• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Szia Catland!

A legfontosabb oka a helyhiányodnak, hogy van 5 db nem bónuszos (deszka ) manud felfejlesztve!

Nem, eladhatod. A kérdéssort (is) itt megnézheted: https://elvengems.com/quests/story-quests/guest-races
Az új fajról sok hasznos infó van a wikin, és itt is: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/a-fajokról-bővebben-varázslók-és-sárkányok.1464/

További kellemes játékot,
Niraya
Kedves Niraya,

nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat; a nem bónuszos deszka manufaktúrákat kifejezetten azért tartom, mert amikor fejlesztési feladatot kapok, ezeket a leggyorsabb és a legkönnyebb fejleszteni. ;)

Köszönöm a linkeket; keresésnél nem "köpte" ki... :(

Köszönöm; szép napot és nagyon jó játékot kívánok!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
amikor fejlesztési feladatot kapok, ezeket a leggyorsabb és a legkönnyebb fejleszteni.
Erre kissebb és gyorsabb megoldás, ha virágketrecet fejlesztesz 1 db királyi restaurációval ;)
Működik még pónilovakkal és minden apró kis épülettel, a te módszered hely, idő és emberigényes.
 
Erre kissebb és gyorsabb megoldás, ha virágketrecet fejlesztesz 1 db királyi restaurációval ;)
Működik még pónilovakkal és minden apró kis épülettel, a te módszered hely, idő és emberigényes.
...csak királyi restaurációból ugyanúgy soha nincs elég, mint helyből... :( :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Akkor érdemesebb lakóépületet, bónuszos manut, bármit, aminek előnye is van, és nem hátráltatod magad. Nem csak a manu foglalja a helyet feleslegesen, de a lakosságod is ott alszik. Csak nézd meg, mennyi helyet nyersz, ha eladod ;)
 
Akkor érdemesebb lakóépületet, bónuszos manut, bármit, aminek előnye is van, és nem hátráltatod magad. Nem csak a manu foglalja a helyet feleslegesen, de a lakosságod is ott alszik. Csak nézd meg, mennyi helyet nyersz, ha eladod ;)
...átgondolom... általában a lakóépületeket sem tudom fejleszteni, mert vagy a lehető legmagasabb szinten van (nem értem el a következő szintet), vagy elértem és kikutattam a következő szintet, de nincs helyem fejleszteni... mint most is... :( ...de lehet, hogy csak át kellene terveznem a városomat, csak erre eddig szinte semmi időm nem volt... :(
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok. :)
Sok embernél látok egyszarvúkat...:gyémánt:azokat honnan lehet szerezni?
Szia!
Volt amikor ajándékba kaptuk az Inno-tól bizonyos alkalmakra, és az eventeken is lehetett nyerni. A Varázsakadémia is feldobja olykor, ott tudsz Egyszarvút "gyártani".
 

Herannin

Erős harcos
Sziasztok!

Megéri 16-osra fejleszteni egy selyemmanut? 919 lakosság :elf: kell hozzá, és azt nem terem minden bokorban.
Fejlettségi szintedtől függ, de előbb, utóbb biztosan kelleni fog még magasabb szinten is.
Ha bónuszos a selyemtermelés nálad, akkor mindig a lehető legmagasabb szintre érdemes tolni.
Ha nem selyem bónuszod van, akkor sürgősen teleportáld el, mert most felesleges, viszont később kell majd, amikor érző árut, vagy felemelkedett árut kell termelned (de ezek még lehet hogy hónapok, vagy évek).
 

polgarmaercell

Erős harcos
Fejlettségi szintedtől függ, de előbb, utóbb biztosan kelleni fog még magasabb szinten is.
Ha bónuszos a selyemtermelés nálad, akkor mindig a lehető legmagasabb szintre érdemes tolni.
Ha nem selyem bónuszod van, akkor sürgősen teleportáld el, mert most felesleges, viszont később kell majd, amikor érző árut, vagy felemelkedett árut kell termelned (de ezek még lehet hogy hónapok, vagy évek).
Köszi a tanácsot. Mivel bónuszos áru fejleszteni fogom, amint kikutattam. A 2200 körüli lakosságomból csak tudok nélkülözni annyit.
 

Herannin

Erős harcos
Köszi a tanácsot. Mivel bónuszos áru fejleszteni fogom, amint kikutattam. A 2200 körüli lakosságomból csak tudok nélkülözni annyit.
Próbálj meg lakosságot adó kulti épületet szerezni majd a kövi eventen és rakd le őket. Vagy teleportálj el olyan épületet, ami lakosságot fogyaszt, de nem annyira fontos.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Sziasztok!
Néhány játèkosnál látom, hogy a felderített tartomànyok között aranybányàk is vannak. Mi dönti el, hogy most te kapasz, neked nem lesz? Nekem tudomásom szerint csak akkor volt amikor kezdtem, míg másnak most, VII. fejezetesen jönnek ki.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Néhány játèkosnál látom, hogy a felderített tartomànyok között aranybányàk is vannak. Mi dönti el, hogy most te kapasz, neked nem lesz? Nekem tudomásom szerint csak akkor volt amikor kezdtem, míg másnak most, VII. fejezetesen jönnek ki.
Ahol aranybányát látsz, ott nincs szomszéd, és ez baj, mert nem ad pacsit és nem kereskedik. Éppen ezen háborgunk, ha olyan helyre kerülünk, ahol sok az üres szomszéd.
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok kedves Elvenar fantázia városépítői !
Most a fantáziátokra lennék kiváncsi építéssel kapcsolatosan , szóval a tűzfőnix az egyik legértékesebb épület a játékban , mivel segíti sok dolog beszerzését , jól is néz ki de most nem ez a lényeg .
Milyen lenne szerintetek az az épület ami hasonlóan erős esetleg szintezhető mint a főnixek .
Azért kérdezem mert nem tudom mit lehetne még kitalálni ami ennyire hasznos , mondjuk én arra gondoltam , hogy valami védelmi páncél lehetne , például egy teknős amit ha megetetünk akkor a páncélja finoman világít és az egységek életereje 3x nagyobb lesz 24 órán át .
Ötletek ?
 

Wiccara

Veterán
nem tudom mit lehetne még kitalálni
Ötletet kérsz, hogy be tudj adni egy ötletet...? :D
Egyszerűbb, ha saját magadnál megnézed, mire van szükséged. Életerő felé pl felesleges próbálkozni, arra ott a szabadonengedett egységfejlesztés, a törp páncélkészítő, és a sokféle %-os életerő áldások is... olyat, amit etetni kell, mikor még az állateledel is tartós hiánycikk, eleve öngól.
 
Fent