• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Sellők

DeletedUser4917

Vendég
Gyerekek nagyon gondolkodom most , hogy nekimenjek e a 10. szintnek újra , minden időgyorsítóm elfogyna pont vagy tartsam meg a gyorsítókat .
Ráadásul lehet , hogy elszámoltam magam , bakker akkora gondban vagyok mint aki tikot öl .
Igazatok volt nehéz ez az event , teljesen döntésképtelenné tesz , pedig nem kéne mert ma krokodilfürdetők vannak :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok !
Megvan a másik világban az 5 . sellók 10 es szinten és nem kellett hozzá időgyorsító mert annyiszor sikerült a módszeremmel korallt nyitni , hogy meglett a pörin belül .
DE ! Megvan a 6. sellók is és már látom a méhecskét az is kell , nosza rajta csinálom nagy buzgalommal a reggeli lubickolás előtt erre megint beadja a 2 tartományt , elmentem lubickoltam megjöttem ( lubickolás kb. 9 órán át tartott ), hogy folytatom időgyorsító felhasználását megkezdtem lenyomtam 1 kört megint 2 tartománynál vagyok váá már kezdek tikkelni :)
Ugye az elf rimánkodik meg imádkozik , hogy jaj de jó lenne ha ki tudnám tizelni az 5. et és most , hogy megvan már , a 6. is kéne , hát nem kéne kilőni az ilyen elfet az űrbe és pont a napba ? Persze mindenki ilyen elf :)
@Ferenc99, de most komolyan... Miért nem a másik srv-hez tartozó fórumon dicsekszel, ha ott nyújtasz ilyen fantasztikus teljesítményt? Tudod, hajt bennünket a kíváncsiság, hogy lássuk is a városod, és olyan szívesen tanulnánk Tőled... de így nem tudunk...
Arendyll-en pedig csak egy kicsi városod van, ráadásul egyetlen sellős item sincs letéve... (hozzáteszem, más event-es item sem)
 

bere007

Veterán
@Ferenc99, de most komolyan... Miért nem a másik srv-hez tartozó fórumon dicsekszel, ha ott nyújtasz ilyen fantasztikus teljesítményt? Tudod, hajt bennünket a kíváncsiság, hogy lássuk is a városod, és olyan szívesen tanulnánk Tőled... de így nem tudunk...
Arendyll-en pedig csak egy kicsi városod van, ráadásul egyetlen sellős item sincs letéve... (hozzáteszem, más event-es item sem)

Van egy tippem, ami nekem bevált. Ne foglalkozz vele és ha ír, ne is olvasd el. :D Már annyi hülyeséget és rossz tippet adott itt a fórumon, hogy felesleges. Járatja a száját, veri a mellét, de ő sem úgy csinálja, ahogyan írja. Csak azokat sajnálom, akik fellépnek tippekért és pont az övét olvassák el. És ha azt követik, akkor leamortizálják a városukat. Persze amikor megkértük, hogy csináljon már egy képet a városáról, vagy legalább árulja el a másik nevét vagy eltűnt, vagy terelte a témát.

Te írtad a múltkor, hogy távolról jött ember, azt mond (ír), amit akar. :D
 

Rikari

Veterán
Ugye az elf rimánkodik meg imádkozik
Az Elfek ismertek költészetükről, táncaikról, énekeikről, tudásukról és mágikus művészetükről. Dicsekvéstől mentes világukban nem imádkoznak és nem könyörögnek. Inkább csodálkozóak, mint izgatottak, és inkább kiváncsiak, mint kapzsiak. Hosszú életükkel széles látókörre tesznek szert, és nehéz kizökkenteni őket a zárkózott nyugalmukból. Barátságosak minden más fajjal szemben. Szeretik a szabadságot, a változatosságot és az önkifejezést. Általában ugyanannyira védik mások szabadságát, mint a sajátjukat. A természetes, egyszerű szépségű dolgokat szeretik és mindenek előtt szerények.
 

