• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

Corvo

Veterán
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy
- a 89. feladatnál az 1 napos termelés melyik manuban kell hogy legyen? (fa, márvány, acél)
- a 93. feladatban mennyi márvány kell?
- a 95. feladatban mennyi acél kell?
- a 97. feladatban mennyi fa kell?
Előre is köszi!!!!!
a 89es 1es szintű bónuszos
a 93,95,97 meg fejezet szintöl függ.
 

DeletedUser

Vendég
a 89es 1es szintű bónuszos
a 93,95,97 meg fejezet szintöl függ.

Köszi.... a bónuszos azt jelenti, hogy amelyik az én "fő" nyersanyagom pl. a fa?
A fejezettől függ.... nincs meg valahol h melyik fejezetnél mennyi?

Készülnék előre a termeléssel..... :)
 

Shapira

Tapasztalt építő
Ha nem kaptál emailt, annak két lehetséges oka van: nem valós email címet adtál meg regisztrációkor, vagy a beállítások -> adatvédelmi beállítások részen belül nincs engedélyezve a hírlevelek hírlevelek fogadása.
Szia , én sem kaptam ,pedig az értesítés,hogy válaszoltak játékba a hozzászólásomra meg érkezett.
 

DeletedUser3

Vendég
Szia , én sem kaptam ,pedig az értesítés,hogy válaszoltak játékba a hozzászólásomra meg érkezett.
Két teljesen különálló rendszer, így lehet, hogy az egyik levelet a spam mappába rakta az emailszolgáltató, míg a másikat nem. Érdemes minden mappát alaposan átvizsgálni. Nem egy esetben az eltűntnek hitt levelet megtalálta a játékos a spam mappában, csak átsiklott felette...
 

DeletedUser4482

Vendég
Sziasztok!
Mi a teendő,ha végeztem az összes feladattal,de nem tudtam az uccsó nagy fődíjat megszerezni,és van rá még 4 napom? Azt hogyan szerezhetem akkor meg?
Előre is köszi!
 

DeletedUser4281

Vendég
Sziasztok!
Mi a teendő,ha végeztem az összes feladattal,de nem tudtam az uccsó nagy fődíjat megszerezni,és van rá még 4 napom? Azt hogyan szerezhetem akkor meg?
Előre is köszi!

Szia!
Napi feladatok és hópihe gyűjtés a város körül + egy kis szerencse. :)
Holnapután duplázós nap lesz, akkor próbáld meg.
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Mi a teendő,ha végeztem az összes feladattal,de nem tudtam az uccsó nagy fődíjat megszerezni,és van rá még 4 napom? Azt hogyan szerezhetem akkor meg?
Előre is köszi!
Szia,
Nem derül ki a kérdésből, hogy mennyi hiányzik hozzá, de holnapután duplázó nap lesz, az segíthet. :)
 
Boldog Újévet mindenkinek!
Valami nem jól van összerakva, mert a szánkós körhinta nem adja a törött szilánkot, az elvenádé stand pedig az utolsó szerszámot. Mit csinálok rosszul? A hóbaglyos minden bónuszt ad. Megköszönném, ha valaki ránézne a városomra (jobb alsó sarokba vannak lerakva) és adna némi útbaigazítást.
 

DeletedUser3108

Vendég
Boldog Újévet mindenkinek!
Valami nem jól van összerakva, mert a szánkós körhinta nem adja a törött szilánkot, az elvenádé stand pedig az utolsó szerszámot. Mit csinálok rosszul? A hóbaglyos minden bónuszt ad. Megköszönném, ha valaki ránézne a városomra (jobb alsó sarokba vannak lerakva) és adna némi útbaigazítást.
Szia,
Először is Boldog Új Évet! :)
Némileg takarásban vannak az épületek, így nem látok jól, de mintha a körhinta és a stand nem érintkeznének egymással... Mindkettő akkor adja a maximális bónuszát, ha legalább 3 másik szett-taggal érintkezik. Remélem, tudtam segíteni. További szép napot! :)

Ui: Sajna nem tudom megmutatni a városomban, de ha a vaskos fagyott fa van középen, az elején csatlakoztatva hozzá a stand, és a körhinta, majd a hosszú oldalaira, hozzáérve az elsőkhöz a maradék kettő(nem tudom hirtelen a nevüket :)) akkor mindegyik a max bónuszát adja. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Szia,
Először is Boldog Új Évet! :)
Némileg takarásban vannak az épületek, így nem látok jól, de mintha a körhinta és a stand nem érintkeznének egymással... Mindkettő akkor adja a maximális bónuszát, ha legalább 3 másik szett-taggal érintkezik. Remélem, tudtam segíteni. További szép napot! :)

