• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser7

Vendég
Mi, a support csapat, jeleztük a fejlesztők felé a hibát és ugyan úgy várjuk a válaszukat mint ti. A fejlesztő csapat is gőzerővel dolgozik a megoldáson. Ha meg tudunk osztani információt, azt amilyen gyorsan tudjuk meg fogjuk osztani.

Arra viszont nem igen számítanék hogy bármikor megoszthatunk veletek "ez volt a hiba oka, amit így javítottak ki" típusú üzeneteket, mert ezek az Innogames szempontjából szenzitív információk.

A legfrissebb információ az, hogy ma nem várható a kaland újraindítása. Van esély arra, hogy holnap megtöténjen az újraindítás, de a hiba javítását tesztelni kell, ha valami gond van akkor ez még csúszhat.
 

DeletedUser1519

Vendég
Olvasgatom itt a forrongó indulatokat.. És nem értem. S igen Dj-vel, meonival értek egyet. Ez egy játék. Ez meg csak egy hiba.
Elég kemény kritikákba belementem már itt - ennek Hoshi meg Berea a megmondhatója -, de itt és most teljesen mellettük állok.

Képzeljétek, hogy ültök egy repülőn felszállásra készen, s az utolsó pillanatban műszaki hiba miatt elmarad a felszállás és leszállítanak. Ez kb. ilyen. Amúgy ha normálisan gondolkodunk, igazából ,nem is kellett volna tudnunk, hogy ma ekkor és ekkor indul az event, s csőre töltött műhelyekkel meg manukkal várni a kezdést. Ez a Support szívélyessége, hogy elárulták. Az hogy ebbe hiba csúszott, hát ez van.

Amúgy az Airbusokat is tesztelik, s nem csak bétán.. s aztán mégis lezuhant már néhány darab. S itt zuhanásról most szerencsére nem volt szó. :)
 

DeletedUser1121

Vendég
Mi, a support csapat, jeleztük a fejlesztők felé a hibát és ugyan úgy várjuk a válaszukat mint ti. A fejlesztő csapat is gőzerővel dolgozik a megoldáson. Ha meg tudunk osztani információt, azt amilyen gyorsan tudjuk meg fogjuk osztani.

Arra viszont nem igen számítanék hogy bármikor megoszthatunk veletek "ez volt a hiba oka, amit így javítottak ki" típusú üzeneteket, mert ezek az Innogames szempontjából szenzitív információk.

A legfrissebb információ az, hogy ma nem várható a kaland újraindítása. Van esély arra, hogy holnap megtöténjen az újraindítás, de a hiba javítását tesztelni kell, ha valami gond van akkor ez még csúszhat.
Köszönöm, mi türelmesen várunk, jön, amikor jön :)
 

DeletedUser1121

Vendég
Olvasgatom itt a forrongó indulatokat.. És nem értem. S igen Dj-vel, meonival értek egyet. Ez egy játék. Ez meg csak egy hiba.
Elég kemény kritikákba belementem már itt - ennek Hoshi meg Berea a megmondhatója -, de itt és most teljesen mellettük állok.

Képzeljétek, hogy ültök egy repülőn felszállásra készen, s az utolsó pillanatban műszaki hiba miatt elmarad a felszállás és leszállítanak. Ez kb. ilyen. Amúgy ha normálisan gondolkodunk, igazából ,nem is kellett volna tudnunk, hogy ma ekkor és ekkor indul az event, s csőre töltött műhelyekkel meg manukkal várni a kezdést. Ez a Support szívélyessége, hogy elárulták. Az hogy ebbe hiba csúszott, hát ez van.

Amúgy az Airbusokat is tesztelik, s nem csak bétán.. s aztán mégis lezuhant már néhány darab. S itt zuhanásról most szerencsére nem volt szó. :)
Akkor engem nem is olvastál? Pediglen egyetértés van! :)
 

DeletedUser3

Vendég
Csak törölni kellett volna az előzőleg teljesített kalandba beadott dolgokat, a fő sémát meghagyva. Nem tudom mi ez a borzasztó időigényes javítás? Más játékokkal is játszom, ahol event event hátán érkezik, hétről hétre és hiba nélkül..... És persze pénz nélkül is teljesíthetően, ez sem mellékes....
Teljes tisztelettel:
Valószínűleg ez volt az első dolog, amit a fejlesztőcsapat is csinált, valami oknál fogva mégsem oldotta meg a problémát.

