• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Szerelem a levegőben

DeletedUser288

Vendég
Sziasztok!

Mit csináljon a 23. feladattal ( fejlessz ki egy technológiát )az, aki már rég végzett a tech. fával:( Úgy értem, az erdei elfek is ki lettek kutatva és nincs több kutatni való? Azt büntetik, hogy nem tudja befejezni a feladatot?
 

DeletedUser288

Vendég
Úgy tudom, hogy ebben az esetben automatikusan elfogadja.
Sajnos, ez jelenleg nem így van, mivel az egyik testvér már ott jár a feladattal és Ő kérdezte, hogy mi van ilyenkor:( Nekem mázlim volt, mert épp az utolsó kutatással küzdöttem az eventkor, így egyszerre betudtam fejezni a feladatot és a kutatásfát.
Lehetséges, hogy csak az event végén,de jóváírja??
 

Aglarnis

Tapasztalt építő
Sajnos, ez jelenleg nem így van, mivel az egyik testvér már ott jár a feladattal és Ő kérdezte, hogy mi van ilyenkor:( Nekem mázlim volt, mert épp az utolsó kutatással küzdöttem az eventkor, így egyszerre betudtam fejezni a feladatot és a kutatásfát.
Lehetséges, hogy csak az event végén,de jóváírja??

Írjatok a Supportnak ők tudni fogják a választ...
Sok sikert! :)
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Csak azért írok ismét, hogy ne csak a negatív hangom maradjon meg itt. Sikerült megcsinálnom az összes feladatot, igaz áldozatokkal járt, mert sakkoznom kellett mind a hellyel, mind az épületekkel. Sokat eladtam, hogy helyet szabadítsak fel, de sikerült és most jó érzés nézegetni a két szép, hasznos épületet!:)
 

DeletedUser696

Vendég
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy valahol esetleg olvasható lenne a történet? Menet közben nem mindent sikerült elolvasnom, és biza érdekelne, hogy mi volt a dal, amit előadott a dalnok.
Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Kipróbáltam, és sajnos jóváírta a felderítést anélkül, hogy a térképre léptem volna. Már ezt is tudjuk biztosan. Ebben tehát nem lehet előre dolgozni
De lehet előre dolgozni, csak számold az időt... és programozz. Ha van egy feladatsorod, pl: gyárts 9 órás termelést, majd 3 órásat, 1 órásat... akkor indítsd el a 9 órásat, majd 6 óra+ egy pici elteltével mehet a 3 órás és 8 óra+ egy pici elteltével az 1 órásak is. Leszedéskor pedig figyelj, melyik épület mennyi időre volt elindítva, s abban a sorrendben szedjed lefelé. Vagy akár pár percek lehetnek a különböző feladatok sorrendjében, ahogy a feladat kéri. Előbb lejárnak a 9 órások, leszeded, majd pár perc múlva a 3 órások is készek, és utána hamar lemennek az egy órások is.

Amennyiben tudod, hogy 3 óra a felderítőd útja, úgy indítsd, hogy az előtte lévő feladat lejárta után pár perccel érkezzen csak a célba. Kicsit számolj, melyik feladatot mikor kell elindítani, hogy egymás után pörgősen haladhass vele. Egyik lejár, de közben pl. már a felderítőd is úton van, s hamarosan beérkezik. a szintépítős feladatokat megéri előre előkészíteni, pl. 5 vagy nagyobb szintre kér 4 épületet, akkor 4 db 4 szintű műhely, vagy bónuszos manu már álljon ott kész, és a gyártási idejét figyelembe véve (előbb említett programozással) indíthatod is majd az 5. szintre az építést. Tehát előre dolgozol, tervezel.
 

DeletedUser997

Vendég
ha nem marháskodom el, meg itthon vagyok végig, akkor kb. 5-6 nap alatt letudható lett volna az egész. szerencsém volt, mert épp végeztem a tündékkel, még nem építettem orkos cuccokat, így a hely adott volt. én egyébként is szeretem, ha van üres hely a városban, vagy a szélén, mert az átépítéseknél az nagyon hasznos.

még úgy is tudod programozni az eventes küldiket, hogy az üres helyekre felhúzol aprócska manukat, vagy műhelyeket. ez az event most nagyon könnyű volt, mert előbb csak műhelyes, utána csak első bónuszos feladatok voltak. Medli néni épített annyi műhelyt, hogy egyszerre menjen minden, így pontosan tudtam, mikor lesz kész, ahhoz tudtam indítani a felderítőt. bűbájt amúgy is folyamatosan termelek, így azt csak nem kellett begyűjteni, míg nem kérte. aztán vége lett a műhelyes feladatoknak, lebontottam, a hely máris adott volt a manufaktúráknak. azokat is kiszámoltam, mindet elindítottam a feladatok szerint, majd szépen, ahogy készültek, úgy vágtam el az útjukat, nehogy véletlenül begyűjtsem az árut idő előtt (ezt itt olvastam valahol, nagyon jó kis módszer, ha előre dolgozol, mert ugye útkapcsolattal nem rendelkező épületből nem lehet begyűjteni). érdemes szabályosan, szép rendben beállítani őket, majd egy gyors feljegyzést készíteni, melyik mit termel. nagyon jól jön, ha több napra előre dolgozol. arról nem is beszélve, hogy sokszor kéri, hogy fejlessz fel egy manut 4-5-6-os szintre, vagy feljebb. ezeket a piciket sokkal gyorsabb és egyszerűbb felfejleszteni is. akár már beállítás előtt felhúzod egyel kisebbre, mint a feladat, akkor már csak egyet kell kivárnod és kész is. :)


szóval csak egy kis tervezés, és már nincs is semmi gond. :)
 
Fent