• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser262

Vendég
Nem nem.. Semmi olyan ami jelenteni való.
Csak itt is az van ami álltalánoságban, nem a pici játékosoknak van kitalálva..
Elnézést kérek, kedves admin. :(

türelem rózsát terem ha egy jó aktív testvériségben vagy akkor hamar fel tudod fejleszteni a városod :) nem kell sietni mi is voltunk kicsik ;)

vagy ahogy Szil Szakál mondta ne legyünk hamariak :D
 

DeletedUser902

Vendég
Nem nem.. Semmi olyan ami jelenteni való.
Csak itt is az van ami álltalánoságban, nem a pici játékosoknak van kitalálva..
Elnézést kérek, kedves admin. :(

Itt ..... ebben a kitalált világban is érvényes sok örök érvényű közhely.... :D
/A másodállásomban szoktam azt mondani a diákoknak, hogy ne csüggedj, mert senki nem úgy születik a világra, hogy ezt vagy azt már tudja, mindenkinek meg kellett előbb tanulnia a dolgokat és azután kamatoztathatja majd a tudást.... :D /

Ebben a játékban ami örök az az, hogy a türelem nagy erény és néha még rózsát is terem, de egy szép és fejlett várost mindenképp! :D Lehet, hogy évek telnek el..... és akkor mi van? :) Egyszer majd lehet te osztod itt az igét.... ugyanerről.... vagy nem. :D
Minden kezdet nehéz, és ezek a "játékok" a szép épületekért, vagy egyéb fincsi nyereményekért talán a kisebb városok fejlődésén még nagyobbat is lendítenek, mint egy régi nagy várossal rendelkező fanatikuson. :) (Főleg akkor, ha nem hatékonyan játszik.... hanem csak magáért a játékért. :D :p )
Ha kitartó vagy és nem hagyod abba, meglátod te is, ha már nagyobb lesz a városod. :) ;)
 

GreenKnight

Veterán
Csak akkor még nem voltak eventek.
Amikor én elkezdtem akkor már volt event. Tudomásul is vettem, hogy amit megnyerek rajta az plusz, de végigcsinálni nem fogom tudni. A teljesen kezdőkre sajnos nem lehet (és szerintem nem is kell) az eventet szabni. A varázsakadémia, pár apróság és egy bizonyos fejlettség szükséges az eventek megoldásához.
 

DeletedUser902

Vendég
Norki simán tolja egyedül. :)

Egyébként ebben van az igazi kihívás (szerintem)! :D :p
Ha anno nem vettem volna rá Amarilla barátomat erre a játékra (is), valószínűleg (kb. 90%) én is így tolnám csak heccből és nem azért, mert nem vagyok "társas-játékos". :D
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként ebben van az igazi kihívás (szerintem)! :D :p
Ha anno nem vettem volna rá Amarilla barátomat erre a játékra (is), valószínűleg (kb. 90%) én is így tolnám csak heccből és nem azért, mert nem vagyok "társas-játékos". :D
Na asszem ezt a kihívást most mégsem fogom tudni kipróbálni. Mondjuk nekem unalmas lenne biztos. :D A bajnokság is az volt, azért tudtak mégis csapatba csábítani. ;) :p
 

DeletedUser902

Vendég
Na asszem ezt a kihívást most mégsem fogom tudni kipróbálni. Mondjuk nekem unalmas lenne biztos. :D A bajnokság is az volt, azért tudtak mégis csapatba csábítani. ;) :p

Óóóóó.... én nagyon bírom. :D
A bajnokságokban tesztelem az új egységeket eléggé minimális, sokszor elenyésző veszteségekkel a csapatok méretei miatt, így az utánpótlás sem kerül sokba. :D Az a baj, hogy majdnem mindig mohó vagyok amikor fényévente átlépek egy másik korba és hamar bedarálom a tartományokat a csatározással a "nagyon nehéz"-ig. :( :D De ez legyen ebben a játékban a legnagyobb gyengém. :D
 
Fent