• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser1432

Vendég
Boszika írta ezt, én erre válaszoltam csak eddig nem olvastál vissza úgy látom.
Te itt hol látsz erre vonatkozó utalást?
Arról nem szólva, ha netán Boszika kérdezte, miért engem idéztél a hsz-ben? :p

Na túltoltuk, szép napot :D
 

DeletedUser2062

Vendég
Pedig szerintem teljesen egyértelmű mire utalt Corvo..
A lényeg,hogy amikor kezdte,nem voltak még eventek. Erre Te,hogy dehogynem,Halloween. Ő pedig mellékelte azokat,amik az elsők lehettek,nyári dátummal. Tehát nem egy időben regisztráltatok,Neki nem volt még,amikor kezdett,Neked igen...
Mellékesen,sztem kérdés nélkül is simán megállta a helyét a linkje,hiszen témába vágott...
 

Erica

Veterán
Pedig szerintem teljesen egyértelmű mire utalt Corvo..
A lényeg,hogy amikor kezdte,nem voltak még eventek. Erre Te,hogy dehogynem,Halloween. Ő pedig mellékelte azokat,amik az elsők lehettek,nyári dátummal. Tehát nem egy időben regisztráltatok,Neki nem volt még,amikor kezdett,Neked igen...
Mellékesen,sztem kérdés nélkül is simán megállta a helyét a linkje,hiszen témába vágott...
ott a pont.....:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser166

Vendég
Ha, már így a városoknál van a téma, lenne egy kérésem! Alattam délen van hangfalzero városa, aki 3 éve rendületlenül szereti Fruzsit, de azon kívűl semmi mást nem tesz! Esetleg, csak úgy kérdem, nem lehetne, hogy valahol a térkép szélén szeresse Fruzsit? Akkor tán egy aktívabb játékos kerülhetne a közelembe! Nem baj, ha Ő nem fogja szeretni Fruzsit! Majd Fruzsi megemészti valahogy:)
 

DeletedUser1999

Vendég
Sziasztok a mi csapatunkba komoly bajok vannak ki nyitottunk az elso ládát a részvevők semmit nem kaptak csak a vezetőnk kapta meg a jutalmat meg oly szinten hogy a testvériségnek el is ment a kedve a játéktól szerintetek hol reklamáljunk ha már a support se reagál a levelunkre
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok a mi csapatunkba komoly bajok vannak ki nyitottunk az elso ládát a részvevők semmit nem kaptak csak a vezetőnk kapta meg a jutalmat meg oly szinten hogy a testvériségnek el is ment a kedve a játéktól szerintetek hol reklamáljunk ha már a support se reagál a levelunkre
Szerintem nem kell ezt már ennyi helyre megírni, türelem. :p
 

DeletedUser2824

Vendég
Üdvözletem mindenkinek.
Valójában a 'fejlesztőkhöz vagy a Honi-rendszer terelgetőkhöz lenne egy kérdésem eszmefuttatásom.

2017. Húsvét előtt át lett szabva a bajnokság és annak díjazása. Ez természetesen Magyar berkeken belül nem kis fórhördülést hozott.
A por elült de kíváncsi lennék utólag erre is mennyi a bevételkiesés amióta nem költenek annyit a bajnokság töltésére a felhasználók ? Természetesen nem a zsebeken turkálnék, de azt hittem akkor el kellett volna már gondolkodni volt e értelme ennek, vagy csak mi az egyszerűbb felhasználók nem értjük a bajnokság butított, viccesen díjazott végkimenetelét.
Beszélgethetnénk erről is de úgy véltük vélem, azóta is feleslegesen rótt körök lennének ezek.

Mit ad isten megjött a egy új Csapatépítő tréning beharangozás !
Nagyon vártuk ám e isten bizony!

Event megérkezett mint nem várt meteor a a városligeti tó közepébe.
Majd tátott szájjal figyeltük, ha a piros úton haladunk nem hogy a bajnokságra de még a város lakóinak inge gatyáját is költenie kellene hogy végig tudjuk vinni.
Tekintve a csapat jelenlegi pontértékét maradjunk a kék és zöld túra útvonalon, mielőtt elkopik a bakancsunk a hegymászás közepette . Felejtsük el a piros jelzést a fák kérgén amit a Magyar erdészek az turistaként Budai hegyeket mászó eu-bevándorlók útvonalának jelöltek ki tudatosan és induljunk neki a kék vagy zöld turistaösvényen.
Remek kis móka lesz, hisz a célban bizton valami áhítat várja az innentől oda dolgozó játékosokat, és fáradtságot időt nem kímélve a ponthajhászást, csapat-előrejutást és a butított bajnokságra való heti szintű termelést, rákészülést, vagy sebek begyógyítását elfeledve termeljünk az eventnek.