Tesztelték, mielőtt elindították?
Nem is egy szerveren. Pont ezért nekünk is furcsa volt ez az egész, hiszen sehol nem jött elő ilyen hiba. Pont ezért nehéz megtalálni a hiba okát, és javítani azt.

Nem érkezett meg a gyémánt? Mert akkor a Supportnál kell reklamálni.
Ez teljes mértékben így van, minden esetben jóváírjuk a gyémántokat, ha a vásárlás ténylegesen megtörtént. (Mondjuk nekem még mindig homály, hogy jött ez ide...)

Gondolod,hogy ma reggel,amikor felébredtek,összecsapták a tenyerüket,majd azt mondták,hogy "ma aztán kiszúrunk mindenkivel *gonosz kacaj* " ??
Pedig én azt hittem, ez így történt.

valószínűleg most éppen nem fogselymeznek,de még csak nem is arra várnak,hogy begyűjtsék a termeléseket.
Egyébként a fejlesztők befejezték azt amit éppen csináltak, és ráugrottak erre a problémára.

Ha nem itt, akkor hol mondjuk el a véleményünket
Természetesen el lehet, és el is kell mondani a problémákat. Mindössze annyit kér mindenki, hogy a stílusra figyeljünk oda. Nem kell a másik torkának ugrani ennyi miatt.

Szerintem meg, ha ki fogják javítani a hibát, akkor meg fogjuk tudni azt is, hogy hogyan tovább. Csakhogy vélhetően a csapatot most a hibajavítás foglalja el és nem az, hogy pár jelvényt a helyére tegyenek.
Egyrészt igen, másrészt előfordulhat, hogy a javítás visszaállítaná a jóváírásokat, ami ugyancsak nem lenne szerencsés. És mivel még nem tudjuk, mi lesz a végleges javítás, a legjobb az, ha csak várunk.

nem 1, nem 2 efféle játék van, ami zökkenőmentesen működik
Tudnál nekem privát üzenetben írni pár ilyet? Kíváncsi lennék rájuk. :)

És az most igen csak kérdéses hogy ezek most elvesznek e, vagy sem.
A bejelentések közé erről írtam. :)

Csak félve kérdezem: miért nem tesztelték a bétán, mielőtt bedobták? Ha ott történik ez, senkinek nem lett volna oka mérgelődni...
Volt tesztelve, nem is egyszer, egyszer sem fordult elő ilyen hiba.

szerintem nem teszteltek
Szerintem és mások szerint le volt tesztelve.

Az nem járja, hogy kiírom, hogy "van valami hiba, fogalmunk sincs mi az, és azt sem tudjuk mikorra fogjuk ezt helyreállítani"
Kérdéssel kezdem: Mit kellett volna kiírni? Nem szerettünk volna senkit hitegetni, olyan információkat adni, amik nem biztosak. Épp ezért lett kiírva a játékba, hogy határozatlan ideig leállítottuk az eseményt.


No, és akkor most kiírtam magamból az embert, jöjjön a CM...
A bejelentésben már leírtam, amit eddig tudunk. Amint lesz újabb infó, és tudjuk, megosztjuk.
Az információmegosztás viszont egy olyan dolog, ami néha problémákba ütközik. Akit érdekel: Az információ a cég központjában dolgozó Lead Community Managertől érkezik a Community Managerek felé (tehát hozzám, személyesen). Én tudom ezt továbbítani a support csapat többi tagja felé, illetve felétek. Sajnos (nem sajnos, de ilyenkor igen) egyéb elfoglaltságaim miatt (felsőoktatás) nem tudok mindig jelen lenni és tájékoztatni titeket illetve a csapatot. Ez nyilván az én problémám, nekem kell megoldani, rajta vagyok, de sajnos az időnyerő bűbáj itt nem működik... meg amúgy is csak 1 perceseim vannak...

