• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Szerencsés Kis Uszonyos

Laci0212

Erős harcos
Szia mindenkinek!
Túlságosan elment a beszélgetés fonala.
Nekem inkább az lenne a kérdésem, hogy állateledelt,kaptatok-e a 8 %-os sávban? (50)Szép dolog ,ha elérhetővé teszik,mégszebb,amikor 40+ból egyet sem ad.
 

Herannin

Erős harcos
Rossz hírem van a számodra Herannin. Szerintem nem lesz már a Csikóhalas Eventben napidíjas Rája (elúszott). Sőt még manát adó épület sem, már azon kívül, hogy lesz még egy a kölünböző korokban lévőknek megosztva manát, vagy magot adó item és slussz ebben a kategóriában, de azt is mondhatnám, spongyát rája. ;)
Köszi. Akkor újrasorsoltatom majd addig, ameddig fel nem dobja. Az event főépülete egyébként sem kell.
 

Herannin

Erős harcos
Szia mindenkinek!
Túlságosan elment a beszélgetés fonala.
Nekem inkább az lenne a kérdésem, hogy állateledelt,kaptatok-e a 8 %-os sávban? (50)Szép dolog ,ha elérhetővé teszik,mégszebb,amikor 40+ból egyet sem ad.
Én kb 3at barkácsoltam eddig a héten. Eventet még nem csináltam, mert várok hogy valami értelmes napidíj legyen.
 

Kira7

Veterán
Igen, de itt 21 nap fődíja van, de az event meg hosszabb, mint 21 nap, nem?
Szia!
Az a béta verzióé, van hogy változnak a díjjak, hogy nem ugyan azon a napon vannak itt, de igazából a napidíjjak ( meg a többi is ) azonosak szoktak lenni azért adtam meg, ....annyi hogy 1 ideje az eventek már át nyúlnak másnapra is, nem este van vége ennyivel hosszabb csak mint 21 nap.

Kira, igazából"mindent"tudok elérhetőségekről,stb,a segítő szándékot pedig, köszönöm,nagyrabecsülöm,de ami lényeges lenne, hogy lenne véletlen generátor,ami nem az.
Én ezt Herannin adtam meg hogy meg tudja itt nézni milyen napidíjjak lesznek még, tudom hogy sokan mások is ismerik ezt az oldalt, ha valaki esetleg nem akkor az tudja használni még ;)
Nem a barkácsra,hanem az 50-es értékű karikákra (bigyókra)helyeztem a dolgot.
Ehhez én nem írtam neked :)
Annyi hogy ha eléred a 240 pontot akkor a díjaknál lesz a Sós falatok amivel majd tudsz gyártani 10 napig ( durván 5 db-t ) utána lejár, ha a királyi díjakat is igénybe veszed ott hamarabb van ilyen épület. Az 50-s karika 8% nagyon szerencse függő, de lassan a barkács is ilyen már :)
 

Laci0212

Erős harcos
Szia!
Az a béta verzióé, van hogy változnak a díjjak, hogy nem ugyan azon a napon vannak itt, de igazából a napidíjjak ( meg a többi is ) azonosak szoktak lenni azért adtam meg, ....annyi hogy 1 ideje az eventek már át nyúlnak másnapra is, nem este van vége ennyivel hosszabb csak mint 21 nap.


Én ezt Herannin adtam meg hogy meg tudja itt nézni milyen napidíjjak lesznek még, tudom hogy sokan mások is ismerik ezt az oldalt, ha valaki esetleg nem akkor az tudja használni még ;)

Ehhez én nem írtam neked :)
Annyi hogy ha eléred a 240 pontot akkor a díjaknál lesz a Sós falatok amivel majd tudsz gyártani 10 napig ( durván 5 db-t ) utána lejár, ha a királyi díjakat is igénybe veszed ott hamarabb van ilyen épület. Az 50-s karika 8% nagyon szerencse függő, de lassan a barkács is ilyen már :)
Sajnos teljesen egyetértek veled, a Sós falatok miatt beáldoztam az 1500 gyémántot, de a 2 térképpel megéri (nekem),kort léptem, igazából 6+6 rajz kellene,de ugye heti 1 van.Amit meg nem írtál, elnézést a megjegyzésem miatt,most mosom magam egy kicsit;(általában végigolvasok mindent, és utána jön a reagálásom (ha jön), így előfordulhat.mint most is, hogy leírok egy gondolatot,annak aki nem kéri.)Bocs!
 

Mihaszna

Veterán
Holnaputánra meglesz a 10-es Fürge épületem. :) Az elején küzdöttem a bennmaradásért, de végül Fortuna megkegyelmezett, és sikerült több alkalommal annyi + eledelt nyernem, ami pont elég ahhoz, elérjem a maxot. :) :D Jós kis Event (volt) ez.

Remélem a következő is ugyanennyire izgalmas lesz - már csak azért is, mert szett a Fődíj -, ugyanis fél füllel hallottam, hogy új játék elemek is lesznek benne. Kíváncsian várom majd a TK után. ♥
 

Ferenc99

Erős harcos
A "békagyárak" bejönnek pl ha valaki ork korban van neki jól jön , lehetne újra "vadőrgyár" is :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Mennyi csikóhaleledelt gyűjtöttetek kb. ?
Van olyan akinek 6000 összejött vagy akármilyen szorgalmas valaki annyit nem lehet összehozni ?
 

