• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Vándorárus

DeletedUser188

Vendég
Én szeretek csavarogni, meg vendégeskedni - engem hívhattok :D
csak csoki-süti-kóla legyen
Mindenféle limlomra megrendelést felveszek, de játékba írjatok, mert fórumot max hetente 1* olvasok, de lehet lesz az 2 hét is de ki számolja?
 

DeletedUser436

Vendég
Hozzánk is lehet jönni vásárolni, bár most az utolsó vásárló még túszul van ejtve a pincében.... A fömágusának már mondtam, hogy váltságdíjért visszaadjuk, de nem hajlandó fizetni :p
 

DeletedUser25

Vendég
Keresek elixirben tobzódó csapatot, ahol kevés a por. Irj a játékban, Kösz.
 

DeletedUser69

Vendég
Tesco_gazdaságos kiárusítja drágakőkészletét. Többszázezer darabról van szó, lehet jönni: Port és elixirt, de tevét is elfogadunk. Marha nem kell.
Nemkülönben árulunk márványt és deszkát, ha hozol acélt...
Csak gyere, mert lassan belefúlunk a drágakőbe, Riahu esetleg kedvezményt is ad...
Konkrétumokkal keress engem vagy Riahu-t, várunk szeretettel.
 

DeletedUser436

Vendég
Már az elixir készletem is 600k felett van, drágakö 540k felett. Elsödlegesen varázspor érdekelne érte.
Továbbra is van kristály tekercsért és selyemért, illetve márvány acélért (bár acélért bármit adok ;))

A rossz hír az az, hogy nem tudok házhoz menni, úgyhogy a kedves vevöket csak a Tescoban szolgáljuk ki :)
Bocsi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser188

Vendég
Hááát ha valaki szépen megkér én még szövik közötti közvetítést is vállalok :D
cupp (ez nálllllammm a repülős szivecskés facebook-os puszi)
 

DeletedUser256

Vendég
Szia, Riahu! Elixír és kristály itt is van, de acélt adok márványért, amennyit csak akarsz! Bár egy idegig akkor azt inkább nyomom még, és beszélek Dyanével is, aztán ha minden OK, megyek Hozzátok!
 

DeletedUser256

Vendég
Mégse minden ok, de sok sikert más cserepartner találásához! :)
 

DeletedUser436

Vendég
Tisztelettel és tiszteletlenül jelentem, hogy a Tesco gazdaságos bezárt. A városom átalakításra került, tekintve, hogy nem volt érdeklödö már az árumra. :p
További jó játékot mindenkinek. :)
 

DeletedUser4039

Vendég
Látom elég halott az oldal, de ha valaki él még akkor lenne 30k elixirem tekercsért+fáért
 
Fent