Majd egy új már eventes nap elteltével kiderült rossz morálmenedzsere vagyok a csapatnak...
Bár próbáltam érveket tenni a közös játékélmény és a csapatépítés eme oltárán micsoda közös móka-miki ez ismét. nekünk ...
Csak szűk szavakban konstatálnám a felém irányuló érveket az event ellen :
-nyereményszemfényvesztés...-nyomor a köbön...-elvenarteleshop...- ---MODERÁLVA!!!---- legalább annyi eszed van mint aki ezt az eventet kitalálta...-fejlődjek vagy eventezzek ?...-csináld egyedül...-bajnokság vagy event ?...- ---MODERÁLVA!!!--- mégegyszer......... és még sorolhatnám :)

Szóval a kérdésem az pár egyszerű kérdésben:
Mivel vesztek rá most már engem is hogy nekiálljak egy akár solo vagy akár csapatépítő eventnek ? ez szólhat a jelenlegi vagy az előző eventek kétharmadáról. Miért fogok ismét akár költeni erre a játékra, azon kívül hogy jussak előrébb vagy 100 rangsort a listában, vagy mitől fogok nagyobb kedvet kapni hogy eventet nyomjak vagy nyomassak a csapat többi tagjával ?
Érvekre lenne itt szükség nem a mellébeszélésre mint sok helyen.
Persze semmi sem kötelező olvasom de ha már itt és így összejöttünk, nem kellene kissé Magyarítani a dolgokat a szövegfordítás mellett a nyereményekben a lehetőségekben egyaránt ?

Tudom sokat írtam és valójában nem mondtam semmit, ellenben kiírtam magamból és maradjunk annyiban : Ha a jelenlegi kis Csapatom, annak beszélgetései és közélete nem lenne már rég elhagytam volna az év eleje óta egyre jobban butított elvenar világát.

Event kell !
Csapatépítés kell !
Bajnokság kell és minden....
de Magyarnak magyarított... szegény nép vagyunk jönnek a választások ne felejtsétek el a nevemet :) sosem lehet tudni :) :) :)

Üdv és további jó játékot mindenkinek egy event olvasó
Latya.

--- A hozzászólást moderáltam! Legyél szíves Te is tartsd be a fórumszabályzatot! --- @Gorduin
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1999

Vendég
Szerintem nem kell ezt már ennyi helyre megírni, türelem. :p
sajnos az nincs mert az egész testvériség csalódott

nálunk ép ez az hogy 8 an csináltuk vezető nyitotta a ládát és senki nem kapta meg a jutalmat csak o szerintem ez hiba mert más testvériség meg kapta fele nem hogy van ez?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2824

Vendég
Kedves @Gorduin
a hozzászólásomban résztvevő "anyádat" felirat viccesen és saját magamnak szólt....úgy vélem ez nem szegné a szabályzatot, talán de lehet ebben is tévedek.... a moderálva szó sokkal csúnyább kommentet sejt oda minthogy ki-lenne írva.

Mindamellett a futó kalandozások eventtel kapcsolatos a leírtak összessége és úgy érzem azzal hogy át lett helyezve a csapongóba nem kaptam választ a kalandozásokra váró összes kérdésemre.
Természetesen nem kell egyetértsünk, de azt hiszem sem sértő sem bántó nem voltam senki részére és nem értem főképpen az áthelyezést sem.
Válaszodat előre is köszönöm !
Üdvözlettel Latya
 

DeletedUser1701

Vendég
Kedves @Gorduin
a hozzászólásomban résztvevő "anyádat" felirat viccesen és saját magamnak szólt....úgy vélem ez nem szegné a szabályzatot, talán de lehet ebben is tévedek.... a moderálva szó sokkal csúnyább kommentet sejt oda minthogy ki-lenne írva.

