• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 Szerencse épületek

Rikari

Veterán
A legszebb épület relatív. A hasznosság alapján hozott döntés már pontosabb ettől, hiszen ilyenkor azt nézzük, mekkora helyet foglal el a városban, és mit ad, azt mennyi idő alatt teszi, valamint ha bónuszolható, akkor mekkora hatással van a városon belüli tevékenységemre. A hasznosság a legtöbb esetben kevésbé párosul a szépséggel, így számomra nehéz a döntés. Van egy olyan épület, ami ugyan nem haszontalan, de nem e téren nem beszélhetünk róla superlatívusokban, inkább a design az, ami megfogott benne. Ez a Sellők Paradicsoma (10-es szinten). Ezen a kedves Eventes épületen, ha ránézek és nagyításban megfigyelem a tervezett mozgásokat/színeket (úszkáló Sziámi Harcoshalak, vízből kiugráló Sellők, mozgó vízinövények, bejárati őrlángok és a víz fröccsenése) akkor az jut eszembe, hogy ezt az itemet biztosan jókedvében teremtette a tervező, mellyel engem is mindig felvidít...egyszerűen szeretem.;)
 

Csatolmányok

  • sellők paradicsoma.jpg
    sellők paradicsoma.jpg
    79,7 KB · Megtekintések: 11

Sigrid

Tag
Sziasztok, még nem egészen egy hónapja játszom csak, így még az epületcsodákból kevés van meg nekem, viszont pont az indulásomkor zajlottak az idei elvenari játékok, és az első nyereményem volt ez a hullámok diadala épület, ezért a szívemhez nőtt. Azóta a mostani testvériségi kalandon még sikerült további is fejleszteni, de van még hova fejlődni. Remélem lesznek még lehetőségek! Szeretem azt is, hogy többféle dolgot termel, azon kívül, hogy kultúrát is biztosít.
 

Csatolmányok

  • IMG.jpg
    IMG.jpg
    858,6 KB · Megtekintések: 6

Puhakacsa15

Újonc
Még csak a játék korai szakaszában vagyok, de így is nyolcadik szintű. Sokféle nyersanyagot ad és eddig sohasem hagyott cserben. :D
 

Csatolmányok

  • Hullámok diadala.PNG
    Hullámok diadala.PNG
    248 KB · Megtekintések: 0
Több kedvencem is van; legutóbb a Holdkőtárat emeltem ki, most viszont egy másik kedvencemet szeretném megmutatni... sajnos, nekem még nincs, ezért (utólagos engedelmével) Ariadne városából másoltam ki... :oops::rolleyes::)

Aranymezok.png

Az egyik "szakmám" növénytermesztő és tavaszi árpából írtam a szakdolgozatomat; az Aranymezőkön hullámzó gabona teljesen úgy néz ki, mint a tavaszi árpa a szélben... :cool:

...most komolyan, az emojik között miért nincs olyan, amelyik sír a boldogságtól? :rolleyes::confused:;)
 

BearLand

Újonc
Sziasztok!

Mostanában a Zarándok kastély a kedvencem; az egész varázslós játék nagyon tetszett, ebben az épület-együttesben is a varázslások tetszenek a legjobban; a műhelyeket irányító varázslók alakja, a kastély tetején fodrosodó felhők, amik csakis működés közben bodrozódnak. :)

Zarándok_kastély.png

Tudom, hogy egyben a legjobb és leghasznosabb (sajnos ez a kép nem az én világomban készült), de külön-külön mindegyiket is nagyon szeretem!

Köszönöm, hogy megnéztétek a jelenlegi kedvencemet! ;)
 

BearLand

Újonc
Sziasztok!

Mostanában a Zarándok kastély a kedvencem; az egész varázslós játék nagyon tetszett, ebben az épület-együttesben is a varázslások tetszenek a legjobban; a műhelyeket irányító varázslók alakja, a kastély tetején fodrosodó felhők, amik csakis működés közben bodrozódnak. :)

3160 bővítmény megtekintése

Tudom, hogy egyben a legjobb és leghasznosabb (sajnos ez a kép nem az én világomban készült), de külön-külön mindegyiket is nagyon szeretem!

Köszönöm, hogy megnéztétek a jelenlegi kedvencemet! ;)

...bocsánat, annyi kiegészítést szeretnék írni, hogy a városomban is van, csak nem teljes az épület-együttes... :)
 

Lupuj

Erős harcos
Hmmm! Lord Medwe és Lord Medwe2? És micsoda véletlen ... ugyan az az épület.
Legalább vetted volna a fáradtságot eltérő épületek megnevezésére.
Hát igen. A multizás esélynövelő (és még csak nem is büntetik). :-(
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a beküldéseket és köszönjük mindenkinek, akik megosztották velünk a kedvenc épületüket és annak miértjét.

A nyertesek, akik 600 :gyémánt: tulajdonosai lettek:
  1. WarriorKingu
  2. Greenbear
  3. BLERO
  4. *Xena82*
  5. Zadkiel.
 
Fent