Végszó: Hozzászólásom személyes hangvételű, nem hivatalos álláspont. Senkit nem állt szándékomban megsérteni, nekem ilyen béna humorom van. Nem haragszom senkire, kérlek ti se tegyétek ezt. Főleg ne egymásra.
 
Teljes tisztelettel:

Tudnál nekem privát üzenetben írni pár ilyet? Kíváncsi lennék rájuk. :)
.
Szia!
Nem biztos hogy lenne rá időd, eléggé melletteülős termelgetős, tenyésztgetős játék, már 7 éve nyúzom.:) Amióta a kici kínaiak "betársultak",(legalább is akkoriban efféle hangokat fújtak a szelek) azóta lazítottam a gyeplőn, ugyanis eléggé buxanyitogatóssá vált a játék, ami nem éppen kedvemre való.:)
 
A bejelentéseknél olvastam, a support úgy döntött, hogy aki a kaland újraindulása után felveszi velük a kapcsolatot az elveszett jelvényekkel kapcsolatban, azoknak ezeket visszaadják.
Valami hasonló kompenzációra gondoltam korábban. :)
Korrekt! :):):)
 

GreenKnight

Veterán
Ez teljes mértékben így van, minden esetben jóváírjuk a gyémántokat, ha a vásárlás ténylegesen megtörtént. (Mondjuk nekem még mindig homály, hogy jött ez ide...)
Este van Hoshi, Te is fáradt lehetsz... :D Azzal a háborgással kapcsolatban írtam, hogy ez egy szolgáltatás, amiért fizetnek és itt nem fordulhatna elő ilyen. Ezzel kapcsolatban jegyeztem meg, hogy nem a játékért fizet, hanem gyémántért, amit viszont meg is kap. Ajáték maga ingyenes.
Vagy, ha úgy jobb, akkor a vízmű se fizet kárpótlást, ha csőtörés miatt nincs víz. Legfeljebb azt a vizet, amit nem fogyasztottál el, azt nem kell kifizetni.
 

DeletedUser166

Vendég
A bejelentéseknél olvastam, a support úgy döntött, hogy aki a kaland újraindulása után felveszi velük a kapcsolatot az elveszett jelvényekkel kapcsolatban, azoknak ezeket visszaadják.
Valami hasonló kompenzációra gondoltam korábban. :)
Korrekt! :):):)
Azt jobban szeretném, ha kiosztanának pár kiváló elvenar türelmi jelvényt, valamint elismerés a mély fúrásért jelvény és a dicsőség jelvény a műhely ajtó nyitogatási rekordokért:)
Az lenne ám a kompenzáció:)
 

DeletedUser

Vendég
Való igaz, az első pillanatban látszott, valami gubanc van. Nekem az volt az első, kidobtam egy figyelmeztetést. Aztán pedig leírtam, hogy vélhetően hiba történt, így senki ne nyúljon a letermelt épületekhez, se a pályához (ami amúgy is zárolva volt) Újabb fejleményekig türelmet kértem. Itt is jeleztem, mint többen is, hogy gáz van, és azóta türelmesen várunk, jobbat úgysem tehetünk. Addig lekötjük magunkat a bétán tegnap indult őszi event tanulmányozásával
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
... Békésen várom az új kalandot. ... Elkezdődik ... Lelkesen nekilátok ... Majd határozatlan időre eltűnik :(... Feljövök a fórumra ... Elolvasom az utolsó 4 oldalnyi hozzászólást ... És lám - ez ám az igazi kaland. ;)

Nem szoktam magam jobban érezni attól, ha másnak sem jobb, mint nekem..... :)
A párom szerint függő vagyok (ettől a játéktól, mert simán elpöckölöm a gép elől 5 percre akármit is csinál rajta, hogy elindítsam a termeléseimet! :D :D :D ), DE ez a fortyogó negativitás és dühöngés elszomorít egy kicsit. Nem az életetek múlik egy 24 órás termelésen, vagy egy jelvényen... a türelem nagy erény! :)
Mi ketten is várjuk a javítást és legyetek kérlek türelemmel és egy kis empátiát rendeljetek a neten, mert úgy érzem néhányunknál kifogyott otthon a készlet. :)
 
Fent