, de a csapatnak ahol vagyok rendre táblázatba rendezem a feladatokat és a nyereményeket.
Nem sok új van benne, mert ugyan abból a forrásból gyűjtöm az információkat ahonnan mindenki más is, de igyekszem tömören egybe rendezni.
Reméltem, hogy semmilyen szabályt nem szegek meg, ha valahol felajánlok egy linket a táblázathoz, de látva, hogy mások is ismertették a várható kritériumokat, megnyugodtam, hogy talán nem szabályellenes.

https://drive.google.com/open?id=1lhOVPInYWB2siwz3_r4nEY9xfwK-YqYTAtK7JXNflKo

A táblázat (szinte) napi frissítésen esik át és már tervezem a későbbiekben a kétnyelvű feladatok leírását is. (HU/EN)

Aki szeretné megnézni-használni remélem, hogy segítségére lesz!
"Tőlem-nektek! Mindenkinek"

u.i.:
-A már befejezett eventek is megtalálhatók a táblázatban, persze azok amik azóta voltak amióta játszom.
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok
Engem ugyan nem hozott lázba az event, de a csapatnak ahol vagyok rendre táblázatba rendezem a feladatokat és a nyereményeket.
Nem sok új van benne, mert ugyan abból a forrásból gyűjtöm az információkat ahonnan mindenki más is, de igyekszem tömören egybe rendezni.
Reméltem, hogy semmilyen szabályt nem szegek meg, ha valahol felajánlok egy linket a táblázathoz, de látva, hogy mások is ismertették a várható kritériumokat, megnyugodtam, hogy talán nem szabályellenes.

https://drive.google.com/open?id=1lhOVPInYWB2siwz3_r4nEY9xfwK-YqYTAtK7JXNflKo

A táblázat (szinte) napi frissítésen esik át és már tervezem a későbbiekben a kétnyelvű feladatok leírását is. (HU/EN)

Aki szeretné megnézni-használni remélem, hogy segítségére lesz!
"Tőlem-nektek! Mindenkinek"

u.i.:
-A már befejezett eventek is megtalálhatók a táblázatban, persze azok amik azóta voltak amióta játszom.
Gratula, és köszönjük! :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Sikerült két Kiritet nyitnom és egymás mellé tettem őket, így mindkettő most 710 manát termel, mintha már két tagja lenne az épületegyüttesnek. Ezek szerint, ha hármat sikerült volna nyitnom, akkor a játék úgy kezeli, mintha mind a három tagja meglenne az együttesnek?
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok:)

Az elvengems és a ggk rajongói oldalakon az event napidíjaknál,
a duplázós napok jutalmait megnyitva van egy megjegyzés:
Note: The double day timer starts 2 hours later than when the ‘day’ starts/new daily prize is offered. The next day, when the daily exclusive prize changes, the “+XX” tag disappears from the game menu even though the timer has 2 hours remaining. The double payments are still in effect for the duration of the timer, as can be noticed on the prize confirmation screen received after opening a Cornucopia.

Szabad fordítása:

A duplázós időszak 2 órával az új napi nyeremény megjelenése után kezdődik.
A következő napon, amikor a napi nyeremény változik,
a +20, +10, +5 jelzés eltűnik az eventablakból,
bár a számláló (a képernyő jobb felső sarkában) szerint még 2 óra hátravan.
A duplázó akció működik a számláló által jelzett ideig,
de ezt már csak a bőségszaru-nyeremény értesítő ablakában olvashatjuk ilyenkor.

Az információ nem hivatalos, nem az INNO-tól származik,
hanem nem hivatalos rajongói oldalakról.
(Bár az amerikai fórumon hivatkoztak rá és nem cáfolta senki a hozzászólást.)

Csak saját felelősségre használjátok a fenti infót és
figyeljetek nagyon, ha a kérdéses időszakban nyittok bőségszarut.


:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2853

Vendég
Sikerült két Kiritet nyitnom és egymás mellé tettem őket, így mindkettő most 710 manát termel, mintha már két tagja lenne az épületegyüttesnek. Ezek szerint, ha hármat sikerült volna nyitnom, akkor a játék úgy kezeli, mintha mind a három tagja meglenne az együttesnek?
Szia Tejinashi,

csak tippelek:
ahhoz, hogy a 2. szet minden épületének megszerezzük mindhárom bónuszát,
Kirit és Krarak szobrából több db-ot kell szerezni.
Mivel a bónuszok megszerzésének eleve feltétele, hogy több is legyen a napi nyereményekből,
gondolom, nem korlátozhatták a bónuszukat úgy, mint más szet-es épületnél.

:)
 
Kedves Hoshi!

A portálprofitos infóid után ("ugyanis a játék megnézi, milyen portál van megépítve, és annak mennyi a kapacitása, és ez alapján kapod belőle az árukat. ") felmerült egy kérdés:
A játék által folyamatosan biztosított kötelező és nem kötelező feladatokkal le vagyok maradva és így most kettő portálom is van egy időben a városomban. Csak remélni tudom, hogy az aktuális fejezettel kapcsolatos portált raktárát, kapacitását fogja majd figyelembe venni a portálprofitos épület. Szerinted reménykedhetek?

