• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

liliputy

Veterán
Lehet, hogy nem ide tartozik, de azért megkérdezem, az ork korban vagyok, és kikutattam az ork harcost és az ork stratégiát (már a legelején, mivel nem kért vendég nyersanyagot), mielőtt még kötelező lett volna az ork stratégia kutatása. Ettől függetlenül azóta is ott virít piros felkiáltójel :mad:
Nekem nincs kint a kiképzőpálya, és nincs is szándékomban kirakni, ugyanis nem harcolok. :) békés ember vagyok.
Tehát, csak akkor tűnne el a felkiáltó jel, ha kitenném a kiképzőpályát?? Ha nem teszem ki, későbbiekben milyen hátrányom származik belőle?
 

DeletedUser594

Vendég
Lehet, hogy nem ide tartozik, de azért megkérdezem, az ork korban vagyok, és kikutattam az ork harcost és az ork stratégiát (már a legelején, mivel nem kért vendég nyersanyagot), mielőtt még kötelező lett volna az ork stratégia kutatása. Ettől függetlenül azóta is ott virít piros felkiáltójel :mad:
Nekem nincs kint a kiképzőpálya, és nincs is szándékomban kirakni, ugyanis nem harcolok. :) békés ember vagyok.
Tehát, csak akkor tűnne el a felkiáltó jel, ha kitenném a kiképzőpályát?? Ha nem teszem ki, későbbiekben milyen hátrányom származik belőle?
bugos a felkiáltójel, majd valamelyik frissítésben javítják
 

DeletedUser1262

Vendég
Talán nem ide tartozik (még), mégis leírom, hogy tudjatok róla. Bétán tapasztaltam ma reggel, így következőt írtam a béta supportnak: ".....A piac rosszul működik. Korábban 500 acél 200K arany volt. Most minden 65 egység fa/acél ára egyre drágább 26000, 39000, ..... 65 egység acél ára már 117K arany....." Előzmény: tegnap-frissítés. Béta support válasza: ez az új kereskedés a tegnapi frissítés része, olvassam el az erről szóló tájékozatót a fórumon. Elolvastam. :( Naponta vissza fogják (?) állítani a kereskedés értékét. Az állandó hely hiány és ez az új kufár rendszer megnehezíti minden játékos haladását a bétán.
Ha ez a "zseniális" firssítés itt is bevezetésre kerül, számomra úgy tűnik, hogy komoly mennyiségű gyémánt vásárlásra lesz annak a játékosnak is szüksége, aki "csak" átlagosan akar haladni. A kufár mostani árai nélkül a tech. fán való haladás és a bajnoksági tartományok teljesítése is veszélybe kerülhet.
 

bere007

Veterán
Köszönjük az infót.

Ez annak nagy gond, akinek nincsen normális piaca és kufárkodnia kell. Optimálisan csak a fölös aranyat, kalapácsot kellene ott elkölteni (nekem szerencsére így van), de mivel ott vannak a régóta abbahagyott, nem törölhető és nem kiköltöztethető helyek ezért borul az egész kereskedelem (főleg ha a klán sem tud besegíteni)... Ha már annyira nem akarják törölni őket, akkor legalább legyenek kipaterolva, hogy ne tartsák fel a játékosokat. Megértem, hogy kell a darabszám, de ha kint vannak a prérin, akkor is meglesz a darab...
 

DeletedUser1262

Vendég
Köszönjük az infót.

Ez annak nagy gond, akinek nincsen normális piaca és kufárkodnia kell. Optimálisan csak a fölös aranyat, kalapácsot kellene ott elkölteni (nekem szerencsére így van), de mivel ott vannak a régóta abbahagyott, nem törölhető és nem kiköltöztethető helyek ezért borul az egész kereskedelem (főleg ha a klán sem tud besegíteni)... Ha már annyira nem akarják törölni őket, akkor legalább legyenek kipaterolva, hogy ne tartsák fel a játékosokat. Megértem, hogy kell a darabszám, de ha kint vannak a prérin, akkor is meglesz a darab...

