• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser

Vendég
Nem is volt nekem 2 ajánlatom.... Bánatomban majdnem töröltettem a városomat, de a csapat és a bajnokság visszatartott.... egyelőre legalábbis. :confused:

Putyika, a házassági ajánlatod sajnos nekem nem elég, még várok inkább. :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2062

Vendég
Na jó,most akadtam ki. ÚÚúúgy vártam az első vendégfajt,meg is lett, törpülök,vagy törpülNÉK,mert biztos ez volt az a rész,amikor azt mondták páran nekem,hogy Hú,a törpök nem voltak annyira jók ( senki nem így mondta,ez most sokkal szebb volt).
Most reggel leültem mellé egy jó kávéval és elkezdtem örömködni,hogy hú de jó,már én is itt vagyok,haladok,lesz ebből még valami! ;)
Aztán...nézegettem a fejlesztéseket,hogy melyikhez mi kell majd és bááámmm,itt volt az a rész,ami úgy felébresztett,mintha egyből 5 kávét ittam volna. Acél 444 muki/ épület?? :eek:o_O:confused::oops:............... Jövő karácsonyra talán megleszek és elérek a tündérekhez,amit már az I. fejezet óta várok.
Elvenar-Meoni: 1-0
 

DeletedUser

Vendég
Acél 444 muki/ épület??
Azt is számoltad, h a lakóépületek fejlesztésével lesz plusz 1600 lakosod kisebb területen, mint most? :):)
Grat az új fejezethez, nem lesz szerintem olyan gázos, mint ahogy azt most látod! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2062

Vendég
Azt is számoltad, h a lakóépületek fejlesztésével lesz plusz 1600 lakosod kisebb területen, mint most? :) :)
Grat az új fejezethez, nem lesz szerintem olyan gázos, mint ahogy azt most látod! :)
Köszi! :)
Persze,hogy számoltam,de azt pl. 3 acél megeszi és nem csak 3 van,aztán ott a többi mindenség,meg plusz ami még jön hozzá! :)
Ez volt az első reakcióm,sokaknak persze ez nem egy nagy valami,de nekem most volt az első randim ezzel a helyzettel. :p

Jaaa és köztudott,hogy minden 1. randi pocsék. :p
 
Fent