Előre is köszi: Georgina
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves Hoshi!

A portálprofitos infóid után ("ugyanis a játék megnézi, milyen portál van megépítve, és annak mennyi a kapacitása, és ez alapján kapod belőle az árukat. ") felmerült egy kérdés:
A játék által folyamatosan biztosított kötelező és nem kötelező feladatokkal le vagyok maradva és így most kettő portálom is van egy időben a városomban. Csak remélni tudom, hogy az aktuális fejezettel kapcsolatos portált raktárát, kapacitását fogja majd figyelembe venni a portálprofitos épület. Szerinted reménykedhetek?

Előre is köszi: Georgina
Köszönöm, hogy rákérdeztél, megnéztem, és így pontosítanom kell:
A játék megnézi milyen fejezetben vagy, megnézi, hogy ahhoz megvan-e a portálod, és hogy mekkora a raktárkapacitása, és az alapján ad árukat.
Tehát az aktuális fejezetet veszi figyelembe, hiába van meg akár az összes korábbi portál, azokhoz nem ad árut.
De itt is célszerű felhasználás előtt egy pillanatig rajta tartani a kurzort, akkor tooltipben kiírja mit is fogsz pontosan kapni.
 

peltar

Felderítő
Szia Rekadora! :)
Bocsáss meg, hogy kijavítalak. sajnos nem így van (de mi is töprengtünk az elején ezen). A dűnék templomának van egy alap presztízse, ami 1000, és ezt veszi alapul a játék, amikor egy olyan épület kerül mellé, ami százalékos arányban javítja a presztízst, vagyis a 8%-os épület 80 presztízst biztosít a városodnak, legyen bármilyen szintű a dűne. :)
Egyébként minden lerakható presztízst biztosító épület szükséges a teljes fejlesztésekhez, amiket a küldetések kérnek, vagyis a 4 templom pillér, a 3 pálmakert, és a 2 templom is.
(amúgy sajnos rossz helyre került a kérdés, és én is elkövettem a hibát, és itt válaszoltam, elnézést!)

Természetesen ez nem igaz. A dűnék temploma fejlesztésével "újraszámolja" a rendszer az adott bónuszt. Így jön ki a 4. szinten az alap 2500 presztizsből a 100% bónusszal a a maximális 5000, ami szükséges a 8 aranyműves és 4 csapdakészítő 4.szintre fejlesztéséhez.
 

DeletedUser683

Vendég
Természetesen ez nem igaz. A dűnék temploma fejlesztésével "újraszámolja" a rendszer az adott bónuszt. Így jön ki a 4. szinten az alap 2500 presztizsből a 100% bónusszal a a maximális 5000, ami szükséges a 8 aranyműves és 4 csapdakészítő 4.szintre fejlesztéséhez.
Akkor viszont én kérek elnézést. Mentségemre rosszul tájékoztattak a tesók, mert akkor még nálam nem volt fejlesztve a dűne, így nem tudtam megnézni. Rekadora, bocsánat! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4326

Vendég
Köszi, tényleg aranyos vagy Erica. :)
Igen tudom, mi az Event. Egy 1 hónapos hepaj, amikor egy csomó cuccot lehet gyűjtögetni. És már el is küldtem a Testvériségeimnek a feladatlistát, hogy tudják pontosan mi után mi jön. A süti pedig a kedvencem, szóval nem fogom kibírni, hogy csak a végén egyek, közben is fogok egy csomót.

(egyébként most tartok a 16.lépésnél, de kicsit megrekedtem, mert nincs még kereskedőm)
Hogy tudok csapatot toborozni ?
 

DeletedUser3108

Vendég
Akkor viszont én kérek elnézést. Mentségemre rosszul tájékoztattak a tesók, mert akkor még nálam nem volt fejlesztve a dűne, így nem tudtam megnézni. Rekadora, bocsánat! :)
Semmi gond, @Djyahel! (Őszintén bevallom, még mindig nem vettem a fáradtságot, hogy utána számoljak, viszont ahogy a nagyok városait elnézegettem, rájöttem, hogy minden amuni termelőt maxra kell húznom, de utána bontani lehet a dűne mellékleteit, és lesz megint egy csomó hely!)
@peltar, köszönöm a tájékoztatást! Hasznos volt ellátogatnom a városodba is... :)
Szép napot mindenkinek!
 

DeletedUser1194

Vendég
Sziasztok!


Lehet hogy rossz helyre írok, de segítséget szeretnék kérni. Sikerült nyernem egy Kívánság kutat. Azt szeretném kérdezni hogy a 100 a megszerzésétől indul, vagy amikortól a városomba helyezem.

Köszönöm előre is a választ
 

DeletedUser4332

Vendég
A mai nyeremény kiírja, hogy 100 napig él és tp áldást ad. De milyen gyakran lehet belőle aratni és hány tp-s az áldás? Kiírva sincs, meg szín sincs hozzá, ami alapján be tudnánk azonosítani. Vagy teljesen random?
 
Fent