Ui: Sajna nem tudom megmutatni a városomban, de ha a vaskos fagyott fa van középen, az elején csatlakoztatva hozzá a stand, és körhinta, majd a hosszú oldalaira, hozzáérve az elsőkhöz a maradék kettő(nem tudom hirtelen a nevüket :)) aakor mindegyik a max bónuszát adja. :)
Szia! Köszönöm a segítséged, nagy nehezen, de helyre került minden. Minden esetre megtévesztő a kép is amit Corvo betett, mert aszerint pakoltam le, mint ahogyan a hóbaglyosat is. Nem az ő hibája, inkább a játék készítőinek kellene betenni egy kikockázott segédletet, hogy hogyan érdemes letenni ezeket, hogy minden bónuszt megkapjunk. Köszönöm a segítséged, hogy szántál rám időt:)
 

DeletedUser3108

Vendég
Szia! Köszönöm a segítséged, nagy nehezen, de helyre került minden. Minden esetre megtévesztő a kép is amit Corvo betett, mert aszerint pakoltam le, mint ahogyan a hóbaglyosat is. Nem az ő hibája, inkább a játék készítőinek kellene betenni egy kikockázott segédletet, hogy hogyan érdemes letenni ezeket, hogy minden bónuszt megkapjunk. Köszönöm a segítséged, hogy szántál rám időt:)
Nagyon szívesen! :)
 

DeletedUser4281

Vendég

Nem akarnék beleokoskodni mivel nekem csak a másik szett kellett és ezt nem tudom megnézni, de rákattintva egy épületre és ott az "Együttes" fület választva nem a helyes elrendezést adja be?

bVKGbEVLfkUKSYZtRX_XZ0n_SNNQ-akSeu-_FTGDqD4H3xLjWPhd_CeoXoEY1XMhOppBTxpmI2KwRnfp1oowlPlm5AH8VQ5NwDsK80pEb9Xjqd9oUbjKYm4HZ68PvTgZhMvainytL6-xC9mQFcETLmBHXbnp3OzvBubuhh5TjhwtAib-hOOxp-hjIiGusYAuhPPA7TJTuhX5Spay6DZ3b-6G1vJjoIHuxSa3D7kwa2w5FVhUAjVTDC9khB34VcKZyPShcU0BEkoSkyLG8B39KJ1o78-k7kE199d5IXlqfVHPP2IHpRjvUFd-yBZCMa4t5AFZc6vfMm0YNQl0asfJ36b83L-vXHQ3cvvg67q6i0bhKEHiIAUXTpf1eUClrDhbXL2F__ARP3oJDUYJlqHGE7cLXHyUNXmXIYLi79xKL69OxJR4Lul2OrlVoYB45ef8vsmARBooG2BpgD4o8DrcIWN8jNqtPKerE8TnfmVGKU27SfdYCMGd0yoIN5P_gDqTrjQRvLJndYWN-T4ib9ooRjBvJu5934sglkOhbZ7P4wzNhiMK6LWAVT-jsfjLPNl-yOZYP2mvMtl1OeVOWjvh7pNjBruC9--3UGAmRrYVeRkTDHLhsxpJQReqkVCt0_kzjPU0kipojOdEOX1ZclYz_RzLit_qERtdH-wGSerwgbYlumawo1zFCdy1cZ2bMhQA92sYbk2zmpWRNqU8Eg=w679-h507-no
 

DeletedUser3

Vendég
Nem akarnék beleokoskodni mivel nekem csak a másik szett kellett és ezt nem tudom megnézni, de rákattintva egy épületre és ott az "Együttes" fület választva nem a helyes elrendezést adja be?

