• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Szerelem a levegőben

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Kezdő vagyok én is, de nem azért...Szeretném megkérdezni, hogy a készítők tisztában vannak az IDŐ-vel? Még ha előre dolgozik is az ember, elég nehéz megcsinálni a feladatokat. Több egynapos, kilenc órás termelés...vagy én számolok rosszul? Vaaagy az a cél, hogy ne tudjuk megcsinálni? Ja arról nem beszélve, hogy emberek időnként dolgoznak is, igaz, ezzel nem foglalkozik senki. Legtöbbünk nem abból él, hogy egy számítógép előtt ül!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser240

Vendég
Szia @elfsusa.
Van ott még terület, ahonnét te jöttél, ezért bátran merem ajánlani, dolgozz előre. Nagyjából 21 műhely kell a zavartalan termeléshez, de akkor már majdhogynem egyszerre viszed az összes kérést. Az egyes szintűek is bőven jók, majd abból egyszerűbb is lesz felhúzni 5-ösre azt a párat. ;)
Ha nem ismernénk a feladatsort, hiszen eredetileg nem is adják közünkre, akkor is teljesíthető, ha koppra is, de meg kell hogy legyen. Ezzel nem szokott gond lenni.
Ja, és amit én tapasztaltam, de lehet, nem így van, ebben az esetben valaki javítson ki!, khm..., mikor elküldöd a felderítőd, nem gond, ha előbb ér haza, nem vész el a feladat. Akkor válik teljesítetté, mikor átlépsz a térképre. Óvatosan, ha szomszédolsz, szerintem buktad a térképre léptelenséged :D!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gyongy-tyuk

Felderítő
Sziasztok!
Van már olyan aki megcsinálta az utolsó feladatot? A törpök végén vagyok és nagyon lassan gyűlik a gránit meg a réz. A portál kapacitása pedig véges félek az egyik veszőbe megy még a másik sehol sem tart.
Az lenne a kérdésem, a feladat teljesítéséhez elég feltölteni TP-kkel a sávot, vagy aktiválni is kell a fejlesztést.
Nagy segítség lenne az előkészülethez, ha tudnátok segíteni.
Köszi!
 

Aglarnis

Tapasztalt építő
Szia @elfsusa.
Van ott még terület, ahonnét te jöttél, ezért bátran merem ajánlani, dolgozz előre. Nagyjából 21 műhely kell a zavartalan termeléshez, de akkor már majdhogynem egyszerre viszed az összes kérést. Az egyes szintűek is bőven jók, majd abból egyszerűbb is lesz felhúzni 5-ösre azt a párat. ;)
Ha nem ismernénk a feladatsort, hiszen eredetileg nem is adják közünkre, akkor is teljesíthető, ha koppra is, de meg kell hogy legyen. Ezzel nem szokott gond lenni.
Ja, és amit én tapasztaltam, de lehet, nem így van, ebben az esetben valaki javítson ki, mikor elküldöd a felderítőd, nem gond, ha előbb ér haza, nem vész el a feladat. Akkor válik teljesítetté, mikor átlépsz a térképre.
Nincs mit javítani ez pont így van! :)

Sziasztok!
Van már olyan aki megcsinálta az utolsó feladatot? A törpök végén vagyok és nagyon lassan gyűlik a gránit meg a réz. A portál kapacitása pedig véges félek az egyik veszőbe megy még a másik sehol sem tart.
Az lenne a kérdésem, a feladat teljesítéséhez elég feltölteni TP-kkel a sávot, vagy aktiválni is kell a fejlesztést.
Nagy segítség lenne az előkészülethez, ha tudnátok segíteni.
Köszi!
A törpök kicsit lassabban dolgoznak hiszen olyan picik :oops:... de ne aggódj, minden amit termelnek megmarad, tárolódik a rendszerben még akkor is ha átléptél a következő korba..csak sajnos nem látod miből mennyid maradt. Érdemes felírni;)... A felesleget el tudod használni utak fejlesztésére, sok plusz kultúrát ad :eek::)

A TP feltöltés nem lesz elég, aktiválnod is kell a fejlesztést.

Sok sikert, jó játékot!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1769

Vendég
Aktiválni kell a fejlesztést, hisz akkor fejleszted ki. Addig csak "utánaolvasol" és tudást szerzel a technológiához :)
 

DeletedUser

Vendég
Ja, és amit én tapasztaltam, de lehet, nem így van, ebben az esetben valaki javítson ki!, khm..., mikor elküldöd a felderítőd, nem gond, ha előbb ér haza, nem vész el a feladat. Akkor válik teljesítetté, mikor átlépsz a térképre.
Én úgy emlékszem, már többször is azt tapasztaltam, hogy nem kellett a térképre mennem, hogy késszé nyilvánítsák a feladatot, ha elkészült a felderítés...... o_O Persze az is lehet, hogy nálam működik másképp. :rolleyes:
 

ElfSusa

Erős harcos
Szia @elfsusa.
Van ott még terület, ahonnét te jöttél, ezért bátran merem ajánlani, dolgozz előre. Nagyjából 21 műhely kell a zavartalan termeléshez, de akkor már majdhogynem egyszerre viszed az összes kérést. Az egyes szintűek is bőven jók, majd abból egyszerűbb is lesz felhúzni 5-ösre azt a párat. ;)
Ha nem ismernénk a feladatsort, hiszen eredetileg nem is adják közünkre, akkor is teljesíthető, ha koppra is, de meg kell hogy legyen. Ezzel nem szokott gond lenni.
Ja, és amit én tapasztaltam, de lehet, nem így van, ebben az esetben valaki javítson ki!, khm..., mikor elküldöd a felderítőd, nem gond, ha előbb ér haza, nem vész el a feladat. Akkor válik teljesítetté, mikor átlépsz a térképre. Óvatosan, ha szomszédolsz, szerintem buktad a térképre léptelenséged :D!
Köszi a választ :) Írod, hogy van még hely..nagyon nincs, de a hely a legkisebb gondom. Nagyobb a lakosság hiánya. Láthatod, hogy van lakóépületem, fel is van fejlesztve a lehető legmagasabb szintre. Most ott tartok, hogy gyűjtögetni kell selymet, tekercset, kristályt, ugyanis jelentős mennyiség kell ahhoz, (820 selyem, 560 tekercs, 600 kristály) hogy feloldjam a következő szintet. A legjobb lakóépület csak ezután fog következni. Tehát jelenleg semmit nem tudok csinálni
 
Fent