• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Szia :)

Igen, kaptam a kérdésemre választ, csak én nem azt kérdeztem, amire választ kaptam:
A kérdésem ez volt a support felé:
-
Sziasztok !

Olyan kérdésem lenne, hogy a tartományi bővítéseknél a
- teljesített tartományok : 457
- a következő bővítéshez szükséges : 0



Azóta teljesítettem 1 tartományt, 458 lett, de a következő bővítéshez szükséges még mindig 0.

Eddig mindig jelezte, hogy még mennyi tartományt kell teljesítenem 1 területhez, nem tudom, most mi történt.

Üdv
frenemy

A válasz:

Kedves frenemy,

Október 5-én elhelyezted az adott tartományi bővítést, tehát ezért nem mutatja, hogy lenne elérhető bővítésed.
Remélem tudtam segíteni, további jó játékot.

Üdvözlettel:
norlwinder
Tapasztalt Moderátor

Szeretném, ha jeleznéd, melyik írásomban cukkoltam, illetve szidtam bárkit is.

Köszönettel
frenemy
 
Kedves frenemy!

Véleményem szerint, ha kommunikációs probléma merül fel, akkor a legegyszerűbb és legegyenesebb, ha egy válaszlevél formájában újra felveszed a kapcsolatot a beszélgetőpartnereddel ( a fent leírtak alapján norlwinder) akivel korábban már megkezdted a problémád kibogozását; és ti ketten közösen - akár több levélváltással - de közös nevezőre fogtok jutni; megoldás születik, és mindenki boldog lesz. Ezek alapján nem a fórum a megfelelő platform a megoldásra.
Ez az én álláspontom, ami minden hátsó szándék nélkül, a hatékonyságot szem előtt tartva született eme kései órán.. :)

Üdv.,
Wiccara


Minden hátsó szándék nélkül ,...senkit nem cukkoltam és szidtam, az egészet hagytam volna a fenébe, de írja már meg valaki, kit mikor, mivel hol cukkoltam és szidtam.
 

DeletedUser362

Vendég
Többször észrevettem már, hogy amikor szomszédi segítséget nyújtok és megjelenik, hogy "Egy kincs van elrejtve...", ha túl gyorsan kilépek abból a városból (mire az agyam felfogná) eltűnik a láda :(. Hiába lépek vissza rögtön, a kincset már hiába keresem. Ez mindenkinél így van?
 

GreenKnight

Veterán
Többször észrevettem már, hogy amikor szomszédi segítséget nyújtok és megjelenik, hogy "Egy kincs van elrejtve...", ha túl gyorsan kilépek abból a városból (mire az agyam felfogná) eltűnik a láda :(. Hiába lépek vissza rögtön, a kincset már hiába keresem. Ez mindenkinél így van?
Így. Ha kiléptél akkor az a láda már elveszett.
 

DeletedUser362

Vendég
Lenne még kérdésem :)
A Félszerzetek utolsó darabkáján dolgozom. Pár db csípőkenyér kell még és kész. A kérdésem az lenne, szükség lesz-e utána a farmokra és a forrásligetre, vagy elbonthatom?
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Lenne még kérdésem :)
A Félszerzetek utolsó darabkáján dolgozom. Pár db csípőkenyér kell még és kész. A kérdésem az lenne, szükség lesz-e utána a farmokra és a forrásligetre, vagy elbonthatom?
Szerintem itt is az van, ahogy a többi vendégmunkásnál.
Lesz majd feladat, hogy bontsd le, szóval egyelőre várd meg, amíg a feladat is befejezi azt a fajt.
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Most fejlesztettem a főépületemet. Azután mentem a térképre, és láttam, hogy a felfedezetlen tartományok átváltoztak nehézről közepesen nehézre. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg a főépület fejlesztésével van összefüggésben, vagy valami más miatt történt, és ha igen akkor ha tovább fejlesztem a főépületet még könnyűvé is válhatnak a felfedezések? Köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Most fejlesztettem a főépületemet. Azután mentem a térképre, és láttam, hogy a felfedezetlen tartományok átváltoztak nehézről közepesen nehézre. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg a főépület fejlesztésével van összefüggésben, vagy valami más miatt történt, és ha igen akkor ha tovább fejlesztem a főépületet még könnyűvé is válhatnak a felfedezések? Köszönöm
Szia! Ez elvileg az új fejezetbe lépéskor a fejlett felfedezők kikutatásával történik mindig. Ilyet is csináltál?
 