DeletedUser4917

Vendég
@Ferenc99, de most komolyan... Miért nem a másik srv-hez tartozó fórumon dicsekszel, ha ott nyújtasz ilyen fantasztikus teljesítményt? Tudod, hajt bennünket a kíváncsiság, hogy lássuk is a városod, és olyan szívesen tanulnánk Tőled... de így nem tudunk...
Arendyll-en pedig csak egy kicsi városod van, ráadásul egyetlen sellős item sincs letéve... (hozzáteszem, más event-es item sem)
Mert ti nem vagytok konkurencia és ezért tudok segíteni , meg mivel nem vagyunk egymás versenytársai ezért itt bátran megoszthatom a gondolatatimat veletek ( szóval ez kettős pszichológiai segítség nekem , egyrészt megoszthatom , hogy milyen jól sikerült nekem ez az event másrészt ha másoljátok a gondolkodásomat attól még a "fővárosom" király szinten tud hasítani a bajnokin feltéve , hogy idóm meg kedvem van hozzá . Jogos a felvetés minek írok olyan városról ami nem itt van , de gondolj bele ez is Elvenar és tapasztalat , azért is írok mert sokszor amikor valamit jónak gondolok más meg nem ( Természetesen ha indokolja különben nem tanulok semmit )akkor az vagy megerősít benne vagy rájövök , hogy korrigálnom kell a számításaimat Ez itt nekem csak egy kísérleti városnak indult , de beleuntam úgyhogy csak ad-hoc játszom . A városomról annyit , hogy ha a logikáját nem értitek akkor nektek az csak egy olyan város lenne ami nem mond semmit .
 

DeletedUser3108

Vendég
Van egy tippem, ami nekem bevált. Ne foglalkozz vele és ha ír, ne is olvasd el. :D Már annyi hülyeséget és rossz tippet adott itt a fórumon, hogy felesleges. Járatja a száját, veri a mellét, de ő sem úgy csinálja, ahogyan írja. Csak azokat sajnálom, akik fellépnek tippekért és pont az övét olvassák el. És ha azt követik, akkor leamortizálják a városukat. Persze amikor megkértük, hogy csináljon már egy képet a városáról, vagy legalább árulja el a másik nevét vagy eltűnt, vagy terelte a témát.

Te írtad a múltkor, hogy távolról jött ember, azt mond (ír), amit akar. :D
Tökéletesen igazad van. Úgy látszik, ma kevésbé van jó napom, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni. ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Az Elfek ismertek költészetükről, táncaikról, énekeikről, tudásukról és mágikus művészetükről. Dicsekvéstől mentes világukban nem imádkoznak és nem könyörögnek. Inkább csodálkozóak, mint izgatottak, és inkább kiváncsiak, mint kapzsiak. Hosszú életükkel széles látókörre tesznek szert, és nehéz kizökkenteni őket a zárkózott nyugalmukból. Barátságosak minden más fajjal szemben. Szeretik a szabadságot, a változatosságot és az önkifejezést. Általában ugyanannyira védik mások szabadságát, mint a sajátjukat. A természetes, egyszerű szépségű dolgokat szeretik és mindenek előtt szerények.
Rikari te játszol ember várossal is és az elf városodban nem a szépség dominál ( a pillangók szépek meg néhány dolog ) de alapvetően elég haszonszerző a városod és nem neked szól csak válasz arra az elfek igazából emberek , de nekem is jobban tetszik az elf faj , sokáig próbáltam én is csak a szépség szempontjából építeni dehát ha haladni akarok akkor katonaság is kell meg stb. mert sajna abba az írányba is terelik az elfeket .
No ! Bocsánatot kérek mert nagyon kezdünk eltérni a tárgytól ami most segített az az , hogy nekem kell dönteni hogyan tovább , a 6. sellő már lehet , hogy sok , de végül is nem kell hozzá plusz épület még megálmodom aztán ha nem leszek tök béna és kész akkor lesz egy fotó is :)
 

Rikari

Veterán
Mert ti nem vagytok konkurencia és ezért tudok segíteni , meg mivel nem vagyunk egymás versenytársai ezért itt bátran megoszthatom a gondolatatimat veletek ( szóval ez kettős pszichológiai segítség nekem , egyrészt megoszthatom , hogy milyen jól sikerült nekem ez az event másrészt ha másoljátok a gondolkodásomat attól még a "fővárosom" király szinten tud hasítani a bajnokin feltéve , hogy idóm meg kedvem van hozzá . Jogos a felvetés minek írok olyan városról ami nem itt van , de gondolj bele ez is Elvenar és tapasztalat , azért is írok mert sokszor amikor valamit jónak gondolok más meg nem ( Természetesen ha indokolja különben nem tanulok semmit )akkor az vagy megerősít benne vagy rájövök , hogy korrigálnom kell a számításaimat Ez itt nekem csak egy kísérleti városnak indult , de beleuntam úgyhogy csak ad-hoc játszom . A városomról annyit , hogy ha a logikáját nem értitek akkor nektek az csak egy olyan város lenne ami nem mond semmit .
Winyandoron a most megkezdett (1-es portál tündéres) fajnál tartasz. Egyetlen Sellőparadicsom nem épül a városodban. Ettől függetlenül lehet a raktáradban akármi és akármennyi. De megbocsáss, annyira valószínűtlen amivel örömhírként kirukkoltál, hogy már kételkedek a szavaidban, vagy ha nincs mit tennem, hát a saját képességeimben. Nekem e te adataid olyan csillagászatinak tűnnek, hogy már szinte nem is a valóság, pedig hidd el nekem, hogy én sem aludtam át az eventet.Természetesen azt írsz ide amit akarsz, csak ezzel az a baj, hogy esetleg félrevezeted a társaidat, s közben esetleg hiteltellenné is teheted magad. A városodban semmi extra, de még csak halovány fényét sem látom furfangosan kimatekozott tudásodnak. Harcolgatsz a bajnokságokban, ahogyan bárki más, ez nem nagy durranás. A fórumon senki nem versenytársa a másiknak, úgyhogy nem is értem, hogyan vetődik fel a konkurencia, összefüggésben a bátorságoddal. Építkezzél, harcolgassál és fejlődjél...hosszú út áll még előtted. Ha bármilyen segítségre van szükséged a fórumos társaid között mindig akad, aki éppen erre jár és hozzátesz valamit a tudásodhoz a tapasztalataiból. Valami olyat, ami nem a saját nagyszerűségét és a fantasztikus sikereit méltatja... s nem utolsó sorban hihetőt.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3108

