• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1056

Vendég
Sziasztok!

A bajnoksági pontok, ami a ranglistán van, nem egyezik a valós megszerzett pontokkal.

Helyezés: 58 (36 helyett)
Szerzett pontok: 2280 (2580 helyett)
Kapott bajnoksági pontok: 43 (200 helyett)

akkor eddig is ilyen (csalások voltak) és nem vettem észre?

A testvériségben szinte az első 8-ban benne vagyok és most tűnt fel, hogy meg lettem károsítva. Akkor ez máskor is előfordulhatott azért nem kaptam bajnoksági pontokat.

Bocs, ha kicsit durva voltam, de ha nem első eset, akkor mennyi ponttól estem el ezek után?

Válaszotokra várok.
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves @Jules66 ,
Először is átraktam ide, ez a kérdés inkább ide való, nem pedig a chathez. :)
Másrészt: Az előző verzióban már tapasztaltuk, hogy a ranglista bajnokság fülén és a testvériségi ablak bajnokság fülén a pontok sajnos nem egyeznek meg. Ezt fejlesztőcsapatunk már javította, viszont folyamatban lévő bajnokság alatt a pontok javítása sokkal több gondot okozhat, ezért még találkozhatunk ezzel. Viszont nem kell aggódni, a pontjaitok megvannak, és egy idő után újra lesznek számolva, és jóváírásra kerülnek a hiányzó pontok.
Alapvetően a játék többször ellenőrzi önmagát, és nagyon sok ranglistapontos hibát javít egy-egy oldalfrissítés, viszont úgy tűnik, ezt az egyet nem, itt meg kell várni a központi újraszámolást. Ennek pontos idejéről nem tudok beszámolni, de havonta legalább egy (inkább 2) alkalommal megtörténik minden játékosnál. Így még ha úgy is tűnik, most nem kaptad meg a pontokat, kis idővel jóvá lesznek írva. Tudjuk, hogy ez jelenleg nem a legideálisabb, és már dolgozunk a rendszer ezen részének fejlesztésén is.

Remélem megnyugtató, kielégítő választ tudtam adni kérdésedre.
 

DeletedUser2066

Vendég
Sziasztok!
Nem tudtam hová írjam le, de fontosnak tartottam a kultúra bónusz számításának képletét, amit ez idáig nem ismertem, viszont a német fórumon megtaláltam.
(Dolgozó lakosság+szükséges kultúra)/5=a
125%: 1xa
150%: 2xa
160%: 3xa
170%: 4xa
A fenti értékek kerekítésére a következőt kell alkalmazni:
Amennyiben az 1xa, 2xa, 3xa, 4xa kisebb, mint 100, x0-ra kell lefelé kerekíteni, ellenkező eseteben amennyiben kisebb mint 1000, x00-ra kell lefelé kerekíteni, ellenkező eseteben x000-ra kell lefelé kerekíteni.
(az ilyenekre lehetne létrehozni külön témát, ahová simán lehetne lökni a képleteket...ebben nem vagyok járatos :))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1581

Vendég
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a közeljövőben lesz olyan fejlesztés, amiben el lehet tenni raktárba, mondjuk a Halloween kulturális épületeket, meg a hasonló kulturálisakat? Épületeket, műhelyeket annyira nem kellene, hogy érintse, de legalább az ilyen időszakos kulturális épületeket jó lenne, ha el lehetne tenni! Köszönöm előre is választ!
 
Fent