• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Varázslók és Sárkányok

DeletedUser1637

Vendég
Kérésre nyitottam ezt a topikot! Ide kerüljenek a Varázslók és Sárkányok fajokkal kapcsolatos kérdések, válaszok, hasznos információk, szigorúan off nélkül, hogy legyen értelme a külön topiknak, és bárkinek bármikor visszakereshető legyen a tartalom! :)
 

Caitlen

Felderítő
Kezdeném is a kérdezést :
Az erdei tisztás eladását fogja kérni valamikor a küldiosztó?
Már a kampuszt kutatom,de eddig még nem jött ilyen feladat.
A másik kérdésem, a Bölcsesség tere adta tanulóknak milyen szerepük lesz?
Egyelőre még csak annyit látok,6 gyűjthető be naponta.
 

Erica

Veterán
Kezdeném is a kérdezést :
Az erdei tisztás eladását fogja kérni valamikor a küldiosztó?
Már a kampuszt kutatom,de eddig még nem jött ilyen feladat.
A másik kérdésem, a Bölcsesség tere adta tanulóknak milyen szerepük lesz?
Egyelőre még csak annyit látok,6 gyűjthető be naponta.
Kedves Cailten
Elég jól előre járok a feladatokban,de még nem kérte az Erdei tisztás eladását nálam,,szerintem nem is fogja.Én már eladtam,mert annyit pakolásztam,hogy kitértem a saját vallásomból már.....(áttértem a Buddhára):D:eek:
Másik kérdésedre a válasz:a Tanulóknak fontos szerepe van.Az Arkán intézetben Arkán szeminárium ,a Nekromanta intézetben a Nekromanta szeminárium ,és az Alkímiai intétézetben az Alkímiai szeminárium szakosodott diákjai.Tehát ehhez minden képpen kellenek.Itt fogod őket "gyártani"tovább fejleszteni a diákokat.Minél több tanulód van,annál jobb.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! :)
Azoknak szeretnék segíteni, akik még nem tartanak ott, hogy felhúzták az új faj összes épületét. Úgy jártam, hogy először mindent felhúztam, hogy nagyobb képzéssel vihessem tovább a játékot, és csak a képzésekre kelljen koncentrálnom, de túl gyors lehettem, mert miközben a varázsló stílusú lakóépületek kikutatását kérte egy feladat, ezután közvetlenül a kristálybutykosok, balkán tekercsek, és lélekjelenlétek gyártását kaptam feladatul, amiket ugye már nem tudok felhasználni sem, és időben is eléggé lefogja az épületeimet, mert 20-20 alkalommal kéri mindezt. Szóval aki még nem tart itt, először képezzen annyi tanulót, amennyi a varázsló tipusú lakóépületek-kutatás feloldásához szükséges, és utána folytassa az épületek fejlesztését! ;)
lelek.png

Én is köszi! Még nem értem (oda), ezért átraktam ide, hogy majd könnyen megtaláljam. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Lehetne még kérdezni?? ha megvan a Kampusz, meg egy nekromata épület.. miből mennyit kellene letenni??? Úgy értem a többiből is még....
Az még elmondható, hogy ha nincs sok manatermelő épületed, akkor a 3-3-3 javasolt. Nekem 4-4-4 van, és elég sok manatermelő van, de mégse elég, néha állni kellett, manára várva, de volt, amikor meg tanulóra kellett várni. :)
 

DeletedUser683

Vendég
A kampuszban miért nem abban a sorrendben jelzi ki a tanulókat ahogy minden más helyen? Az Arkán alkimisták és a Alkimista nekromanták fel vannak cserélve a kutatási fán és a felső sorban levő listához képest is. Tudom... figyelni kell.
Kedves @GreenKnight ! :)
Én nem tudok a kutatás fán ilyen kutatásról. Ha a intézetekben való képzésnél zavar a névbeli sorrendiség, akkor az azért van, mert ha adott (pl.) arkán tanuló, és szeretnéd újabb szemináriumra bevonni (pl.) az alkimista intézetben, akkor mindig az adott intézet szemináriumának a neve szerepel először (Alkímia arkanistáknak, vagy nekromancia alkimistáknak, ha alkimistát nekromanta intézetben szeretnél továbbképezni). Ha erre gondoltál, akkor ez szerintem nem hiba. :)
(ugyanazt az eredmény éred el, ha az alkimistát továbbképzed nekromanta intézetben, vagy a nekromantát alkimista intézetben, a tanulók ugyanazt fogják tudni) :)
 

GreenKnight

Veterán
Kedves @Djyahel!

Amit leírtál azzal tisztában vagyok és tudom. Viszont ezek szerint Neked se tűnt fel, hogy a Kampuszban a véglegesen kiképzett okoskák sorrendje:
Arkán Alkimisták - Alkimista nekromanták . Arkán alkimisták
Ehhez képest ez a sorrend a képzési fán, ha megnézed valamelyik képzéshez szükséges igényt, akkor:
Alkimista nekromanták - Arkán Alkimisták - Arkán alkimisták
Illetve, ha a felső sorban "legördíted" a kor alapanyagait és a végtermékeket, akkor ez a sorrend (felülről lefelé):
Alkimista nekromanták - Arkán Alkimisták - Arkán alkimisták

Tehát, ha csak a számokat nézi az ember és nem figyel a szimbólumokra és a sorrendre, akkor kellemesen eltévedhet a szükséges képzéseket illetően.
 

DeletedUser683

Vendég
Amit leírtál azzal tisztában vagyok és tudom. Viszont ezek szerint Neked se tűnt fel, hogy a Kampuszban a véglegesen kiképzett okoskák sorrendje:
Arkán Alkimisták - Alkimista nekromanták . Arkán alkimisták
Ehhez képest ez a sorrend a képzési fán, ha megnézed valamelyik képzéshez szükséges igényt, akkor:
Alkimista nekromanták - Arkán Alkimisták - Arkán alkimisták
Illetve, ha a felső sorban "legördíted" a kor alapanyagait és a végtermékeket, akkor ez a sorrend (felülről lefelé):
Alkimista nekromanták - Arkán Alkimisták - Arkán alkimisták
Természetesen figyeltem, ezért írtam, amit! ;)
Háromféle olyan tanuló van, amit nem csak egy adott épületben képezhetsz. Az alkimistát továbbképezheted arkán intézetben is, illetve fordítva is, az arkanistát alkimista intézetben is, de mindkét esetben ugyanaz lesz a tudása a tanulóknak: arkán alkimisták lesznek. Ha a megnevezés nem egyforma lenne, akkor az azt jelezné, hogy ezek a tanulók nem ugyanazt tudják, nem beszélve arról, hogy akkor nem háromféle tanulót képeznél, hanem hatfélét. :)
Egy életből lopott példa állhat itt talán: ha egy orvos, jogot is tanul, és elvégzi, akkor orvos-jogásznak szokás nevezni. Ha ezt fordítva teszi meg, előbb jogot végez, majd orvosit, akkor is orvos-jogász lesz, ha jól tudom.
Tehát, ha csak a számokat nézi az ember és nem figyel a szimbólumokra és a sorrendre, akkor kellemesen eltévedhet a szükséges képzéseket illetően.
Ez benne a kihívás! ;)
 
Fent