• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Aratási fesztivál

DeletedUser1702

Vendég
Köszi Hoshi, lehettem volna figyelmesebb! Most, hogy már tudom, hogy bűbájt termel, így minden világos! :D "FIGYELMESEN" elolvastam ezek szerint a leírását :D :D :D Köszi a válaszod :D Most elég Hü..-nek érzem magam! :D
 

DeletedUser683

Vendég
A bétán ezeröt vót' a holdas épület, és nekem is úgy rémlik, hogy a harmadik napon kínálták.
Szerk.
Azért aki kicsit tájékozódott, az sejthette, hogy holnap kezdés lesz. Az elvengemsen már elég régen kinn van a várható időpont
Azért az nem mindenkinek alap, hogy keresse fel mindig azt az oldalt. ;) Úgy is mondhatnám, hogy nem szerves része Elvenarnak a Gems os Knowledge honlapja, nem kell, hogy tartozzon az Elvenar világában leledzők alapvető ismeretei közé, arra ott a wiki, meg itt a fórum, tehát felesleges ezzel bárkit is megróni. Nem mindenki ér rá úgy, mint mi. A többségnek kevesebb az ideje, és örül, ha a fórumon tájékozódhat. ;)

Más: Az áldásoknak nagyon örülök, szinte amiatt várom a legjobban az eventeket, hogy feltölthessem a raktáramat ezekkel, és az új áldás is remek. Szeretnék katonai épületeket is, és szabadonengedett egységfejlesztést, légyszi legyen már! :D :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2092

Vendég
Sziasztok!
Ez a holdtükör mekkora helyigényű? 1500 ft ért lehet venni, de nekem nem igazán van helyem, ezért szeretném tudni mielőtt befektetek rá.
Meg is találtam a választ :) 2x2 a helyigénye és 500 kultit is ad.
 

Rikari

Veterán
A Holdszilánk speciális vadászt aki két szerveren is játszik csak az egyikre kapja meg? Winyandorban megkaptam, ám Arendyllben nem. Ha ez a spéci cucc felhasználó függő, akkor ezt legközelebb szeretném, ha tájékoztatásban kapnánk. Most éppen azon a szerveren léptem be előbb, ahová nem venném meg a csomagot. Ahol megvásárolnám oda meg már nem érkezik meg. Az event mindkét szerveren fut, ergo nem ártana akkor mindkét szerverre megadni ezt a lehetőséget. Vagy nem jól gondolom?
 

DeletedUser3

Vendég
Mindig, mindenkinek, minden ajánlat csak egy világon érhető el.
 

Rikari

Veterán
Mindig, mindenkinek, minden ajánlat csak egy világon érhető el.
Köszönöm a válaszodat, bevéstem. :) /De azért a kisördög nem hagy békén. Nem volna az természetes, ha minden világban, ahol a feladat megjelenik ott megjelenne a hozzá tartozó ajánlat is?/
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser236

Vendég
Sziasztok!
Kaptam egy Nap templomegyüttest. Hova rakja le a játék, mert a raktárban nem találom.

Köszönöm!
 

Tejinashi

Erős harcos
Hát.. nyolc darab 140-es beadásból EGYSZER SEM adta be a napi díjat. Ilyenkor törpengek azon, hogy érdemes-e folytatni az eventet...
 

DeletedUser3108

Vendég
Hát.. nyolc darab 140-es beadásból EGYSZER SEM adta be a napi díjat. Ilyenkor törpengek azon, hogy érdemes-e folytatni az eventet...
Már miért ne lenne? Még csak most kezdődött, még egy csomó lehetőséged van jobbnál-jobb item-ekre. :)
 

creatin

Erős harcos
Hát.. nyolc darab 140-es beadásból EGYSZER SEM adta be a napi díjat. Ilyenkor törpengek azon, hogy érdemes-e folytatni az eventet...

Abból majdnem 3x annyit nyithattál volna a kicsiből, és sokkal több esélyed lett volna a napidíjra.

Nyolcszor próbálkoztál, azaz 8 x 140 = 1120 holdszilánkot használtál el. Ebből a 90-es ládát 12-szer lehet nyitni, az 50-es ládát pedig 22-szer.

Annak esélye, hogy ezekből a nyitásokból legalább egyszer kinyitod a napidíjat:
140-es láda: 1-0,75^8 = 0,8999
90-es láda: 1-0,87^12 = 0,812
50-es láda: 1-0,93^22 = 0,7974
Azaz jó ládával próbálkoztál, csak nem volt szerencséd... Ez van.

Én amúgy rá sem próbáltam, várok valami jobb napidíjra, mert ez az épületegyütteses összerakósdi (ráadásul már két kupac is van - hurrá!) csak szemfényvesztés. Legalábbis szerintem.
 

Wiccara

Veterán
az épületegyütteses összerakósdi (ráadásul már két kupac is van - hurrá!) csak szemfényvesztés. Legalábbis szerintem.
Szerintem is :)
Te sokkal jobb vagy matekból nálam ; de ne felejtsük ki a joker holdnyereményeket, amivel még több kört nyersz...:rolleyes:
Kinek mi jön be, van aki az éjfél utáni nyitásra esküszik, de lehet, hogy a bal kézzel jobb kézen átnyúlva kattintás a szerencsésebb :D
A ládapörgetős módszer nekem jobban tetszett :cool:
 
Fent