• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 Szerencse épületek

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager

Szerencse épületek


Kedves Elfek és Emberek,

Mindenkinek meg van az az egy kedves és szeretett épülete - nehéz lehet a választás, ha valaki többe is beleszeret -, amelyet imád városában és soha nem cserélne le.

Mostani játékunkban ezt szeretnénk díjazni:
Mutasd meg kedvenc épületedet és ha szeretnéd, oszd meg velünk, hogy miért szereted azt a bizonyos épületet.

Nyeremények


  • Az összes válaszoló közül kisorsolunk 5x600 Gyémántot.

Versenyszabályok


  • Minden játékos egyetlen választ küldhet be.
  • A sorsoláson azok a játékosok vesznek részt, akik egy, a városukban megtalálható épültet lefotóznak és itt kép formájában beküldik hozzászólásként.
  • A nyeremények nem átadhatóak más fióknak, arra a fiókra írjuk jóvá, amelyen részt vesztek.
  • Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által.

Beküldési információk


  • Beküldési határidő: 2021-08-31 23:59
  • Beküldés helye: ebben a topicban, hozzászólás formájában.
Esetleges kérdéseiteket feltehetitek a kibeszélőben.

Sok szerencsét kíván,
Az Elvenar Csapata
ThreadFoot.png
 

napo

Újonc
Kedvencem a 33-as kaszárnyám. Mintha az ókori Egyiptom világába csöppentem volna, gyönyörű kapu, fáraómaszk, bronzkard, a háborúba igyekvőket szólítja Anubisz isten. Sokan az ő oldalán tapasztalják meg a másvilágot. Itt képezhetem a kiképzőpályán remek harcosaimat. Domináns színek a homokszín, fekete, élénkkék, ezek is nagyon illenek egy ilyen építményhez, palotához.
 

Csatolmányok

  • 20210822_120409.jpg
    20210822_120409.jpg
    744 KB · Megtekintések: 28

Tekla

Tapasztalt építő
Sziasztok, a választásom az Ünnepi Májusfára esett, mert viszonylag kis helyet foglal és jó cuccokat ad. :)
 

Csatolmányok

  • Unnepi majusfa.gif
    Unnepi majusfa.gif
    423,3 KB · Megtekintések: 22

Senkike

Újonc
A Holdkőtár és épületei a kedvencem mert többféle anyagogat ad és minden nap + katalizátort, nekem nagyon hasznos épületegyüttes. Már alig várom hogy az összes épülete meglegyen.
 

Csatolmányok

  • 20210822_123653.jpg
    20210822_123653.jpg
    229 KB · Megtekintések: 9

Zadkiel.

Újonc
Sziasztok!
Nekem a Főnix épületek a legszebbek és a Figyelmes Téli Bagoly.
Csak Tűzfőnixem van építve, de a lehetőségeimhez mérten barkácsolom az ereklyéket a többi főnixhez is . ;):)

1629638130239.png
 
Fent