Deathfolk

Veterán
Mennyi csikóhaleledelt gyűjtöttetek kb. ?
Van olyan akinek 6000 összejött vagy akármilyen szorgalmas valaki annyit nem lehet összehozni ?
A kicsi városomba egész pontosan 5300 +/-5 db-ot költöttem el ma reggel (mai város körüli beszedett értéket nem írtam már fel) és egyetlen 1x se kaptam + eledelt... Azért itt látni hogy ez mennyire szerencsejáték! :mad: Még szerencse hogy kicsi városomba nem igazán érdekel a dolog, bár a nagyba se... de ettől független azért ez így idegesítő, Pláne ha akkor van ez mikor ép érdekelne a fődíj!

A nagy városomba valamivel többet szedtem össze mert ott vagyok aktív, kb 5500-5600at, viszont ott már pár napja elköltöttem és azóta nem nagyon írogatom már ( Én mindig minden eventen írom hogy mennyi izém van mikor elkezdem elkölteni, és felírom ha olyat kapok ami picit is értékes számomra, így a végén látom hogy mennyire volt megérős az egész) A nagy városomba kaptam + 1500 eledelt, ami elég durva ahhoz képest hogy a másikba NULLÁT! Aztán lehet a játék érzékeli hogy 2 városom van és direkt így adja... szerencsére a fő városomba adta be a szerencsét :) mondjuk nem igazán érdekel ez a fődíj, kiraktam ameddig van helyem, már pár napja megvan a 10es és már +1 alapot is kaptam, de számomra kb éréktelen épület... De így összesen eddig a nagy városomba 7000-7100 eledelt költöttem el, ami érdekes hogy ennyi eledel elköltésével is csak ezüst ligába vagyok 292 ponttal. Pedig csak a legjobb arányú karikákra mentem. Bár teljesen lényegtelen, az egész evetből engem annyi érdekelt hogy kapjak pár ráját, ezt pedig megkaptam 5db-ot, többet is mint akartam + csomó TP-t 624-et, tekercsekbe :) így nézve lényegébe nekem jövedelmező volt ez a event, még úgy is hogy az egész nem érdekelt :D
 
Utoljára szerkesztve:

Kira7

Veterán
A kicsi városomba egész pontosan 5300 +/-5 db-ot költöttem el ma reggel (mai város körüli beszedett értéket nem írtam már fel) és egyetlen 1x se kaptam + eledelt... Azért itt látni hogy ez mennyire szerencsejáték! :mad: Még szerencse hogy kicsi városomba nem igazán érdekel a dolog, bár a nagyba se... de ettől független azért ez így idegesítő, Pláne ha akkor van ez mikor ép érdekelne a fődíj!

A nagy városomba valamivel többet szedtem össze mert ott vagyok aktív, kb 5500-5600at, viszont ott már pár napja elköltöttem és azóta nem nagyon írogatom már ( Én mindig minden eventen írom hogy mennyi izém van mikor elkezdem elkölteni, és felírom ha olyat kapok ami picit is értékes számomra, így a végén látom hogy mennyire volt megérős az egész) A nagy városomba kaptam + 1500 eledelt, ami elég durva ahhoz képest hogy a másikba NULLÁT! Aztán lehet a játék érzékeli hogy 2 városom van és direkt így adja... szerencsére a fő városomba adta be a szerencsét :) mondjuk nem igazán érdekel ez a fődíj, kiraktam ameddig van helyem, már pár napja megvan a 10es és már +1 alapot is kaptam, de számomra kb éréktelen épület... De így összesen eddig a nagy városomba 7000-7100 eledelt költöttem el, ami érdekes hogy ennyi eledel elköltésével is csak ezüst ligába vagyok 292 ponttal. Pedig csak a legjobb arányú karikákra mentem. Bár teljesen lényegtelen, az egész evetből engem annyi érdekelt hogy kapjak pár ráját, ezt pedig megkaptam 5db-ot, többet is mint akartam + csomó TP-t 624-et, tekercsekbe :) így nézve lényegébe nekem jövedelmező volt ez a event, még úgy is hogy az egész nem érdekelt :D
Szia!
1-2 hozzá szólásodból eddig is gondoltam hogy valamilyen könyvelést vezetsz a játékkal kapcsolatban, de ennyire nem gondoltam :D...kész könyvelő vagy :)
Erre a kérdésre az jutott eszembe gőzöm nincs róla :D
Az a véleményem , minden eventet érdemes csinálni, ha már itt vagy , nagy energiába nem kerül és mindegyik hoz valami pluszt.
 

Herannin

Erős harcos
1. nap költöttem vagy 3-4-500 eledelt hátha dob ráját, de egyet se dobott. Most van 5500 db. Holnap próbálkozok pár db rák luxushotelt szerezni, utána újrasorsolok rájára és abból is szerezni párat. Hát remélem lesz valami kapás :)
 
Fent