bVKGbEVLfkUKSYZtRX_XZ0n_SNNQ-akSeu-_FTGDqD4H3xLjWPhd_CeoXoEY1XMhOppBTxpmI2KwRnfp1oowlPlm5AH8VQ5NwDsK80pEb9Xjqd9oUbjKYm4HZ68PvTgZhMvainytL6-xC9mQFcETLmBHXbnp3OzvBubuhh5TjhwtAib-hOOxp-hjIiGusYAuhPPA7TJTuhX5Spay6DZ3b-6G1vJjoIHuxSa3D7kwa2w5FVhUAjVTDC9khB34VcKZyPShcU0BEkoSkyLG8B39KJ1o78-k7kE199d5IXlqfVHPP2IHpRjvUFd-yBZCMa4t5AFZc6vfMm0YNQl0asfJ36b83L-vXHQ3cvvg67q6i0bhKEHiIAUXTpf1eUClrDhbXL2F__ARP3oJDUYJlqHGE7cLXHyUNXmXIYLi79xKL69OxJR4Lul2OrlVoYB45ef8vsmARBooG2BpgD4o8DrcIWN8jNqtPKerE8TnfmVGKU27SfdYCMGd0yoIN5P_gDqTrjQRvLJndYWN-T4ib9ooRjBvJu5934sglkOhbZ7P4wzNhiMK6LWAVT-jsfjLPNl-yOZYP2mvMtl1OeVOWjvh7pNjBruC9--3UGAmRrYVeRkTDHLhsxpJQReqkVCt0_kzjPU0kipojOdEOX1ZclYz_RzLit_qERtdH-wGSerwgbYlumawo1zFCdy1cZ2bMhQA92sYbk2zmpWRNqU8Eg=w679-h507-no
Ez is egy lehetséges megoldás, bár a másik szettnél más elrendezés látható, de ott is megvan. A wikin a robbantott ábra lehet jobban átlátható, nincsenek takarásban az épületek. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Egyébként sem olyan bonyolult, és sok esetben variálni is lehet, ha más a helylehetőség. Nem kell ehhez segédlet, csak picit gondolkodni. Mindegyik szetthez tartozó épület akkor kap plusz bónuszt, ha a szett másik tagjával is érintkezik. Ha több a lehetőség, akkor többel. Minél több másféle szettépülettel érintkezik, annál több bónuszt kap az adott épület. A nagydíjak most összerakhatóak, hogy mindegyik kapjon bónuszt, és kicsit sem bonyolult, de előfordul más szetteknél, hogy nem mindegyik szett-tag kapja meg az összes bónuszt, de plusz épületekkel variálható, növelhető. Akkor, ha valamelyik napi épület szett-tagból egynél több van, lehet úgy pakolni, hogy még növelhető egyes szett-tagok bónusza. A szabály, hogy különféle épületek (szett-tagok) legyenek. Vagyis több ugyanolyan egy épület köré pakolva nem ad, csak egy plusz bónuszt, de lehet ügyeskedni. Nem biztos, hogy mindig az a jó megoldás, ha nem gondolkodunk, hanem megkapjuk az itinert, de lehet csak én gondolom így. :)
Még valami: a kérdőjel- ikonok nem véletlenül vannak a játék egyes részeiben. Talán érdemes lenne rákattintani. ;)
 
Nem akarnék beleokoskodni mivel nekem csak a másik szett kellett és ezt nem tudom megnézni, de rákattintva egy épületre és ott az "Együttes" fület választva nem a helyes elrendezést adja be?

bVKGbEVLfkUKSYZtRX_XZ0n_SNNQ-akSeu-_FTGDqD4H3xLjWPhd_CeoXoEY1XMhOppBTxpmI2KwRnfp1oowlPlm5AH8VQ5NwDsK80pEb9Xjqd9oUbjKYm4HZ68PvTgZhMvainytL6-xC9mQFcETLmBHXbnp3OzvBubuhh5TjhwtAib-hOOxp-hjIiGusYAuhPPA7TJTuhX5Spay6DZ3b-6G1vJjoIHuxSa3D7kwa2w5FVhUAjVTDC9khB34VcKZyPShcU0BEkoSkyLG8B39KJ1o78-k7kE199d5IXlqfVHPP2IHpRjvUFd-yBZCMa4t5AFZc6vfMm0YNQl0asfJ36b83L-vXHQ3cvvg67q6i0bhKEHiIAUXTpf1eUClrDhbXL2F__ARP3oJDUYJlqHGE7cLXHyUNXmXIYLi79xKL69OxJR4Lul2OrlVoYB45ef8vsmARBooG2BpgD4o8DrcIWN8jNqtPKerE8TnfmVGKU27SfdYCMGd0yoIN5P_gDqTrjQRvLJndYWN-T4ib9ooRjBvJu5934sglkOhbZ7P4wzNhiMK6LWAVT-jsfjLPNl-yOZYP2mvMtl1OeVOWjvh7pNjBruC9--3UGAmRrYVeRkTDHLhsxpJQReqkVCt0_kzjPU0kipojOdEOX1ZclYz_RzLit_qERtdH-wGSerwgbYlumawo1zFCdy1cZ2bMhQA92sYbk2zmpWRNqU8Eg=w679-h507-no
Szia!
Jól tetted hogy beleokoskodtál, épp ilyenre gondoltam:) A hóbaglyos együttessel nem is volt bajom, azt könnyen lepuskáztam, viszont a másikkal elszórakoztam egy darabig, mire összejött.
Köszönöm mindenkinek a segítségét, a privát segítségeket is:)
 

DeletedUser

Vendég
Már bocsi, de ezen az ábrán se a Körhinta, se a Stand nem adja a maximális bónuszát. És ugyanez van az Együttes fülön is az egyes épületeknél. Csak mert arra a kérdésre adtad válaszként, muszáj megjegyeznem. Nekem oké, ha magunknak kell kiokoskodni a maxos elrendezést. :p

Amúgy pedig ugyanebben az ablakban világítanak ugye a letett épületrészek, de a tooltipben nem jelennek meg az aktivált bónuszok.
xxx.jpg
 
Fent