Vendég
Winyandoron a most megkezdett (1-es portál tündéres) fajnál tartasz. Egyetlen Sellőparadicsom nem épül a városodban. Ettől függetlenül lehet a raktáradban akármi és akármennyi. De megbocsáss, annyira valószínűtlen amivel örömhírként kirukkoltál, hogy már kételkedek a szavaidban. Természetesen azt írsz ide amit akarsz, csak ezzel az a baj, hogy esetleg félrevezeted a társaidat, s közben hiteltellenné teszed magad. A városodban semmi extra, de még csak halovány fényét sem látom furfangosan kimatekozott tudásodnak. Harcolgatsz a bajnokságokban, ahogyan bárki más, ez nem nagy durranás. A fórumon senki nem versenytársa a másiknak, úgyhogy nem is értem, hogyan vetődik fel a konkurencia, összefüggésben a bátorságoddal. Építkezzél, harcolgassál és fejlődjél...hosszú út áll még előtted. Ha bármilyen segítségre van szükséged a fórumos társaid között mindig akad, aki éppen erre jár és hozzátesz valamit a tudásodhoz a tapasztalataiból. Valami olyat, ami nem a saját nagyszerűségét és a fantasztikus sikereit méltatja... s nem utolsó sorban hihetőt.
@Rikari, kedves, külföldi szerveren van ez a szuper város... :D
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Hát ez a "Keressük Ferencet" játék engem kifejezetten szórakoztat. (Sokkal jobban, mint a legutóbbi, mindenki számára méltatlan adok-kapok.)
Mondjuk kicsit összetörte az önbizalmamat az, hogy valakinek már az 5. sellője van 10-es szinten, nekem meg 1 sem lesz kész.
De örülök, hogy lesz kitől tanulnom, ha megláthatjuk hamarosan a csoda-várost.
 