Mindamellett a futó kalandozások eventtel kapcsolatos a leírtak összessége és úgy érzem azzal hogy át lett helyezve a csapongóba nem kaptam választ a kalandozásokra váró összes kérdésemre.
Természetesen nem kell egyetértsünk, de azt hiszem sem sértő sem bántó nem voltam senki részére és nem értem főképpen az áthelyezést sem.
Válaszodat előre is köszönöm !
Üdvözlettel Latya
Lehet én vagyok a "süsü", és bár kétszer is átolvastam amit írtál, de még mindig nem értem a kérdésed....o_O
 

DeletedUser2824

Vendég
Lehet én vagyok a "süsü", és bár kétszer is átolvastam amit írtál, de még mindig nem értem a kérdésed....o_O

a kérdőjel a kérdés jele :)
Bár lehet ez már nem kérdés :)
idézem magamat :

...."Szóval a kérdésem az pár egyszerű kérdésben:
Mivel vesztek rá most már engem is hogy nekiálljak egy akár solo vagy akár csapatépítő eventnek ? ez szólhat a jelenlegi vagy az előző eventek kétharmadáról. Miért fogok ismét akár költeni erre a játékra, azon kívül hogy jussak előrébb vagy 100 rangsort a listában, vagy mitől fogok nagyobb kedvet kapni hogy eventet nyomjak vagy nyomassak a csapat többi tagjával ?
Érvekre lenne itt szükség nem a mellébeszélésre mint sok helyen.
Persze semmi sem kötelező olvasom de ha már itt és így összejöttünk, nem kellene kissé Magyarítani a dolgokat a szövegfordítás mellett a nyereményekben a lehetőségekben egyaránt ?"....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser992

Vendég
a kérdőjel a kérdés jele :)
Bár lehet ez már nem kérdés :)
idézem magamat :

...."Szóval a kérdésem az pár egyszerű kérdésben:
Mivel vesztek rá most már engem is hogy nekiálljak egy akár solo vagy akár csapatépítő eventnek ? ez szólhat a jelenlegi vagy az előző eventek kétharmadáról. Miért fogok ismét akár költeni erre a játékra, azon kívül hogy jussak előrébb vagy 100 rangsort a listában, vagy mitől fogok nagyobb kedvet kapni hogy eventet nyomjak vagy nyomassak a csapat többi tagjával ?
Érvekre lenne itt szükség nem a mellébeszélésre mint sok helyen.
Persze semmi sem kötelező olvasom de ha már itt és így összejöttünk, nem kellene kissé Magyarítani a dolgokat a szövegfordítás mellett a nyereményekben a lehetőségekben egyaránt ?"....
Minden event egy lehetőség. Így is kell kezelni. Lehetőség plusz dolgok szerzésére, mégha azok aprók is. Mit buksz rajta? Esetleg nem sikerül megszerezni. Volt olyan event amit nem tudtam végig csinálni. Nem zavart. Majd legközelebb. De megpróbáltam. Megadtam az esélyt, hogy meszerezzem. Mit szerezhetsz? Apró dolgokat, amik talán egyszer értékesek lesznek. Néha jól jönnek. Aztán a játék öröme, a tervezgetés, ki mit csinál, mire van ideje. Van aki nem csinálja és van aki lelkesen. Közben beszélgetünk. Hogy megéri-e? Azt mindenki maga dönti el. De ez egy játék, nem az a lényeg megéri-e, hanem, hogy játszunk. Talán lehetett volna jobb is ez az event. De ilyen lett. Lehet a következőt a tapasztalatok alapján majd átalakítják.

Bajnokság: Engem is bosszatott az átalakítása. Végül is most már picit jobban meg kell küzdenem a jutalmakért, de már majdnem hozom azt a szintet, mint az átalakítás előtt. Hamarosan meglesz a 700% a bonuszos ereklyéknél. Tp pedig jön így is bőven, folyamatosan tudok kutatni. Eleinte 3 ládát nyitottunk ez kb 3 hónapja volt. Most már 6-nál tart a csapat. Remélem karácsonyra meglesz a 10. minden bajnokságban.
 

Putyika

Veterán
Csak pár kiemelés a kifakadásodból, amiket egyáltalán nem értek:
termeljünk az eventnek.
Miért is az eventnek termelsz? :rolleyes: Nem vonják le amit megtermelsz, csak kapsz érte jelvényeket....gondolom mindenképp gyártasz valamit a műhelyben!
fejlődjek vagy eventezzek ?
Szerintem a fejlődésben sem akadályoz...de ha szerinted igen, kíváncsi lennék, hogy milyen formában nyilvánul ez meg!
bajnokság vagy event ?
A bajnoksághoz áru vagy katona kell....az eventhez egyik sem! :eek:
 
Fent