• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Vándorárus

DeletedUser256

Vendég
Tekercset mi is adhatunk, de Erica is tengődik a tekercsben, ha meg tudjátok oldani a cserét:rolleyes:
 

DeletedUser25

Vendég
Vajon hogyan és mennyire illeszkedik a vándorárus a fejlesztők elképzeléseibe az úgynevezett "jogos/korrekt" városépítést illetően? :p
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem erősödni fog az igény. A magam példája azt mutatja.
Eddig a megtekert bónuszokat első szintű termékek vásárlására fordítottam. Most, hogy ez a lehetőség nincs, kell keresnem egy másik forrást. Kézenfekvőnek tűnne a piac, de érdekes módon kevesebbet járok fel, mint a frissítés előtt. Nem tudom miért van, talán azelőtt jobban érdekelt, hogy a társak mit keresnek, mert volt lehetőségem segíteni. A piacon eddig sem tudtam elég terméket venni, most, hogy én is beállok majd a várakozók sorába, növelni fogom a keservletet:D.
Maradhat a vándorárus vagy a várakozás. Ez nem egy rossz ötlet, mert összébb kovácsolhatja a közösséget, másrészről viszont ha gyakorlattá válik a népvándorlás tovább gyengíti a piacot.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem erősödni fog az igény.
Igény az lesz, csak nem lesz aki kielégítse.
Nem tudom nálatok mit mutat a a piac, de a játék kezdete óta most először ürült ki a raktáram. Az első szintű áru mindig kevés volt, de a 0.30-as bevezetése óta mind az első, mind a második szintűből kifogytam. A harmadik szintűből pedig százezres tétel van mindháromból. Valószínűleg a sokat emlegetett játékegyensúly felborult. Rengeteg első szintűt vettem a forgatásból. Amit szinte testvériségen belül osztottam szét. Most ez nem megy.
 

DeletedUser436

Vendég
Elnézést kérek a kedves volt és aktuális ügyfeleinktöl, de a Tesco_gazdaságos megszünteti a házhozszállítási funkciót. Egyéni vevöket kistételben (max 30k fajtánként) továbbra is kiszolgálunk elözetes egyeztetés után :)

A raktárkészletünk védelme érdekében minden árut csak azonos szintü áruért adunk (ez mondjuk csapaton belül is így van :) )
 

DeletedUser436

Vendég
:DTessék, az egyetlen profink is felmondott...:(
Nem mondtam fel :p Felvettünk a céhbe 10 törpikét és emiatt nem akarok 1-1 napra lelépni ;)

De sajnos áruval, föleg elixírrel sem állok úgy mostanában, hogy egy nagy céh 60-100.000-es igényét egyben ki tudjam elégíteni. Az meg gondolom érthetö részemröl, hogy a saját csapatom az elsödleges fontosságú :oops:

Felépítettem / építek 5 új mühelyt, de én is érzem az alkatrészhiányt és az elixírek veszett sokat "zabálnak".
Még küldikkel sem bírom folyamatosan a 30-60.000-es alkatrészigényt egy 3-9 órás termeléshez :(
~180-210.000 alkatrészt kb lehetetlen kitermelni és annyi kell egy napi elixirtermeléshez

A helyzet valamennyit javulni fog, amikor az utolsó 3 mühely is kész lesz, de addig azok is csak viszik a pénzt meg az alkatrészt és nem hozzák ;)
 

DeletedUser

Vendég
Na mindegy, tudod, nekem tetszett az ötlet.
:DPersze az önös érdek mindig megelőzi a saját érdeket, így érthető...:D
Akkor mától kezdve Árus vagy? :cool:

Ez itt off.
most olvastalak a kreatívban. épp készül a vándorcirkusz következő része. Hejesírásban eef kyráyom, most is verhetetlen.
 

DeletedUser256

Vendég
Felvettünk a céhbe 10 törpikét
Gondolom tudnod kell, hogy az egyik törpike (mrmedvig) jelentkezett hozzánk, (gondolom igen sok más csapathoz is) és de nem csak simán, hanem levéllel, és a feltételeinket is elfogadta (a másik alapítónkkal, Dyanéval megbeszélve), akkor, amikor már a csapatotokban volt...
elixírek veszett sokat "zabálnak".
Ja, veszett sokat, :confused:ebben egyetértünk...
 

DeletedUser436

Vendég
Gondolom tudnod kell, hogy az egyik törpike (mrmedvig) jelentkezett hozzánk, (gondolom igen sok más csapathoz is) és de nem csak simán, hanem levéllel, és a feltételeinket is elfogadta (a másik alapítónkkal, Dyanéval megbeszélve), akkor, amikor már a csapatotokban volt...

Ja, veszett sokat, :confused:ebben egyetértünk...
Nem zavar :)
Nem azért vettem fel öket, hogy utánna most és mindörökké minket erösítsenek. Segítünk nekik tanulni és fejlödni, hogy késöbb több eséllyel találjanak majd olyan csapatot, amiben jól érzik magukat és tudnak tovább fejlödni. Aki akar velünk marad, aki akar az bármikor elmehet. :)
Mondjuk egyet a második nap kidobtam, mert a városnevétöl kb 1 másodpercen belül kaptam idegrohamot :mad:
 

DeletedUser256

Vendég
18+-os cselekedet hátsókapu használattal, ronda szlengszóval kifejezve. :mad:
Nem írom ide, mert Hoshi kb örök életre kitiltana a fórumból :p

Az egyik szomszédom városneve meg Kakadaraszék :confused:
Az eddigi legjobb hozzászólás a fórumon:D:D:D Még m31otit is leköröztétek :p:p:p:p:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Na!
Tessék itt a következő offbáró!
Én nem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy rendkívül fel vagyok háborogva.
Így nem lehet játszani, mit játszani, haladni!
Még szerencse, hogy vagyunk itt néhányan...akik nem...
Ezek a hibásak, hogy nincs elég termékem. Ezek ketten. A Tsudry meg a Kut-ya.
Pedig épp most akartam kérdezni valami Vándorárus témát...persze, hogy kiment a fejemből.
 
Fent