• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 Szerencse épületek

Szultan2

Újonc
Virágzó Kereskedőcéh a kedvenc épületek a városomban. Egyszerűen ez tetszik a legjobban :)
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20210822-193638.jpg
    Screenshot_20210822-193638.jpg
    465,9 KB · Megtekintések: 3

unseen

Veterán
Az én dédelgetett épületegyüttesem a téli piac készlet. Ezen belül is a Vaskos, Fagyott Karácsonyfa. Mindig ünnepi hangulatot és az elvarázsolt jeges ágak ellenére melegséget, vidámságot áraszt a körhintával és a piaci standokkal közösen, és nem utolsó sorban folyamatosan kapható egy-egy jó palack Elvenádé. Amikor csak ránézek, eszembe jut az egyik legszebb ünnepünk. :)

Mióta megszereztem óvom, féltem és fejlesztem folyamatosan. Az egyik leghasznosabb mana-t adó épülete a játéknak. Még csak hasonlóval sem találkoztam azóta sem, együttesként pedig verhetetlen.

Karácsonyfa.JPG Karifa.JPG
 

Xandria

Erős harcos
Sziasztok!

Kedvenc épületem a Holdkőtár szett. Világos színével feltűnő eleme városomnak, sok apró, részletesen kidolgozott elemet tartalmaz. A lebegő szobákban kvaterkázó, könyvet lapozgató mágusok lenyűgöznek. :) Igazi misztikus, mesebeli látvány. E mellett igen hasznos is. :)

Holdkotarszett_.png
 

Brjns

Tag
Sziasztok !
Ezen a képen a múlt egyik legszebb épülete, a Stonehenge, és a legújabb épület a Hullámok Diadala is látható. De a menetelő zenakar az az épület amit, már nagyon hosszú ideje őrzök, és még biztosan sokáig megmarad. Igaz nem olyan látványos, de társaival együtt nagyon hasznos, ezért én őt választom.Menetelő zenekar.jpg
 

Kulizsak205

Újonc
Kereskedő.
Szeretem mert mindig van olyan ajánlat ami nekem megfelel.
Amit kiteszek a piacra azt általában mindig elviszik röpke idő alatt.
 

Csatolmányok

  • Névtelen2.jpg
    Névtelen2.jpg
    49 KB · Megtekintések: 1
Fent