Szerintem nem csak azoknak a játékosoknak gond. Ez probléma mindenkinek. Akinek többlet aranya/kalapácsa van, aránytalanul kevés árút fog kapni aránytalanul sok pénzért/kalapácsért. Adot esetben 2-3000 fa/acél/márvány több millióba is kerülhet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1262

Vendég
De azt írtad, hogy elvileg naponta visszaállítják majd az árakat. 3000fa darázs nélkül most is 1,2milla.

A bétán 500 acál 200K arany, 2000 acél 800K arany, 3000 acél 1200K arany volt a frissítés előtt.
A frissítés után a ma:
75 acél 30K
75 acél 45K,
75 acél 60K
75 acél 75K
75 acél 90K
75 acél 105K
___________
450 acél 405K + 75 acél ára már 120K arany.
Akárhogy nézem, 450 acél ára a frissítés előtti ár több mint duplája.
1950 acélig számoltam, úgy hogy minden 75 acél ára az előző áránál 15K arannyal több. Így az 1950 acél ára 5535K arany! Hát ez már elég jelentős összeg még egy nagyobb játékosnak is, hát még egy kicsinek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1262

Vendég
Sziasztok!

A bétán ma kezdődött a Valentin napi küldetés sorozat (12 nap 8-9 óra, összesen 23 feladat)

feladat - ajándék
1. Szerezz 1000 aranyat - 1 ereklye
2. Vegyél 1 db tp-t - 1 ereklye
3. Készíts 1 db 5 perces alapanyagot - 1 ereklye
4. Szerezz 1000 alapanyagot - 1 tp
5. Készíts 2 db 15 peres alapanyagot - 1 ereklye
6. Szerezz 7000 aranyat - 1 ereklye
7. Haszálj fel 3 db tp-t - 1 ereklye
8. Fedezz fel 1 tartományt - 1 tp + 1 db rúna
9. Szerezz 8 erreklyét - 1 bűbáj
10. Oldj meg 10 találkozót vagy vegyél 10 tp-t - 1 ereklye
11. Készíts 2 db erőteljes ellátás bűbájt - 1 ereklye
12. Műhelyben: 5X9órás termlés+10X3órás termelés (köszönet Man1878utd-nak)
13. Műhelyben: 20X1órás termelés (köszönet Man1878utd-nak)
14. Műhelyben: 7 x 1 napos termelés - 1 ereklye
15. Műhelyben: 99 x 5 perces termelés - 1 ereklye
16. Fedezz fel 1 tartományt - 1 ereklye
17. Első bónuszos manufaktúrában: 8x3 órás + 3x9 órás termelés - 1 tp
18. Első bónuszos manuban: 6x9 órás + 2x1 napos termelés - 2 tp
19. Első bónuszos manuban: 5x1 napos + 3x2 napos termelés - 3 tp
20. 700 egység kiképzése (köszönet Bocanegrának)
21. 4 épület 5-ös vagy magasabb szintre építése (köszönet Bocanegrának)
22. 20 tudáspont felhasználása (köszönet Bocanegrának)
23. 1 technológia kikutatása (köszönet Bocanegrának)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!

A bétán ma kezdődött a Valentin napi küldetés sorozat (12 nap 8-9 óra, összesen 23 feladat)

feladat - ajándék
1. Szerezz 1000 aranyat - 1 ereklye
2. Vegyél s db tp-t - 1 ereklye
3. Készíts 1 db 5 perces alapanyagot - 1 ereklye
4. Szerezz 1000 alapanyagot - 1 tp
5. Készíts 2 db 15 peres alapanyagot - 1 ereklye
6. Szerezz 7000 aranyat - 1 ereklye
7. Haszálj fel 3 db tp-t - 1 ereklye
8. Fedezz fel 1 tartományt - 1 tp + 1 db rúna
9. Szerezz 8 erreklyét - 1 bűbáj
10. Oldj meg 10 találkozót vagy vegyél 10 tp-t - 1 ereklye
11. Készíts 2 db erőteljes ellátás bűbájt - 1 ereklye

Folyt. köv. szombaton a 11. feladat miatt. :)
Szia!...jajjjj, de rendes vagy!!!:D....köszi szépen!!:D:D.....a 2. feladatnál mennyi tp-t kell venni??
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Egy spanyol blogról szereztem:
Valentine2017.png
Középen a 2 megszerezhető kultúrépület látható! :)
 
Fent