Caitlen

Felderítő
Sziasztok! Most fejlesztettem a főépületemet. Azután mentem a térképre, és láttam, hogy a felfedezetlen tartományok átváltoztak nehézről közepesen nehézre. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg a főépület fejlesztésével van összefüggésben, vagy valami más miatt történt, és ha igen akkor ha tovább fejlesztem a főépületet még könnyűvé is válhatnak a felfedezések? Köszönöm
Az osztagméret kikutatása és feloldása a techfán is változást eredményez a tartományok nehézségi fokán,így bizony érdemes mindet feloldani. Az emberes városomban még a tündér portált is visszaépítettem a termelőivel együtt,hogy a feloldáshoz épp szükséges ambróziát megtermelhessem :D
Lett is néhány közepes tartományom,az addig csak nehezek helyett :)
 

DeletedUser2182

Vendég
Az osztagméret kikutatása és feloldása a techfán is változást eredményez a tartományok nehézségi fokán,így bizony érdemes mindet feloldani. Az emberes városomban még a tündér portált is visszaépítettem a termelőivel együtt,hogy a feloldáshoz épp szükséges ambróziát megtermelhessem :D
Lett is néhány közepes tartományom,az addig csak nehezek helyett :)
Én a negyedik szinten járok, és pont két osztagméret növelést kutattam ki egymás után. Akkor ezek szerint okozhatta ez is. A felderítéseknél a 6. körnél járok a térképen, és csak azok változtak, a többi ami a hetedikben van de felderíthető lenne, azok egyik sem.

Nem, még van három fejlesztés a kutatási fán a fejlett felderítőig.
vagyis kettő, mert a harmadik lesz majd a fejlett felderítők
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kfutil

Tag
VII. Tündérek szintjén vagyok > Fegyvertár 20.szint a következő VIII. Orkok és Goblinkok 2.alszinten fejleszthető csak ki. Addig nem tudok találkozót megoldani - nagyon kemény!
 

DeletedUser

Vendég
VII. Tündérek szintjén vagyok > Fegyvertár 20.szint a következő VIII. Orkok és Goblinkok 2.alszinten fejleszthető csak ki. Addig nem tudok találkozót megoldani - nagyon kemény!
Igen, ezzel többen voltunk már így... :( De túléltük ezt is. :)
 

DeletedUser1913

Vendég
Üdvözlök mindenkit!
Nemrég az orkok és goblinok fejezeténél vagyok,amit észrevettem az-az,hogy a város utcái ki vannak halva,egy lélek sem járkál ,csak az orkok utcáin egy pár goblin meg ork,azt szeretném tudni hova tűntek az emberek?
Mert így kihalva a város nagyon, de nagyon morbidnak tűnik.
 

DeletedUser362

Vendég
Érdekes problémával találkoztam. A Virágzó kereskedőcéhem már rég megvan építve, sőt 5-ös szintű, ám mégis engedi a rúnákat bepakolni. A zöld pipa is ott van, mégis úgy jelenik meg, mintha még nem lenne olyan épületem.
Tudja valaki miért lehet ez?
A többi, már megépítetteknél látod ugyan hány rúnád van ahhoz az épülethez, de belepakolni természetesen már nem tudsz.
Előre is köszi a választ...
Elképzelhető, hogy csak akkor lehet tovább fejleszteni, ha újra bepakolom az összes rúnát?
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes problémával találkoztam. A Virágzó kereskedőcéhem már rég megvan építve, sőt 5-ös szintű, ám mégis engedi a rúnákat bepakolni. A zöld pipa is ott van, mégis úgy jelenik meg, mintha még nem lenne olyan épületem.
Tudja valaki miért lehet ez?
A többi, már megépítetteknél látod ugyan hány rúnád van ahhoz az épülethez, de belepakolni természetesen már nem tudsz.
Előre is köszi a választ...
Elképzelhető, hogy csak akkor lehet tovább fejleszteni, ha újra bepakolom az összes rúnát?
Igen, minden csoda 5., 10., 15. stb. szintjén újra ki kell rakni a teljes rúnakört a továbbfejlesztéshez.
 
Fent