Rikari

Veterán
Rikari te játszol ember várossal is és az elf városodban nem a szépség dominál ( a pillangók szépek meg néhány dolog ) de alapvetően elég haszonszerző a városod és nem neked szól csak válasz arra az elfek igazából emberek , de nekem is jobban tetszik az elf faj , sokáig próbáltam én is csak a szépség szempontjából építeni dehát ha haladni akarok akkor katonaság is kell meg stb. mert sajna abba az írányba is terelik az elfeket .
No ! Bocsánatot kérek mert nagyon kezdünk eltérni a tárgytól ami most segített az az , hogy nekem kell dönteni hogyan tovább , a 6. sellő már lehet , hogy sok , de végül is nem kell hozzá plusz épület még megálmodom aztán ha nem leszek tök béna és kész akkor lesz egy fotó is :)
Nem véletlen ez amit megállapítottál. Elfként kezdtem Arendyllben a játékot évekkel ezelőtt. Igyekeztem úgy kialakítani a városomat, hogy minden téren eltartsa magát egy idő után. Sem a csatákban, sem a termelésben ne legyen hiányérzetem. Majd amikor már kirajzolódni látszott a megvalósítható koncepció, időközben jobban megismertem a város működését. Megtanultam mi mire hat és hogyan. Megtehettem hiszen voltak jó tanítómestereim, mint Boss, Mimo, Simi77, Djyahel. /Kronológiai sorrendben./ Megmutatták nekem, hogy egy ekkora városban mi az amire mindig szükségem van és a fajokban hogyan boldoguljak. Természetesen egy idő után már önjáró lettem, kevesebb segítségre volt szükségem. Ekkor kezdtem hozzá a gyémánthasználathoz. Nem elégedtem meg azzal, hogy már egyre inkább megáll a lábán a városom, akartam azt is látni milyen rangon lehet ezt még kifuttatni úgy, hogy maradjon játékterem is a kalandokhoz, eventekhez, küldetésekhez, hogy részt vehessek mindig (főként ha nincsen fajos építkezésem) a csapatom közös munkáiban is. Esztétikailag a belső késztetés az, amit Arendyllben látsz, hogy csoportosítottan, típusok szerint tettem le az épületeimet, mert hát utálom, ha kupleráj van körülöttem. Elégedett vagyok az eddigi munkámmal és várom a következő kihívásokat. A Winyandor szerveren nem véletlen vagyok ember, és nem véletlen nincsen benne gyémánt sem. Akartam azt látni, hogy pénz nélkül, egy másik fajjal mit lehet kihozni a játékból. A rendszeretetem itt sem változott meg, csak sokkal lassabban haladok, és sokkal kevesebb az amit meg tudok csinálni benne. Az okok nyilvánvalóak. Érdekes a két stílust összevetni és látni azt mennyire nehezebb úgy várost tervezni, építkezni, fejlődni, ha nincsen benne csak a szorgalmad, ami egyik városomból sem hiányzik. Röviden amibe tettem gyémántot, az nyilván lendületesebben fejlődött, már nagyobb hozamot ad, amibe meg nem, ott időnként nyekergés az egész. Szerencsére van hozzá türelmem, mert szeretem Elvenart. Közös még mindkét városomban, hogy egyikből sem csinálok titkot, szerver ide-vagy oda....de ez már csak élcelődés veled.:p
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
... aztán ha nem leszek tök béna és kész akkor lesz egy fotó is :)
Erről az 5-6 sellőről jut eszembe, hogy tegnap este kinéztem a Széll Kálmán térre Time Square-re és azt láttam, hogy öreganyám salakmotorozott.
Ha ma este is látom és nem leszek tök béna, akkor lesz egy fotó is :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1766

Vendég
Mert ti nem vagytok konkurencia és ezért tudok segíteni , meg mivel nem vagyunk egymás versenytársai ezért itt bátran megoszthatom a gondolatatimat veletek ( szóval ez kettős pszichológiai segítség nekem , egyrészt megoszthatom , hogy milyen jól sikerült nekem ez az event másrészt ha másoljátok a gondolkodásomat attól még a "fővárosom" király szinten tud hasítani a bajnokin feltéve , hogy idóm meg kedvem van hozzá . Jogos a felvetés minek írok olyan városról ami nem itt van , de gondolj bele ez is Elvenar és tapasztalat , azért is írok mert sokszor amikor valamit jónak gondolok más meg nem ( Természetesen ha indokolja különben nem tanulok semmit )akkor az vagy megerősít benne vagy rájövök , hogy korrigálnom kell a számításaimat Ez itt nekem csak egy kísérleti városnak indult , de beleuntam úgyhogy csak ad-hoc játszom . A városomról annyit , hogy ha a logikáját nem értitek akkor nektek az csak egy olyan város lenne ami nem mond semmit .
 

DeletedUser4917

Vendég
Telefon? Ugyan, csak nyomj le egy printscreen gombot a billentyűzeteden, és rögtön élvezhető a kép is. ;)
A sellők amúgy valóban szépek, de sajnos más alig látszik. :)
Úgy csináltam , hogy lefotoztam aztán sok bénázás után ami a rossz kártyaolvasónak és nekem is köszönhető , elküldtem e mail ben magamnak és azt töltöttem fel már a gépról . Még mindig nem döntöttem a 6. ról vagy maradjon több száz 1 órásom meg a többi időgyorsító egységekre ?
Ma kell döntenem mert jó épületet ad ( ami helyet foglal úgyhogy megy bennem a dilemma )
 

Tejinashi

Erős harcos
Úgy csináltam , hogy lefotoztam aztán sok bénázás után ami a rossz kártyaolvasónak és nekem is köszönhető , elküldtem e mail ben magamnak és azt töltöttem fel már a gépról . Még mindig nem döntöttem a 6. ról vagy maradjon több száz 1 órásom meg a többi időgyorsító egységekre ?
Ma kell döntenem mert jó épületet ad ( ami helyet foglal úgyhogy megy bennem a dilemma )
Hát nem vagy egy zseni PC használatában, még tanulnod kell az ilyesmit is :D
 
Fent