• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Vándorárus

DeletedUser436

Vendég
Sziasztok

Olyan csapatok jelentkezését várom, ahol márvány, kristály vagy elixirhiány van és segítségre van szükség.
Jelentkezni lehet itt vagy a játékban.

Márványt acélért és deszkáért
Kristályt bármilyen egyes és kettes szintü áruért
Elixirt minden áruért adok

RIA
 

Erica

Veterán
Sziasztok

Olyan csapatok jelentkezését várom, ahol márvány, kristály vagy elixirhiány van és segítségre van szükség.
Jelentkezni lehet itt vagy a játékban.

Márványt acélért és deszkáért
Kristályt bármilyen egyes és kettes szintü áruért
Elixirt minden áruért adok

RIA
Szia Riahu
Szivesen lennék cserepartner,de nem tudom hogy ez hogy valósítható meg,hanem vagyunk szomszédok,ergo nem tudunk üzletelni.
A Csapatom márvány hiánnyal küzd,viszont rengeteg a deszkánk.Tele vagyunk varázsporral,de az Elxír kevés.Ezt hetente nagyobb tételben cserélném valakivel.Acélos segítség is jól jönne.
Szivesen lennék egy másik erős Csapat árucsere-partnere.
Szép Napot Neked.♥ Tündérvölgy Testvériség
 

DeletedUser436

Vendég
Szia Riahu
Szivesen lennék cserepartner,de nem tudom hogy ez hogy valósítható meg,hanem vagyunk szomszédok,ergo nem tudunk üzletelni.
A Csapatom márvány hiánnyal küzd,viszont rengeteg a deszkánk.Tele vagyunk varázsporral,de az Elxír kevés.Ezt hetente nagyobb tételben cserélném valakivel.Acélos segítség is jól jönne.
Szivesen lennék egy másik erős Csapat árucsere-partnere.
Szép Napot Neked.♥ Tündérvölgy Testvériség
Roppant egyszerü. Megbeszéljük mit, mennyit (40-50-60-70k), mikor és én átmegyek hozzátok pár percre, amíg beszedem a kéréseket. Tündérkerttel is így intéztük pár napja.
Az áru egyébként a saját termelésem, azért csak márvány, kristály és elixir van a listán.
 

Erica

Veterán
Roppant egyszerü. Megbeszéljük mit, mennyit (40-50-60-70k), mikor és én átmegyek hozzátok pár percre, amíg beszedem a kéréseket. Tündérkerttel is így intéztük pár napja.
Az áru egyébként a saját termelésem, azért csak márvány, kristály és elixir van a listán.
Lehet baj van nálam a winchester-el de nem értem,,hogy jössz át...ird le kérlek nekem privibe.Éss nagyon jóóó lenne a csere.
 

DeletedUser436

Vendég
Tündérkert is tele volt. Egy taggal megbeszélték, hogy arra az 5-6 percre kilép. Ugyanabba a csapatba ahonnan kiléptél azonnal vissza tudsz menni.
 

DeletedUser262

Vendég
na ezt lehet ennyire bőven nem itt kellett volna leírni mert más játék tapasztalatból tudom hogy az ilyen kis akcíók után mindig ugy játrunk hogy bevezették a játékba a 24 ó tiltást hogy ilyenért ne lehessen ki be ugrálni a cégből :D:confused:
 

DeletedUser436

Vendég
Itt már régen megvan. Nekem 24 órát kell kint tölteni utánna. Az ö játékosuk vissza tud menni.
Viszont szerintem ezzel semmi tilosat nem csinálunk. Ha igen akkor már az egyik admin szólt volna ;) Legalábbis ha valaki csúnyán beszél, akkor kifejezetten gyorsan reagálnak rá :D
 

Erica

Veterán
Itt már régen megvan. Nekem 24 órát kell kint tölteni utánna. Az ö játékosuk vissza tud menni.
Viszont szerintem ezzel semmi tilosat nem csinálunk. Ha igen akkor már az egyik admin szólt volna ;) Legalábbis ha valaki csúnyán beszél, akkor kifejezetten gyorsan reagálnak rá :D
Így van valószinünek tartom,ha ez tilos lenne,már ráharaptak volna a Moderátorok.;););););)De az igazat megvallva,,nem találok benne semmi szabálysértőt!!!:D;);););)
 

DeletedUser188

Vendég
Mi erre a vándorkereskedő fogadására eleve úgy készültünk hogy nem volt csak 24 tagunk a szöviben :)
Csak épp nem jött sose senki :p
Márvány és drágakő dömpingünk van - elix kellene és át is mennénk érte.
puszik

(játékban is EdiBaba néven játszom)
 

DeletedUser

Vendég
:DMongyuk itt állok a tevemegállóba (nállunk a buszt még fő kéne tanáni:() de máá egy hete, de komolyan eggy fija karavánt se látok. Jönni. Szóóvaa ez én szerrintem elég ritka dolog lehet.o_O Próbátam eggyet varázsóni magamnak (eggy ijen kavaván dógot:rolleyes:), de lehet, hogy rossz versikét montam mee meggyulladt a deszka amit cserétem vóna.:( Legalábbis hideg nincsen mee azé a deszka jóó melegít. De mosmá én inkább hazafele eevonulok. Má az eső is esik...nagy léptekke'
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Ja, es EdiBaba, ha kell elixir, van csak nekem 8000 exportra! Es van 5000 kristaly is.
Nekunk selyem kellene foleg, de johet a dragako is;)
 

DeletedUser436

Vendég
Kedves éhezö, szomjazó, elixirhiányos társaim... Aztán miért nem szóltok, hogy menjek? A karaván csak megrendelésre indul el... Nem fogok minden céh ajtáján dörömbölni, hogy "Kedveském tiszta 100%-os pamut zoknim van olcsó áron... Vegyen mán egyet, mert éhenhalnak a puják az udvarban...":p

Ezen kívül természetesen a Tesco_gazdaságos bevásárlóközpont is nyitva áll a vásárlók elött.
Bár most holnap mindenféle rabló elfek akarnak kifosztani... Igaz ezt az ígéretet már több csapattól is hallottam, de eddig még senki nem tudta lenullázni a készleteimet ;):D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Koszoke ;) Meg-megesegetik, hoty akkora a varazslotty nelkulozesi kenyszere egyeseknel, hoty arra merek gondolni, a szep, csilivili eredeti, szalakotakek krisalyt mivelo manufakturaim helyere is varazslottyosoket epittetek a suttyoelf-rabszolgaimmal:cool:
U.I.: A csapatunk meg ugy tengodik a tekercsbe', hoty mar nincs eleg tarhely mindegyikonk gepen sem:cool:, selymecske mindig johet azert es :D
 

DeletedUser167

Vendég
sziasztok mi is elixir és varázspor selyem tekercs hiányba szenvedünk ha lenne felesleg nekem márvány drágakő és kristályom van .
 
Fent