• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser

Vendég
Ja és gratula a nyereményedhez! :cool:
Köszi, viszont! :p
Szívesen a feladatsort. Verbúviában? Hmmm, érdekes kérdés.... Alighanem valami titokzatos kór rágta belülről és elenyészett.....
Vagy talán egy gonosz királynő cselszövéseinek esett áldozatul? ;) :eek:
 

DeletedUser992

Vendég
Megint meghalt az értesítések. :( Új tag lépett be hozzánk. Eddig 2-en jelezték, hogy nem tölt be.
Ha az egér kurzort rá viszem a tag belépése után megjelenik kik motiváltak a belépés után. De ha rákattintok nem tölt be az értesítés. A tag kilépésénél is úgyan ez a helyzet.
edit:
Jött 7 érteséstés és betölti most már, de a tag belépés nem látható az értesítések közt.
 

DeletedUser1637

Vendég
Tudunk a hibáról, és már dolgoznak a fejlesztők rajta. Várhatóan a következő frissítéssel fog megjavulni.
Elnézést kérünk a kellemetlenségekért!
 

DeletedUser

Vendég
"kivételesen 3 órával meghosszabbítjuk az Álarcosbál II esemény idejét. Használjátok bölcsen a plusz időt.;)"

Ööööö, jól számolok? Ez a plusz 3 óra éjféltől hajnali 3-ig van? Szép, szép és kedves, és talán rosszul gondolkodom, de valóban sokaknak hasznos? o_O
 

DeletedUser1432

Vendég
"kivételesen 3 órával meghosszabbítjuk az Álarcosbál II esemény idejét. Használjátok bölcsen a plusz időt.;)"

Ööööö, jól számolok? Ez a plusz 3 óra éjféltől hajnali 3-ig van? Szép, szép és kedves, és talán rosszul gondolkodom, de valóban sokaknak hasznos? o_O
Hát a föld forgását 3 órával visszább állítani gondolom kicsit nehezebb lett volna
 

GreenKnight

Veterán
"kivételesen 3 órával meghosszabbítjuk az Álarcosbál II esemény idejét. Használjátok bölcsen a plusz időt.;)"

Ööööö, jól számolok? Ez a plusz 3 óra éjféltől hajnali 3-ig van? Szép, szép és kedves, és talán rosszul gondolkodom, de valóban sokaknak hasznos? o_O
Fele idő alatt megcsinálható. Akinek meg az a 3 óra számít az sajnos tényleg éjféltől hajnali 3-ig van. De ha van más ötleted, hogy 0:00 után mi következzen, akkor szívesen várjuk. Ha mondjuk 11:00-14:00-ig lenne, akkor meg az lenne a probléma, hogy az az ebédidő.
Csináld meg előbb és akkor már a hosszabbítás se számít. Ez egy gesztus, hiszen azt a bizonyos 3 órát nem tudják már visszaadni. Úgyhogy köszönjük. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Fele idő alatt megcsinálható. Akinek meg az a 3 óra számít az sajnos tényleg éjféltől hajnali 3-ig van. De ha van más ötleted, hogy 0:00 után mi következzen, akkor szívesen várjuk. Ha mondjuk 11:00-14:00-ig lenne, akkor meg az lenne a probléma, hogy az az ebédidő.
Csináld meg előbb és akkor már a hosszabbítás se számít. Ez egy gesztus, hiszen azt a bizonyos 3 órát nem tudják már visszaadni. Úgyhogy köszönjük. ;)
Egyáltalán nem magam miatt mondtam, én is megleszek holnap. Csak akiknek esetleg pont nagyon számított az a pár óra estefelé, azoknak nem tudom, segítség-e ez. Igen, csak gesztus, és mint ilyen, nekem nem tetszik, mert olyan neszesemmifogdmegjól. Igen, van ötletem, mondjuk meghosszabbítani a köv napfelkelte+pár órával. ;)
 

GreenKnight

Veterán
Egyáltalán nem magam miatt mondtam, én is megleszek holnap. Csak akiknek esetleg pont nagyon számított az a pár óra estefelé, azoknak nem tudom, segítség-e ez. Igen, csak gesztus, és mint ilyen, nekem nem tetszik, mert olyan neszesemmifogdmegjól. Igen, van ötletem, mondjuk meghosszabbítani a köv napfelkelte+pár órával. ;)
Tehát 3 óra helyett szeretnél kb. 9-et kapni? Nem aránytalan ez? Hiszen az építések, termelések mennek sötétben is. És mentek akkor is, amikor nem lehetett belépni. Ha valakinek pont ez a 3 óra számít, akkor sajnos kénytelen lesz fennmaradni. Ha nem adtak volna hosszabbítást akkor se szólhatnánk egy rossz szót se. Nem elég segítség volt az, hogy a feladatsort előre hivatalos forrásból megkaptuk? lassan ott tartunk, hogy csinálják is meg helyettünk és ráadásul helyet is adjanak hozzá. Nehogy már valamit a játékosnak kelljen csinálnia, hogy kapjon valami extrát. :D
 

DeletedUser902

Vendég
Ez a 3 óra gesztusnak kiváló, ha valakinek pont ez fog hiányozni vele fogok örülni, hogy végzett a feladatokkal. :)
Én is letudom időben és kivételesen nem kellett előre készülnöm nagyon semmivel. :D
Max. a 4 db 3-as szintű műhellyel készültem (mert a 9-es feladathoz reggelre pont jó lesz a termelése is), és rádobtam egy kis inspirációt a TP-kre (a 10-eshez)..... :D

Ahhoz képest, hogy ez az épület már manát is ad (meg lakost és kultúrát, volt már ilyen valaha????? :D ) egyáltalán nem vészes a feladatsor sem. :)
Bár az elején "ronyóztam" az idő miatt, mert ennél többet szoktunk kapni, de az aktív játékosoknak ez egy nagyon könnyű kis játék volt szerintem (aztán ezért a kijelentésért lehet kövezni, savazni nyugodtan, mert vállalom... :p )! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tehát 3 óra helyett szeretnél kb. 9-et kapni? Nem aránytalan ez? Hiszen az építések, termelések mennek sötétben is. És mentek akkor is, amikor nem lehetett belépni. Ha valakinek pont ez a 3 óra számít, akkor sajnos kénytelen lesz fennmaradni. Ha nem adtak volna hosszabbítást akkor se szólhatnánk egy rossz szót se. Nem elég segítség volt az, hogy a feladatsort előre hivatalos forrásból megkaptuk? lassan ott tartunk, hogy csinálják is meg helyettünk és ráadásul helyet is adjanak hozzá. Nehogy már valamit a játékosnak kelljen csinálnia, hogy kapjon valami extrát. :D
Nem erről szólt, amit mondtam, de mindegy, hagyjuk.
Bocsánat, ha bántó voltam. :)
 
Fent